Recent content by _Sigferd

1. _Sigferd

[WT6T-3] // KAZANAN BKP! //

Takım Başvurusu

Takım Adı: Southern Knights Guild
    Takım Tagı: [SK]
    Takım Sancağı
    İletişim Bilgileri:https://steamcommunity.com/id/hamzatsiz
    Oyuncu isimleri ve ID'leri:
    Sigferd : 3661988
    Cyther : 3844344
    Achilles : 3659605
    Bishop : 4893371
    Chawen : 3720412
    Panda :5166695
    Rycaxx :3593695
    Makarov :2814805

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?:Okudum kabul ediyorum.
    EOk6PA.png
  2. _Sigferd

[RS]Raiders Stein *Native* #3.Yıl#

Millet gene legolas
  3. _Sigferd

Wales Gaming Community

müko olmuş ama klanda sarı kafalı birisini istemiyoruz !
  4. _Sigferd

Hayalinizdeki modu yazın.

kurtsal roma imparatorluğu modu
    Kurtsal olursa güzel olur.Kutsal olursa buda güzel olur.
  5. _Sigferd

Vanaheimr

Aga yine hortlamış konu neyse Ömer'i arıyan arkadaş buldu mu peki ?
  6. _Sigferd

Warband Veda Turnuvası - ŞAMPİYON CREED! TEBRİKLER

Axrinn said:
    Stein/Testa said:
    Axrinn said:
    Wardo Flake said:
    ÖNEMLİ DUYURU:

Wisher'ın RS takımına MyLittlePony ismiyle ve fake key ile girdiği belirlenmiştir. Ayrıca maçta aimbot kullandığından dolayı ve takım liderinin buna göz yummasından dolayı RS takımı turnuvadan men edilmiş, Wisher'ın bu keyi de turnavadan men edilmiştir.

Videoyu izledikten sonra HamzAtsız durumu itiraf etmiştir.

ulan herşeye rağmen hala toplulukta nekadar rezil rüsva olduğunu kanıtlamaya devam etmek nedir ya insan bi yüz olur bannerlordu merak ediyorum bu olaylar x3,x4 katlanıcakmı acaba  :ohdear:

Kendi bulunduğun oluşum çoğu Warband platformundan allah'a kavuştu sen hala bana laf  atıyorsun cidden yüzsüz kim olduğu çok belli gerekli ssleri paylaşacagım zaten.

sen kimsin neye laf atıyorsun hamza kendine gel tek haneli IQün var yolda yürürken kutuları falan devirime XD ayrıca varsa bi konuşacağın yada cevabın varsa ben geldiğimde susup dcden kaçmayacaksın bidaha hangi platformdan ne olmuş bize :grin:?? Cerciden bahsediyosan banı açılalı 10 yıl oluyor okadar aptalki arkadaşların shoplarken tarihleri karıştırmışlar :grin:D uzatma şimdi çekil kenarına boş adam
    1pQonb.png

Direk sövdüğün için hiç konuşmaya hakkın yok.​
  7. _Sigferd

Wisher bana temiz oldugunu söyledi ama bu videoyu izledikten sonra Nessa'ya hak verdim(banlı oldugunu 2 Maçta öğrendim).Men edilmem umrumda değil.Maçta wolwen oynadığına eminim gerekli ssleri atacagım.Maçta texture ile wallhack açıp ss alan arkadaşımız.Üstelik "Class" infosu almakta maçta önemlidir sslerde Bizim tüm sınıflarımızı görüyorlarmış.
    3ObXoO.jpg
    nb8vjg.png
    qAogjW.png
    odDLOm.png
  8. _Sigferd

Axrinn said:
    Wardo Flake said:
    ÖNEMLİ DUYURU:

Wisher'ın RS takımına MyLittlePony ismiyle ve fake key ile girdiği belirlenmiştir. Ayrıca maçta aimbot kullandığından dolayı ve takım liderinin buna göz yummasından dolayı RS takımı turnuvadan men edilmiş, Wisher'ın bu keyi de turnavadan men edilmiştir.

Videoyu izledikten sonra HamzAtsız durumu itiraf etmiştir.

ulan herşeye rağmen hala toplulukta nekadar rezil rüsva olduğunu kanıtlamaya devam etmek nedir ya insan bi yüz olur bannerlordu merak ediyorum bu olaylar x3,x4 katlanıcakmı acaba  :ohdear:

Kendi bulunduğun oluşum çoğu Warband platformundan allah'a kavuştu sen hala bana laf  atıyorsun cidden yüzsüz kim olduğu çok belli gerekli ssleri paylaşacagım zaten.​
  9. _Sigferd

Warband Veda Turnuvası - Takımlar, Kadrolar, Transferler ve İletişim Bilgileri

Takım Adı : Raiders Stein
    Eklenecek oyuncu : Vodyonov
    Guid : 1853893

Çıkartılcak oyuncu : Rycaxx
  10. _Sigferd

Resolved Warband oynarken Oyunu küçülttüğümde direkt kapanması (alt+tab)

Khaleesi said:
    Yaklaşık 3-4 yıldır warband oynamama rağmen karşıldağım garip bir sorun var, Bilgisayarım hayliyle warbandı yüksek ayarlarda açabilecek durumda fakat alt tab yaptığımda oyun hata bile vermeden direkt kapanıyor,1-2 arkadaşıma sordum bilgili fakat düzeltebilecek kimseyi bulamadım. Bu sorunun çözümünü bilen ve ya önceden yaşamış insan varsa yardım ederse sevinirim.NOT:Warband launcherinde 16bit ve 32 bit olmak üzere ikişer tane çözünürlük ayarları var ve hiç bir 3.parti yazılım kullanmadım.
    moto blok kapat
  11. _Sigferd

Takım Adı: Raiders Stein
    Eklenecek Oyuncunun Adı: Privbrat
    Eklenecek Oyuncunun IDs= 1853893
  12. _Sigferd

Takım Adı:Raiders Stein
    Çıkarılacak Oyuncunun Adı:HaramKfe Achilles  Sheamus Ferkontu

Eklenecek oyuncular

MylittlePony

Guid : 4462062
  13. _Sigferd

Eklenecek Oyuncunun Adı:Asurnaspinal[Polis]
    Eklenecek Oyuncunun IDsi:4281364

Eklenecek Oyuncunun Adı:Karizma
    Eklenecek Oyuncunun IDsi:3297789
Back
Top Bottom