Recent content by swordsman2000TLD

1. swordsman2000TLD

[SP] Tales Of Middle Earth [ToME]

Çok geç olsa da başarılar... Konuyu yeni fark etmişim  :) .
  2. swordsman2000TLD

Skyrim Açılırken Kapanıyor !

Sonunda Giriyor ! Konu kilit ! Çözümü : Önce ekran ayarlarını düşürün. Sonra Skyrim Update 1.3'ü kurun. Sonra teker teker modları ekleyin. NOT : Her eklediğiniz moddan sonra oyunu test edin. Çok fazla mod olunca aynı hata yine meydana geliyor.
  3. swordsman2000TLD

Öyle. Ama yine de ümidi yitirmedim...
  4. swordsman2000TLD

Hayatta format atmam ben. Hem henüz diğerlerinden birkaçını denemedim. Düzelme umudu hâlâ var.
  5. swordsman2000TLD

Önceki yorumlara bakmadın herhalde. Tüm modları (SKSE'de kullanıyordum, o da dahil) silerek de denedim, yine olmadı. Ama en çok SkyUI ile SKSE'den şüpheleniyorum. Galiba oyun dosyalarını değiştirdiler. Ama oyunu birkaç kere tekrar silip kurdum, yine olmadı !
  6. swordsman2000TLD

Sesi bayağı bir denemiştim. Hep yaptım ama olmadı. Driver'i güncellemeyi denerim. Anti-Aliasing'i de denerim. Görselliği zaten düşürüp denemiştim. DirectX'i güncellemeyi de denerim. Arkada çalışan programları oyunu açınca zaten hep kapatırım  :) . Ama Antivirüs'ü kapatmayı denerim.
  7. swordsman2000TLD

Maalesef. Durum vahim. Mod da hata vermeden önce Skyrim Script Enchanger (SKSE) ve SkyUI modlarını kurmuştum. Belli ki oyunun kodlarını bozdular. Ama sonra onları silince de, oyunu tekrar kurunca da hata devam etti.
  8. swordsman2000TLD

Tüm modları etkisizleştirdim. Sadece Skyrim.esm olsa bile aynı hatayı veriyor.
  9. swordsman2000TLD

Steam Workshop'tan indirmedim. Skyrim Nexus'tan indirdim.
  10. swordsman2000TLD

Oyunlarda En Sevdiğiniz Diyaloglar ve Sözler

Skyrim'den sevdiğim sözler : 1- -I never heard Tiber Septim killing any dragons. -There weren't any dragons then, idiot. ''Whiterun Muhafızları'' 2- -Zu'u last daal. ''Alduin'' 3- -No lollygagin. ''Şehir Muhafızları''
  11. swordsman2000TLD

Yine olmadı ! Off yaa...
  12. swordsman2000TLD

O nasıl oluyor ki ?
  13. swordsman2000TLD

Evet değerli üyeler, sorun başlıktaki gibi. Hiç hata yokken birkaç mod yükledim ve açılırken kapanmaya başladı. Modları sildim yine olmadı ! Önce Bethesda Softworks yazısı geliyor, sonra logo geliyor ve bir anda kapanıp masaüstüne dönüyor. Lütfen yardım edin ! İnternetteki başka sitelerden de...
  14. swordsman2000TLD

Orta Asya M.S 900 MOD

Modellerin kaplaması olmasa bile güzel olmuş. Fakat 4. resimdeki kılıcın demir tarafı daha ince olabilirmiş. Başarılar...