Recent content by Swadianborn

1. Swadianborn

Kılıç savurma animasyonlarını nasıl eski haline getirebilirim

bak v4 ise klasörde rar icinde actions olcak onun içindekini modun içine at
    Resource diye bir rar var içinde actions yok
  2. Swadianborn

Kılıç savurma animasyonlarını nasıl eski haline getirebilirim

Kardeşim biraz geç oldu ama şey yapman lazım module.ini ye gir modun içinde yazar sonra orda şey yazar load_mod_resource = skeletons onu load_resource = skeletons yap
    Bende zaten load_resource = skeletons yazıyor ne yapmam lazım?
  3. Swadianborn

Beta Patch Notes e1.4.0

Couldn't use custom banners in 1.3.0 did you fix this? Or is it intentional?
  4. Swadianborn

Please Nerf Javelins

Please quit crying. Javs are just fine. You have to put two of them into good armor unless you're riding towards a target on a horse.

They should nerf bows with their ungodly accuracy at range and ridiculous reload speed. A line of archers tsked you down way faster than a line of skirmishers.
    That's the problem. 2 javelins destroy good armor and 1 javelin can kill a horse which makes them op.
  5. Swadianborn

character models and animations critiques

i thought my tory powerstance illustration would drive home the point that it looks funny and exaggerated, but apparently you are literally retarded. no offense. go look at actual human beings irl and not your power fantasy 3d models by poor artists. show me one picture of someone irl who isn't trying to be funny or doing a martial arts stance, who is standing still naturally, whos legs are spread wider that their shoulders. you may use google.
    Insulting me doesn't change the fact that it's worse.
  6. Swadianborn

Please Nerf Javelins

First of all, there is no plate armour in the game to my knowledge, its just leather, scale and segmented. A javeline should mess you up, if you dont block it with a shield.
    In regards to shields and jevelins, i would even buff them to actively hinder character with shields. I didn't really check this yet, but i dont have the feeling of being slowed down by the javelins sticking in my shield at all.
    In Warband you didn't need a plate armour against javelins because they weren't this powerful (but they were faster). It's not about plate armour.
  7. Swadianborn

Please Nerf Javelins

It's so annoying to get bodyshot by 2 javelins and die while you have one of the best armors in the game. I beg you, please nerf them. Maybe not in multiplayer but in singleplayer, please nerf them.
  8. Swadianborn

character models and animations critiques

Your version is worse and looks unnatural.
  9. Swadianborn

Bannerlord Persistent World mod. I can't stop thinking about what it could be.

We will definitely need a view distance option. I can't even imagine the lag.
  10. Swadianborn

horse reins

It's a bug. Change your scene and it should be fixed. If it doesn't check if you enabled cloth pyshics.
  11. Swadianborn

Uzun soluklu sefer için public mi beta mı?

Beta oynuyorum hiç hata veya çökme ile karşılaşmadım. Bir sonraki beta'ya geçerken de versiyon uyumu sıkıntısı olmuyor.
  12. Swadianborn

TaleWorlds paramı geri ver !

Benim yapımcıların uğraşlarını gömmeye çalıştığımı söyledin.Oyun berbat olmuş oynanmaz bu oyun olmamış falan mı dedim.Oyun çok güzel ve zaman ilerledikçe içerik bakımından zenginleşecek.Sen sanki bu konuyu açan kişiyi savunuyorum gibi konuşuyorsun.1000 kişi altı savaşlar zevkli değil diyorum nedenini de anlattım,anlamak istemiyorsan uğraşamam.Ve konu özünde zevk meselesi değil,optimizasyon sorunu.Konu sahibine cevap olarak 1050 ti ile rahat oynanıyor yazmışsın gidip 300 kişiyle ayarları kısarak oynuyorsun.Herneyse artık rica etsem konuyu kapatır mısın? Engellemek zorunda kalacağım konuşmak istemiyorum üstüme çıkmaya çalışmazsan.Çok gereksiz uzadı tartışma ve sıktı artık.Cevap vermeyeceğim dediklerine bundan sonra.
    300 kişi ile en yüksek ayarlarda oynuyorum kardeşim. Bana yalancı deyip cevap vermememi bekliyorsun. Öznel fikirlerini anlayamadığım için de özür dilerim.
  13. Swadianborn

Ben oyunu beğenmedim mi dedim bak gene bir yerlerden bir şey uyduruyorsun.Ben sana 1000 kişi altı savaşların zevkli olmadığını ve senin yanlış düşündüğünü anlattım. Ayrıca ben konuyu açan adamı savunmuyorum.Savunduğum şey 300 kişiyle oynamanın yeterli olmadığını ve senin 1000 kişilik savaşları şuanlık oynayamıyorsan, oyunu ''ekran kartının LUL'' sorunsuz oynatamayacağını savunuyorum.Tartışmamızın özüne 1. sayfadan bakmanı tavsiye ederim .Ama konuyu uzatmamıza gerek yok kapatalım konuyu ki bu saçma para geri isteme postu üstlere çıkmasın artık xd
    Kardeşim ben oyunu beğenmediğini nerede söyledim? Ayrıca kendi zevkini nesnel bilgi gibi kabul ettirmeye çalışman komik. Senden başka 1000 kişi oynanmıyor diye ağlayan görmedim.
  14. Swadianborn

Katılıyorum ama uzun süren bekleyişinin ardından gelen bir hayal kırıklığı var. Bu yüzden bu yorumlara çok yüklenmekte doğru sayılmaz.
    Biz 8 yıl bekledik ama aslında şu anki Bannerlord son 5 yılda geliştirildi diye biliyorum. Ve bildiğim kadarıyla gecikmenin nedeni oyun motorunu Bannerlord ile beraber geliştirmeleri. Geliştiricilere de çok yüklenmek doğru sayılmaz. Yıllarca bekledik, 1-2 ay oyunun bu haliyle yetinebiliriz. Şu an bile bana göre sıkıcı bir oyun değil ve bunu düşünen tek kişi olmadığımı biliyorum.
  15. Swadianborn

Oyunda birlik yetiştirmenin zorluğu

Warband'daki gibi talim yeteneği olsa güzel olurdu.
Top Bottom