Recent content by Sondarrex

1. Hilesiz oynamaya karar verdim 23000 dinar biriktirdim ne yapabilirim ?

23000 Dinarla ne yapabilirim sarranidlerle savaştayım köylerini falan yağmaladım adamlarını esir aldım asker basıp kalemi fethedmeliyim ?
  2. Warband işletme

İşletmelere git karmı yoksa zararmı yaptıklarını gör ve para haftadan haftaya geliyor hani ekrana asker kirası falan - yazıyor ya ordan bakıcaksın envanterden ne kadar kazandığını göremessin
  3. Mount & Blade: Warband Diplomacy 4.litdum modu Türkçe yama

Ya ben bu diplmomacyi oynuyorumki türkçe olarak direk sitesinden indirdim türkçe oldu ? bu orjinal türkçe yamasımı yani nativeden kalma türkçe değil demi ?
  4. Senaryolu Mod Önerisi (Yabancı,Türkçe Fark Etmez)

Light and darknesi kesinlikle oynamanı tavsiye ederim zamanında birmiştim sarıyor
  5. Adını hatırlamadığım bir mod vardı?

Seneryolumuydu bahsettiğin mod
  6. Seneryolu mod önerisi olan uzun seneryolu ?

Evlat modunu oynadım ama mod çok kısa bana light and darkness gibi modlar lazım :evil: :evil:
  7. Kalradya adının nerden geldiğini buldum

Kalradya hayali bir yer nerden geldiğini bulamassınki ? kafadan uydurma bir yer olsa gerek
  8. Light&Darkness modunun görevi hakkında.

Orman haydutları o rolfu gördüğün şehrin yanında ormanlık var oradan spawn oluyorlar onları öldür eğer %0 yazıyorsa Ctrl + Space bas biraz zaman geçsin geçtikten sonra tekrar bak %10 olucak öyle öyle bitireceksin
  9. İçinde Lord Öldürme Olan Modlar?

Gargoyle13 said:
    Başlıktanda anlaşıldığı gibi içinde düşman lordları öldürme olan modları söylermisiniz?Hem M&B hem M&B Warband olur.
    Nordların yükselişi modunda lordu esir aldıktan sonra grup menüsüne gelip o lordla konuşuyorsun esir bölümünden vatana ihanet ettin deyip ona idam edebiliyorsun ve o lordun tarafına başka bir lord geçiyor.
  10. M&B Warband'dan nasıl keyif alabilirim?

furkannaga012 said:
    Arkadaşlar, Ben Mount And Blade Warband oynarken keyif alamıyorum. Ara sıra sıkılıyorum lütfen eğlendirecek şeyler söyleyin. Tavsiyelerinizi Bekliyorum; :?: :?:
    Bence seneryolu modlara yönel Light and Darkness veya azgad evlat modu gibi vs vs bunlar sıkılmanı giderecektir seneryolar bitinceye kadar :sad: ben bitirdim şuan güzel seneryolu mod arıyorum
  11. Mod yapımı için detaylı ve sıralı yani ilk nerden başlamalıyız böyle konu varmı?

Mod yapmaya başlamak istiyorum detaylı ve sıralı bir konu veya rehber niteliğinde birşey varmı (Yeniyim forumda)  :?:
  12. Single Player Mod Önerisi

birkergitli said:
    Brytenwalda modunu öneririm, baya bi gerçekci hikaye açısından. Ben modu pek beğendim :smile:
    Türkçe yama ? yok deme  :facepalm:
Back
Top Bottom