Recent content by Suqlat

1. Suqlat

Yaz Lakırtısı

Cioss'un TW'de hissesi olduğunu bilmeyenler var.
  2. Suqlat

Yaz Lakırtısı

43'te vuruluyorum 45'te ölüyorum aga.
  3. Suqlat

Yaz Lakırtısı

Peki yeni bir işe girişip diplomalı bilmem ne olmadık mı?
  4. Suqlat

Yaz Lakırtısı

Güle güle hamsiciğim kendine iyi bak ha
  5. Suqlat

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Ben GSM şirketlerinin neden bu olaya sessiz kaldığını anlayamıyorum. Bu kısıtlamalar doğrultusunda adamların binlerce, milyonlarca müşterisi gidecek, hala hiç bir şekilde ne bir açıklama getiriyorlar ne bir şey. Bu kısıtlamalar sonunda yüksek gb'lı tarifeler satın alınmaya devam edecek falan...
  6. Suqlat

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Sağa sola mağaralara resimler çiziyormuşsunuz? Alet edevat yok icat yapanı yakarım
  7. Suqlat

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Hadi size bir gerçek paylaşayım. Geçenlerde hobeto13'e beleş oyun linki attım al ekle kütüphanene dedim yok dedi. Fazlasıyla ilgimi uyandırdı neden diye sordum prensip meselesi dedi gitti oyuna para verdi. İşte cesaret, İşte feraset, İşte fazilet, İşte fedakarlık, İşte mertlik, İşte adam gibi...
  8. Suqlat

Yaz Lakırtısı

Ölünün arkasından konuşmayın evladım.
  9. Suqlat

Ben de tam bilmiyorum oyunun kapağında revalations yazıyor biraz bakındım bütün eklentilerin olduğu bir paketmiş gibi gözüküyor dediğin gibi steam versiyonu biraz kazıkmış originden falan indirim bekleyeyim en iyisi sağol.
  10. Suqlat

Bf1'i alacağım sanırım 4 çok eskidi ne kadar oyuncusu var onuda bilmediğim için biraz çekindim açıkçası. Bu satışa sununlan bf1 revolution versiyonu sen hangi versiyonunu almıştın? Revolution versiyonu şu anda 139 tl
  11. Suqlat

BF serisinin oyunları steam'a gelmiş indirimdeler sizce bf1 mi bf4 mü?
  12. Suqlat

Onlar kaşındı kendimi yakıyorum
  13. Suqlat

Epic borderlands 3 vermezse kendimi yakarım