Recent content by Ssiyah

1. Ssiyah

TR Sword&Board 3vs3 Turnuva [Kazanan Takım; Metth'in Klonları]

Takımınızın adı: Calradia
    Takımınızın kısaltılmış tagı: Calradia
    Oyuncu isimleri ve Guidleri:
    1: Keykubat : 3455655
    2: FEARLESS : 2346848
    3: Ssiyah : 2789886
  2. Ssiyah

Warband Türkiye 2v2 Kılıç Kalkan Turnuvası // Şampiyon Calradia!

Turnuvada emeği geçen herkese teşekkürler.
  3. Ssiyah

Napolyon Savaşları - Oyuncu ve Alay Sohbeti!

NW_TR'nin en iyi alayı?: YILDIRIM'ın olduğu alay
    NW_TR'nin en iyi oyuncusu?: YILDIRIM
    NW_TR'de en sevdiğiniz alay?: YILDIRIM'ın olduğu alay
    NW_TR'de en sevdiğiniz oyuncu?: YILDIRIM
    NW_TR'nin en sevdiğiniz dönemi?: YILDIRIM'ın olduğu dönem
    NW_TR'de en sevdiğiniz alay lideri?: YILDIRIM
    NW_TR'de en başarılı bulduğunuz alay lideri?: YILDIRIM
    NW_TR'nin en iyi-başarılı subayı?: YILDIRIM
    NW_TR'nin en iyi-başarılı astsubayı?:
    YILDIRIM
  4. Ssiyah

[TRPL-1] TR Pandemi Ligi #1 **Fikstür Duyuruldu!

Ligden çekilen takımların, diğer turnuvalarda da olması gerektiği gibi bir daha takım çıkaramaması lazım. Turnuvaya takım çıkmıyorsa çıkmasın, bu halden iyidir.
    Hile kullanmış bir oyuncu olarak bu konuda fikir beyan edecek en son kişi sensin. Hile kullananlar da diğer turnuvalara katılmasın o zaman uyar mı?
  5. Ssiyah

Warband Türkiye 2020 Yaz Düello Turnuvası [KAZANAN: EDORAS!]

Eline sağlık adaş
    Edoras 7 - 4 Siyah
  6. Ssiyah

Warband Türkiye 2v2 Kılıç Kalkan Turnuvası // Şampiyon Calradia!

Takım Adınız: Calradia
    Steam Adresleriniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198197631655 https://steamcommunity.com/id/WomenBeta
    ID'leriniz: Ssiyah: 2789886 WomenBeta: 4529002
    İstenilen Krallık:
    Vaegir
  7. Ssiyah

Warband Türkiye 2020 Yaz Düello Turnuvası [KAZANAN: EDORAS!]

Oyun içi nick: Siyah
    Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198197631655
    Irk: Nord
    GUID:
    2789886

Arkadaşım için

Oyun içi nick: WomenBeta
    Steam: https://steamcommunity.com/id/WomenBeta/
    Irk: Vaegir
    GUID:
    4529002
  8. Ssiyah

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Neyzen Tevfik said:
    Will we be able to host dedicated servers in early access?

This probably won’t be possible at the very beginning of EA.

bunun hakkinda ne düsünüyorsunuz.Multiplayer Communitysi zaten önceden belirlenmis setlerle oynamak zorunda birakildigi icin zarar görecek ve üstüne oyun ciktiginda özel sunucu acma hakkimiz olmayacak yani multiplayer modlarinin gelisimine izin verilmeyecek, özel haritalara izin verilmeyecek ve Klanlarin özel serverlarinin olmamasi demek.Multiplayer commintysinin gelisememesi demek klanlarin bi anlami olmayacagi anlamini cikartiyor ve insanlar büyük ihtimal multiplayeri 1-2 hafta oynayip birakicak.(bannerlord betasinda oldugu gibi)

