Recent content by SonSipahi

1. SonSipahi

[WB][SP] Malazgirt: Bizans'ın Kıyameti Mod (ÇIKTI)

Bunlar Warband için son modlar. Cidden modda iyi bir senaryo varsa şimdiden tebrik ederim :smile: 
  2. SonSipahi

[SP]M&B Warband: Anadolu Bozkırları [Resimler Güncellendi]

İşte sonunda güzel bir dönemi seçen bir tarih modu var ya. Hep diriliş, Osmanlı bıkmıştım cidden. Sonuna kadar arkandayım :grin:
  3. SonSipahi

Mount & Blade: Warband Ertuğrul Gazi Mod

deli43 said:
    Mehmet kanka kusura bakmada diriliş tarzı modlar hakikaten sıkmaya başladı. Timur modunun v2sini bitirince Hun senaryolu veya o dönemlere ait bir mod yapalım sağlam bir ekip de kurduk mu tamamdır. Yakın çağ moduda olabilir ama ortaçağı ele almayalım.
    Necati haklı. Ben seni pek fazla tanımıyorum Mehmet Ekmekçi ama bir kaç defa gördüm iyi modcusun. Gel vazgeç bu sevdadan. Daha özgün ve güzel modlar yaparsın.
  4. SonSipahi

Mount & Blade: Warband Ertuğrul Gazi Mod

Dracheon said:
    Baya özgünsünüz ya.Hiç kimsenin aklına gelmemişti böyle bir mod yapmak.Kesinlikle diziden esinlenme değil Kayı Beyliği devlet zaten.
    Diğer beylikler adam değil mi? Neden böyle yapıyorsunuz? Fazla özgün ve yenilikçi olmayın.Şu an heyecandan titriyorum yemin ediyorum.
    Dünya'nın en güzel modunu yapıyorsunuz.Kaç para abone olmak? Çünkü böyle bir modu takip etmek için yüklü bir miktar para vermemiz gerekiyor.

Kırca said:
    ...Elimizden Geldiği Kadar Osp Kulanamyacağız..
    Bütün özelliklerin OSP olması fdkguduıygfdıud

Haklı kimdir, nedir, nasıl olunur adlı çalışmamızda...
  5. SonSipahi

[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Afrail said:
    Henüz tamamlanmadı mı?
    Yüzde 70 olan yer 100'De 100 olunca bitmiş olacak :smile:
  6. SonSipahi

Yıldızların Altında (Tek Bölüm) (Mount And Blade ile Alakası Yoktur.)

Afrail said:
    SonSipahi said:
    Bir de rica etsem, resim nasıl eklenir anlatabilir misiniz?

k9zP8y.png

Bu taglar arasına tarayıcıdan yüklediğin resimlerin (örn:hızlıresim kullanıyorum ben) direkt adresini kopyala, yapıştır yaparak yükleyebilirsin.
    Çok sağ ol :smile:
  7. SonSipahi

Bir de rica etsem, resim nasıl eklenir anlatabilir misiniz?
  8. SonSipahi

Öncelikle herkese tekrardan merhabalar :) Belki beni tanıyanlar olur, tanımayanlar da olabilir çünkü aktif değildim. Neyse sözü fazla uzatmadan hikayeme geçelim. Hikaye tek bölümdür ve attığım bu bölüm ile bitmiştir. Ona göre yorumlarsanız, eksikliklerini ve güzel yönlerini yazarsanız oldukça...
  9. SonSipahi

[SP] Calradia 1789

İnşallah diğer projelerin gibi bu da yarım kalmaz. Güzel bir moda benzeyecek gibi. Başarılar :smile:
  10. SonSipahi

Mount & Blade: Warband Tunç Yürekli Türkler Mod

BaybarsHans said:
    Erozbey said:
    Onuncu göktürk modu hayırlı olsun.
    yorumun için teşekür ederim 10 nuncu göktürk modu olabilir ama kalitelisi yok bizim mod kaliteli olacağından emin olabilrisin
    Dostum iyi güzel diyorsun da sadece zırh resimlerini koyarak herhangi bir destek bekleyemezsin. Bana soracak olursan modun belli bir kısmını bitirince forumda konu açın. O zaman kimse bir şey demez. Ama Özellikler dahi belli değilken gelen geçen size laf atar.
  11. SonSipahi

Mount & Blade: Warband Tunç Yürekli Türkler Mod

Aşırı önyargıyla yaklaşmak istemiyorum ama daha modun özellikleri dahi belli değil iken nasıl bir destek bekliyorsun? Etraf zaten tarih modlarıyla dolup taşarken Rodok Ciwil War gibi küçük, sade ama özgün modlar yapmayı deneseniz eminim daha çok ilgi çekersiniz..
  12. SonSipahi

[MÇE] Warsword Conquest Türkçe Yama Çalışması | %7 | Re-Started!

Dracheon said:
    laka311 said:
    Türkçe foruma hoşgeldin!  :eek:

Durum bu kadar iyi özetlenemezdi :grin:
  13. SonSipahi

[MÇE] Warsword Conquest Türkçe Yama Çalışması | %7 | Re-Started!

laka311 said:
    hocam çeviri durumu nedir

Gene iptal olmuştur ne olcak
  14. SonSipahi

[İPTAL] Forgotten Stories - The Beginning

Sabırsızlıkla bekleyeceğim tek mod galiba bu olacak :grin: Cidden çok değişik bir mod olacağı kesin. İnşallah harita çok büyük olmaz. Küçük ama dolu dolu olmasını yeğlerim açıkcası.
Back
Top Bottom