Recent content by SnKagitbkc

1. SnKagitbkc

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bloc devam ediyor bakalim

beklenilecek mod :lol:
  2. SnKagitbkc

Patch Nasıl Seçilir? (Epic Games)

Merhabalar,
    Oyuna Epic Games üzerinden sahibim. Şu anki patch e1.6.5, fakat ben 1.7.0 Beta versiyonunu kullanmak istiyorum. Epic Games üzerinden oyunu nasıl 1.7.0 versiyonu ile başlatabilirim. Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler!
    epicde beta kısmı yok normal patch olarak gelince oynayabilirsin şuan
  3. SnKagitbkc

bu kalkanlar okçuların eline yapışmış şekilde 1.6.3 te bu sorun bi bende mi var?
  4. SnKagitbkc

hahahah , hahahahah.
    ""]
    olumsuzluk ekiyse doğru kategori
  5. SnKagitbkc

Güzel bir bugmuş bu ama düzeltmişler sanırım:
    2oxrrh66x7m61.png
    Bu arada -oyunda hala yok diye biliyorum- artık lord/leydilerle konuşurken ünvanları bu şekilde görünse iyi olur gibi; İmparator/Kral/Sultan/Kağan vb.
    zaten böyle gözükmüyo muydu bende 2 versiyondur böyle yüce kral , bey falan gibi rütbeler var
  6. SnKagitbkc

1000 Kişiyle 100 Kişilik Şehri Alamayan Monchug!

koçbaşın yoksa zaten baya bi kayıp vermen normal bende de böyle oluyo
    şuan garip bişey yok
  7. SnKagitbkc

In Progress Karakterlerin Nerede Olduğu Gözükmüyor

Merhaba. Güncel versiyonda bu sorunu hala yaşıyor musunuz?
    1.5.7 ile gelen "error: name variable has not been set before" hatası düzeltilecek mi?
    herkesin adı böyle oldu artık tilt etmeye başladı çünkü 1.5.8 ile düzeltilir sanmıştım
  8. SnKagitbkc

geçiyodu da şimdi sırtımda odun gibi pelerin taşıyınca ne anlamı kaldı pelerinin hareketsiz bişey oldu
  9. SnKagitbkc

betada sırtta kalkan varken pelerin simülasyonu neden kaldırıldı hareketsiz mi duracak yani kalkan varken
  10. SnKagitbkc

Ekonomi Konusunda Tavsiye

ben baya eski bi saveden devam ediyorum acaba ondan olabilir mi bilmiyorum
  11. SnKagitbkc

ben 1.5.7 de oynuyom benm şehirlerime koymuyolar benm klanımdaki lordların şehirlerine asker veriyolar gördüğüm kadarıyla
    çünkü benm 5 şehir 2 kalem var garnizon artışı görmedim
  12. SnKagitbkc

Ekonomi çok zorluyor

Şehirler için erzak en önemli unsur diye biliyorum. Sanala şehri 4 köye sahip 3 köy tahıl üretimi veriyor, kalan 1 köy de balık.Buna rağmen yetmiyor. Sen kaç birlik oluşturdun klanda seninle birlikte ?
    benmle birlikte 3 yoldaşa birlik verdim şuan köyler yağma yemezse günde +1k, maksimum +4k gelir geliyo ayrıca garnizonlara fazla asker koymaman lazım milislerle korunması lazım
  13. SnKagitbkc

benm saneopa ve amitatys en refah kentler köyleri hiç yağmalanmadığı için refahı ve verdiği para hep artıyor
  14. SnKagitbkc

refahı yüksek kentlerin köylerinde ne üretiliyosa ona göre işletme açmak iyi oluyo
    2-3 işletme +1 veya +1.5k gelir sağlıyo köyler çok yağmalanmazsa
  15. SnKagitbkc

Klan Çekme Problemi

paralı asker klanı çekeceksin ilk başlarda 3-4 tane onlarla biraz güçlenince normal npc klanları daha kolay geliyo yani ben savemde öyle yapmış idim.
Back
Top Bottom