Recent content by Tarquin

1. Tarquin

Yeni Forum

Gelmeyeli neler olmuş neler...
  2. Tarquin

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bir gelişme var mı arkadaşlar?
  3. Tarquin

Şükür bugün de çıkmamış.
  4. Tarquin

NostraKabus said:
    Eleştiri yapılmalı, ama oyunun eksikleri konusunda olmalı. Şirketin iç meseleleri ile ilgili değil, ki içeride olan biteni hiçbirimiz bilmiyoruz, zaten adamlar da bize hesap vermek zorunda değil. Adam ister çıkarır ister çıkarmaz, ister yavaş yapar ister hızlı yapar, adam ister 10 dk çalışıp eve gider yatar, ister 5 saat hunharca çalışıp durur, şirket bizim üzerimize mi? Veya oyunun yapımı için şirkete yüklü miktarda maddi destek mi sağlıyorsunuz da patronmuş gibi bu kadar saçma eleştirileri kendinize hak buluyorsunuz? Adamlar istedikleri zaman çıkaracaklar, isteyen adam çıkınca alıp oynar, isteyen beğenmeyip almaz gider Skyrim oynar moruk.

İşte sen ve senin gibi acemi kişilerde ancak bu kadar konuya vakıf olurlar. Boş konuşuyorsun evlat , bir konuya tamamen hakim değil isen ya yorum yapmayacaksın yada sözlerin ile etkili olacaksın. Bilmediğin konularda yorum yazmamaya özen göster. Sana da tavsiyem "SEN SUS GÖZLERİN KONUŞSUN"

Yoksa siz Armağan Bey'in kayıp evladı mısınız? Bizim bilmediğimiz ne biliyor olabilirsiniz?
  5. Tarquin

Emin olun sıfırdan daha önce birbirleri ile çalışmamış bu ekip her şeyin farkında ve zamanı geldiğinde bütün beklentileri karşılayacaktır.
  6. Tarquin

Mount & Blade II: Bannerlord Steam Mağaza Sayfası Açıldı!

mezun oldum, askere gittim döndüm, işe başladım halen daha bekleyiş sürüyor.
  7. Tarquin

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Son haberler nedir? Halen bi parmak bal çalmaya devam mı?
  8. Tarquin

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Beklemeye değecek gibi ( kendi açımdan ) yaşayan bi dünya yapmayı başarmışlar :party: savaş bölümünde animasyonları ince ince düşünmüşler de köy ve Şehirlerde çeşitlilik nasıl merak ediyorum tezgahın arkasında kalas gibi duran npc ler yoktur umarım :razz:
  9. Tarquin

Stüdyo Armağan

wNUUdemm.jpg

Eskişehir-Beylikova Baraj inşaatı özçekimi  :cool:(yaşama belirtisi göstereyim dedim...)
  10. Tarquin

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Tahminde bulunmak gerekirse sene sonu çıkacağını düşünüyorum.
  11. Tarquin

Konu ile alakası yok ama steam 2 gündür güncelleme yapıyor neyin güncellemesi bu? Bari konuyla alakalı bir şeyler de geveleyeyim :smile: yeni video var mı?
  12. Tarquin

Grafiksel anlamda ne yapsalar kafi ancak atmosfer... Bu sefer kaymağı tutturmuşlar, tek tek tebrik ediyorum çıktığı vakit 4 adet alıp arkadaşlarla sabaha kadar multi heyecanı..
  13. Tarquin

Başka oyunlardan ekran görüntüleri

C2B48DCCFBBDE92F5E44BD5C55950B343F5A3C97

Manikür zamanı epey bi geçmiş :cry:
  14. Tarquin

Başka oyunlardan ekran görüntüleri

6FA1874D06502E0FC899B1A172B346427A662539
  15. Tarquin

Soma'da Maden Faciası - Hayatını kaybedenlerin sayısı 299'e ulaştı

Kısmen de olsa Maden Mühendisi olarak söyleyebilirim ki eğer karbonmonoksit gazına maruz kaldılarsa kurtulma şansı yok denecek kadar az çünkü bu gaz zehirli değildir boğucu bir gazdır , kandaki hemoglobinin O2 tutuculuğunu engeller ve ölürken acı bile çekmezsiniz, ama işçilerin ve teknik personelin ocağa girerken yanlarında taşıması zorunlu ferdi oksijen maskesi vardır bu maske acil bi durumda karbonmonoksit gazına maruz kalmayı engeller ama bu maskenin amacı çabuk bi şekilde temiz havaya çıkıncaya kadar kullanan kişiye O2 sağlamaktır dolayısıyla kullanım süresi en fazla 1 saat yani 1 saatte kurtuldun yoksa ölürsün.
Back
Top Bottom