Genel olarak gözümde taleworlds isteyerek veya istemeyerek multiplayeri öldürmeye calisiyor gibi geliyor, armorlarin tüm vücudu etkilemesi (örnegin zirhli ayakkabi giyiyorsun ve armorun tüm vücuduna etki etmesi, örnegin karsina bi adam geliyor ayakkabisi +50 armor veriyor diyelim kafasinda kask yok ve kafadan ok yiyor fakat ölmüyor cünkü giydigi ayakkabi tüm vücudunu koruyor),
    battle modunun olup olmayacagini bilmiyoruz (meydan savasi) cünkü en son oyuna eklemeyeceklerini söylemislerdi
    X4LbM1V.png
    Zorunlu olarak belli setlerle oynamak ve oyun icin ekipman seciminin kaldirilmasi.
    Oyunu casual hale getirmek icin multiplayerin yavaslatilmasi.
    En sonunda da oyun ciktiginda kendi serverimizi kuramayacagimizi ögrenmek, bilmiyorum umarim yaptiklari hatalarin farkina varirlar ve düzeltilir yoksa bu kararlar ile Warbandi suan canli tutan kitleyide bannerlord ciktiginda hizli bir sekilde kaybedicekler ve bu kitle oyuna en bagli olan kitle.
    Katılıyorum.
  9. Ssiyah

Aktif Oyuncu Listesi

Thorin said:
    Ssiyah said:
    Açık konuşmak gerekirse listenin son derece hatalı olduğunu düşünüyorum. En basitinden
    Fearless , Mountain, Metehanyus , Gorgi bu isimler benden daha iyi piyadeler benim 7-0 attığım adamın altında olamazlar. Ayrıca Thorin kimlere danışarak hazırladın bu listeyi bu da ayrı bir konu. En çok kızdığım nokta Mountain gibi TR nin en iyi piyadelerinden birisini sona yazman olmuştur.
    Öncelikle bu liste herhangi bir resmiyet barındırmıyor. Bu sadece benim ve bir kaç oyuncunun fikriyle hazırlanmış daha çok kişisel düşünceleri temsil eden bir liste. Konu açıklamalarını ve Kiron'un yaptığı açıklamayı eğer okuduysan bunları yazmazdın diye düşünüyorum. Ayrıca bu listede özellikle piyadelerin takım oyunlarına bakılarak değerlendirdik ve burada sonuncu sıra diye birşey de yok.(top20, top25) En alt kısımda yer alması onun Tr'de ki en kötü piyade olması anlamına gelmiyor çünkü bu liste benim kişisel düşüncem. Yazdıklarının hiç birisinde olumlu birşey görmüyorum Ssiyah. Listeyi yaklaşık 2-3 haftadır yapmak için izin istiyordum ve Kiron'da bana bu izni verdi ki ben bunu açıklamada belirttim. Dediğim gibi ne konu açıklamalarını ne de Kiron'un özetlediği kısmı okumamışsın.
    Bu liste senin ve birkaç oyuncunun fikriyle hazırlanmış bir liste olabilir. Yapmış olduğum yorum da benim şahsi düşüncelerim.
    Konu açıklamalarını ve bütün girdileri okudum ona göre kendi yorumumu belirttim. Bilmediğim konu hakkında yorum yapmam. Bu listenin hazırlanmasında hatalı olduğunu düşünmemin diğer bir nedeni de aktiflik kriterinin en ön planda tutulmasıdır. Yazdıklarımda da illa olumlu bir şey görmen gerekmiyor. Yapılan eleştirilere eleştiri ile cevap vererek kendi düşüncelerini rasyonalize edemezsin.
  10. Ssiyah

Aktif Oyuncu Listesi

Açık konuşmak gerekirse listenin son derece hatalı olduğunu düşünüyorum. En basitinden
    Fearless , Mountain, Metehanyus , Gorgi bu isimler benden daha iyi piyadeler benim 7-0 attığım adamın altında olamazlar. Ayrıca Thorin kimlere danışarak hazırladın bu listeyi bu da ayrı bir konu. En çok kızdığım nokta Mountain gibi TR nin en iyi piyadelerinden birisini sona yazman olmuştur.
  11. Ssiyah

[WKKT]Warband 2v2 Kalkan Kardeşliği Turnuvası - ŞAMPİYON BEYLİKDÜZÜ PİYADELERİ

Emirso2 said:
    8j8ff3i.png

Takım Adınız: Sultans Guard
    Steam adresleriniz: Emirso2, Fateeh
    İstediğiniz krallık: Sarranid
    ID'leriniz:
    706805 - Emirso2
    1534936 - Fateeh
    Onaylandı, başarılar.
  12. Ssiyah

[WKKT]Warband 2v2 Kalkan Kardeşliği Turnuvası - ŞAMPİYON BEYLİKDÜZÜ PİYADELERİ

Thelard said:
    Kurallarda belirtmemişsiniz ama sanırım auto block serbest
    Uçmak da serbest.
Back
Top Bottom