Recent content by Tarık_Ziya

1. Resolved Oyun giriş ekranından atıyor

Bu kadar uğraşlarımdan sonra sadece, forumdan bir arkadaşın oyun dosyalarında steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\SandBox\ModuleData\Languages\CN kılösörünü silince oyun açıldı.

İki gündür bilgisayarın altını üstünü getirdikten sonra sorunun bu kadar kolay çözümü hem sevindiriyor hem kızdırıyor. Umarım sizdeki sorunlar da kısa sürede hallolur.
  2. Need More Info Oyun neden açılmıyor? Bozuk.

Pek çok çözüm denedikten sonra son denediğim çözüm çalıştı. Pek çok kişi için işe yaramış, bende sorun yarayan diğer arkadaşlarla paylaşmak istedim.
    Oyunun yüklü olduğu konuma giriyoruz:
    \SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\SandBox\ModuleData\Languages\CN".
    CN klasörünü siliyoruz.
    kardeşim sağolasın sabahtan beri denemediğim şey kalmadı ama en sonunda oyun açıldı. Çok teşekkürler. Bakalım belki oyunun içinde başka bir hata alırım göreceğiz ama şimdilik iş gördü
  3. Resolved Oyun giriş ekranından atıyor

Oyunu çıkar çıkmaz aldım ve yükledim. Oyuna girdiğimde giriş ekranı geliyor, aşağıda at simgesi beliriyor 20 25 saniye sonra da hiç bir hata raporu vermeden oyundan atıyor. Konuyla ilgili biraz araştırdım genel olarak tavsiyeler sürücülerin ve windowsun güncellenmesiydi. Windows 10 kullanıyorum...
Back
Top Bottom