• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Recent content by SpartacuSsS

1. SpartacuSsS

Dragon God

Buralarda halen hikaye yazan insanlar görmek güzel. Umarım devamı gelir. Başarılar dilerim!
  2. SpartacuSsS

TR_La_Rivage Hard-RP

Şuanda rol yaptığım sunucudur La Rivage. Bazı şeyler henüz tam olarak oturmamış olsa da TR RP standartlarının üstünde bir sunucu. Kolay gelsin ekibe.
  3. SpartacuSsS

Sonbahar Lakırtısı

Ben 12 yaşında falandım ilk kaydolduğum da  :lol: ne günlerdi ama.
  4. SpartacuSsS

⚔️ Pangea Gaming ⚔️ - pangeagaming.com - Admin Alımları Açık

Oyuncu Adınız : Marjelas
    Yaşınız : 18
    Mensubu Olduğunuz klan: -
    Yönetici Tecrübeleriniz : https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,368650.0.html https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,376873.0.html
    Sunucu Adı (TR_FIGT_ARENA/DeathMatch/DUEL): TR_FIGHT_ARENA
    Steam Adresiniz : https://steamcommunity.com/id/Marjelas/
  5. SpartacuSsS

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Baştan çekseler güzel olur 8.sezonu.
  6. SpartacuSsS

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Yıllardır boşuna izliyormuşum bu diziyi ya. Çok iğrenç bir finaldi.
  7. SpartacuSsS

Imperator: Rome

11x22 said:
    EU4 2: Rome

Oynanış videolarına baktımda hiç Roma'ya yakışan bir oyun olmamış. Devlet içi siyasi entrikalı bir oyun bekliyordum.
  8. SpartacuSsS

Imperator: Rome

25 nisanda çıkacak olan bir paradox oyunu. Oyun Crusader Kings ve EU4 yapımcılarıyla ortak yapılmış. Roma zamanında geçmesi çok ilgimi çekti. Siyasi entrikaların geçeceği belli bir oyun gibi.
  9. SpartacuSsS

Star Wars

Leia'ya sarılışından sonra Rey'in Skywalker olduğu kesinleşti gibi. Trailer da resmen Light Side gösterilmiş. Filmin en önemli karakteri ve üzerinde durulması gerekenin Kylo Ren olduğu varsayarsak daha çok gösterilmeliydi. İmparator force ghostla büyük ihtimal Kylo Ren'in yanında olacak. Bende pek ümitli değilim trailer da bir bok göstermemişler. Aptal feminist filmlerine döndürdüler şu filmi. Filmin eski bir tarihi olmasa yüzüne bile bakmam son skywalker üçlemesi olmasına rağmen. Kylo Ren vs Rey'in düellosu da 1-2 dakikalık ve sonucunun ne olacağı belli zaten.  Sen tut koskocaman Knights of Ren liderinin daha önce Lightsaber tutmamış bir kızın yenmesine izin ver sonra da ilgi bekle. Disney'e nefret beslettirdi resmen. Kotor oyunun legends olmasına rağmen tek başına şu Disney'in üçlemesinden bin kat iyi olduğunu savunuyorum.

the Mandalorian dizisinin çıkacağı haberini aldıktan sonra aklıma "lan acaba Malachor 5 savaşını da gösterirler mi?" geldi hayallere kapıldım yine. Sonra ne oldu Disney'in yaptığını öğrendim. Neyse, ben filmden umutlu değilim diyeceğim kadarıyla. Lucas abimiz bir el atarsa belki daha iyi olabilir. 
  10. SpartacuSsS

the Mandalorian

2019 yılı içerisinde çıkacak olan ve 8 bölüm olacak dizi. Jango ve Boba Fett'in öyküsünden sonra, first order'ın doğuşundan önceki dönemde geçecek. Baş rolde Pedro Pascal'ın oynaması diziye kalite vericektir. İşin içinde Disney olmasa daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum...
  11. SpartacuSsS

Star Wars

Cioss Julius U.X. said:
    Ben beğendim başarılı.
    Bunların videolarına denk geliyorum arada. Başarılı.
  12. SpartacuSsS

Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Afrandez said:
    Harvard University wants to know your location.
  13. SpartacuSsS

Aile Kökleriniz, Geçmişiniz, Soyunuz - Kökenler

Anadolu'da bayağı bir medeniyet yaşamış yav. Kimin ne olduğu belli değil ülkede. Çok ilginç
Top Bottom