Recent content by STasaR

1. STasaR

Mb warbandda kuşatma makinaları nasıl kullanılır bilen varmı ?

Sanırım Konu Yanlış Yerde
  2. STasaR

[WB] [SP] 19.Yuzyıl:Dawn of Disaster(Felaketin Şafağı)Yeni Resimler eklendi!

Bu modun aşağılara inmesi hiç hoş değil..
  3. STasaR

[WB][SP]Timur Bey Gürkani Mod v2 ÇIKTI![İndirme Linki][v2]

Axrinn said:
    Düşük sistemli bilgisayarlarda kasma sıkıntısı olur mu ?
    1.8 gb  :dead:
    Sanırım En Düşük Ayarlarda Sıkıntı Olmaz. Emin Değilim.
  4. STasaR

CENGİZ HAN MODU ZENGİN VERSİYON + ULTRA ÇIKTI

Gerçek Harita Modda Mevcutmu Eklendi mi ?
  5. STasaR

Basbug Baybars said:
    samı_tr said:
    Basbug Baybars said:
    Yükleme ekranında, "RGL ERROR" hatası alıyorum?
    Kardeşim Oyun Güncel Değildir.. 1.172 Sürümünde Oynuyorum ve sorunsuz çalışıyor. 1.153 de hata veriyor.
    Crackli Oynadığından dolayı yani. Oyunun güncelini indir sorun çözülür.
    Çözülmezse Belirt..
    Oyunum orjinal, nerden böyle bir kanıya vardın, anlayamadım. Ya modu eksik attım ki üç defa hata yapacağımı sanmıyorum, ya da başka bir sorun var.
    Genelde Orijinal olmayan arkadaşlar bu hatayı alıyor..
  6. STasaR

zéro de conduite said:
    samı_tr said:
    Basbug Baybars said:
    Kardeşim Oyun Güncel Değildir.. 1.172 Sürümünde Oynuyorum ve sorunsuz çalışıyor. 1.153 de hata veriyor.
    Crackli Oynadığından dolayı yani. Oyunun güncelini indir sorun çözülür.
    Çözülmezse Belirt..

dikkatli olun, sonra "neden ban yedim?" demeyin.
    Sebebini anlamadım sadece oyununun crackli olduğunu belirttim. Oyun orijinal olmazsa haliyle güncellenmez ve böyle hatalarla karşılaşılır.
  7. STasaR

Basbug Baybars said:
    Çözülmezse Belirt..
  8. STasaR

HyperCharge said:
    Abdullah Zubeyr Akyüz said:
    Madrøx said:
    Mod yapımcılarına öneri olarak, Victorian Era 1860 ve L'Aigle modu yapımcılarından izin alarak o modlardaki zırhları, silahları ve map ikonlarını kullanmanız modunuzu bi 15 - 20 level atlatır.
    Sami_tr nin de dediği gibi amacımız almaktan çok üretmek ama o modlardsn da izin alıp bi iki şey almayı düşünüyoruz misal laiglenin map iconslarından bi iki tanesi ve bi kaç sahne itemi, victorian eranın istanbul sahne tasarımı
    çok işimizi görürdü ams önce kendimiz yapmayı deneyip sonra  gerekirse isteyeceğiz
    Ayıp ettin :grin:

İzin almadan moda koyma sakın bu dediklerini. Bazıları o hataya düşüyor çünkü. :roll:
  9. STasaR

Yapımcı arkadaş bu güncellemeyi içeren sadece güncellenen dosyaları yüklesen bide bende bu mod var te baştan indirmeyim net iyi değil :smile:
  10. STasaR

Madrøx said:
    Mod yapımcılarına öneri olarak, Victorian Era 1860 ve L'Aigle modu yapımcılarından izin alarak o modlardaki zırhları, silahları ve map ikonlarını kullanmanız modunuzu bi 15 - 20 level atlatır.
    pek kullanmayı değil üretmeyi amaçlıyoruz yorumun için teşekkürler
  11. STasaR

Ethred said:
    samı_tr said:
    9N7YyO.png
    sami aypagu Abdulah'ın nicki. Sen niye Aypagu mod stüdyosu yapıyorsun ki?
    Sıkıntıdan böyle şeyler yapıyorum takılma sizin içinde yapabilirim
  12. STasaR

TURAN MODU TAMAMEN BİTTİ

Gerçek Harita Eklendimi Moda?
  13. STasaR

Madrøx said:
    Umarım kıyafetler ve zırhlar 19. yüzyıla göre yapılmıştır, resimler hiç iç açıcı değil çünkü. Yine de başarılar.
    Resimler Güncel Değiller Önemli Olan Sadece Eklenen Özellikler Sanırım Çünkü Nasılsa Modu İndirdiğinizde Daha Detaylı Göreceksiniz..
    Biz Sadece Size Ne Tür Özellikler Varsa Onların Bi Kısmını Trailerda Veriyoruz..
  14. STasaR

GDJRV2.png

Yeni​
    ˙·٠٠•●|●||||●● ●● ●● -----------------------------------------|▼--------------[2]---------------▼|----------------------------------------- ●● ●● ●● |||||●|●•٠٠·˙​

˙·٠٠•●|●||||●● ●● ●● -----------------------------------------|▲--------------[2]---------------▲|----------------------------------------- ●● ●● ●● |||||●|●•٠٠·˙​
  15. STasaR

Mount and Blade Menü Düzeni Değiştirme

Arkadaşlar mount and blade de menü yerlerini nasıl değiştirebiliriz normal girişte mesela solda ya onları nasıl alta sıralayabiliriz ve diyaloglarda diyalogların yerlerini nasıl değiştirebiliriz?
Back
Top Bottom