Recent content by Theoden/Skeat

1. Theoden/Skeat

Warband "Grup Savaşları" / Sezon # 1 (Başvurular açık.)

Arkadaşlar bugün istatistik ve fiyatlar için hesaplamaya başlamıştım fakat bu o kadar zorladı ki beni anlatamam. Tek tek her oyuncuyu kontrol etmek gerçekten de çok zaman alıyor. Buna başladığımda saat 19:30'du ve daha 5 oyuncuyu bitirdiğim zaman saat 22:37'yi gösteriyor. Lütfen eğer ki takım veya kişisel başarınız var ise bunları İLK MESAJINIZI ALINTILAYARAK güncelleyin. Eğer ki güncellemek istemiyor iseniz şuan verdiğiniz bilgilerden fiyatlarınızı hesaplayacağım ve bu şekilde de açık arttırmaya işleyeceğim.

Fiyatların nasıl hesaplandığını öğrenmek isteyen olursa spoiler içine bir resim bırakıyorum şablonu görebilirsiniz.

• Rating üzerine bir tema izliyorum. Aldığınız +10'lar ve -10'lar belirlenen rating arasında fiyat oluşturacak. Örneğin puanınız 120'i tuttu bu rating ortalaması da yaklaşık olarak 421.000'e tekabül ediyor diyelim. Fiyatınız 421.000 olarak belirlenecektir. Herkes rekabetçi geçmişini güncelledikten sonra bu rating şemasını sizinle detaylı paylaşacağım. Aşağıda bulunan resim sadece bir "TASLAK"tır.

mCgmx.jpg

Turnuva geçmişinizi güncellemeniz için son tarih 20.06.2021 belirledim. Lütfen eksiksiz bir şekilde güncelleyin. Ben de buna göre fiyat hazırlaması yapabilirim.
    Tabloda kendim hakkında konuşacak olursam katıldığım turnuvalar sadece 2 değil. meinGaming ile 2015 2016 2017 senelerinde katıldığımız turnuvalarda aktiflik gösterdim. Eğer kanıt gerekliyse bu konuda şahidim, takım arkadaşım Nemesistronkest olabilir. Teşekkürler.
  2. Theoden/Skeat

Oyuncu Adı: Ravien
    • Oyuncu ID: 3748500
    • Oynadığı Class: Okçu(açıkta atlı da oynarım)
    • Kişisel Başarıları: Tecrübeli Yks Mezunu
    • Takım ile başarıları: WT8T 1.liği - W5D Div B 1.liği - WNL8 Div B 2.liği (halbuki 1.Olmuştuk, hükmen mağlup sayıldık) WVT 4.lük birkaç tane daha var ama telefondan girdiğim için isimleri falan Kontrol etmek biraz fazla uğraştırıyor hatırladıklarım bunlar
    • Steam profili: https://steamcommunity.com/id/emxir3434/
    • Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.) (650.000 - 900.000) / Bu arada Benim gibi birçok arkadaşımızın Haziranin 26 ve 27sinde Yks yani üniversite sınavı bulunmakta onlar ve kendim adina Turnuvanın Yksden sonra Başlamasını talep ediyor ve daha sağlıklı buluyorum (Aksi taktirde ben Haziranın 27sine kadar hiçbir maça katılamayacağim saygılarla.)
    Emir'in YKS ile ilgili yazdığı son kısma kesinlikle katılıyorum. YKS'ye girecek arkadaşlar için 27'sinden sonra başlayabilirse hem daha fazla katılımcı olur hem de gelmek isteyen herkesin gönlü olmuş olur diye düşünüyorum.
  3. Theoden/Skeat

Kabul edildi yalnız başvuru esnasında tek bir fiyat ve class belirtirsen çok iyi olur. Ah unutmadan GHWTL 2016 Üçüncülüğün için takımını ve seni tebrik ederim yalnız takımın adını da paylaşırsan efsane olur.
    Takımın adı meinGaming :smile: Ve fiyat olarak da 500.000 olsun haydi bakalım. Class olarak da Atlı.
  4. Theoden/Skeat

• Oyuncu Adı: Theoden
    • Oyuncu ID: 3082125
    • Oynadığı Class: Piyade-Atlı
    • Kişisel Başarıları: -
    • Takım ile başarıları: GHWTL 2016 Üçüncülüğü
    • Steam profili: Theoden
    • Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir?: 500.000 - 750.000
  5. Theoden/Skeat

Kingdom of Pomerania

Yenilmez66
    yenilmez adamdır
  6. Theoden/Skeat

Kingdom of Pomerania

Azeroth ile yaptığınız maçı eklerseniz sevinirim
  7. Theoden/Skeat

Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Oyuncu Adı:Theoden
    İletişim Bilgileri: Theoden
  8. Theoden/Skeat

Azeroth Knights [Aktif]

Maçlarımız güncellenmiştir.
  9. Theoden/Skeat

Azeroth Knights [Aktif]

Fake nickle karşı takıma gidip invite olduğunuz maçı neden yazayım tam olarak? Zanee nickiyle giren ama Zanee olmayan arkadaşın allahıma sövdüğünün ssi de var bende. İnv kadro ile girecek olsak ben de yeni oyuncularım tecrübe kazansın diye onlarla girmek yerine daha farklı oyuncular oynatırım. Kaybettiğim maçları yazmama gibi bır sıkıntım şu zamana kadar olmadı Allaha şükür. Her maç sırf bana olan kininizden karşı takıma gidip inv olarak oynarsanız bu maçları ben de yazmam. Ayrıca burası klan konusu buradan yazmayın dememe rağmen defaatle yazmaya devam ediyorsunuz. Bir daha mesaj yazılırsa moderatörlere şikayette bulunacağım.
  10. Theoden/Skeat

Azeroth Knights [Aktif]

forumu twitter gibi kullanmak yerine soruma cevap versen belki seni de adam yerine koyan olabilir yani her gün takip ettiğim de yok tıklayıp baktım öylesine sanki sabah akşam buraya bakıyorum
    15 yaşında bir çocuğa göre çok iddialı konuşuyorsun. Artı olarak soru sormamışsın, bir dahaki sefere Türkçeyi adam akıllı kullanırsan belki cevap alabilirsin. İyi forumlar.
  11. Theoden/Skeat

Azeroth Knights [Aktif]

Daha başka klan ile alakasız post atan olursa şikayette bulunacağım. Boş konuşacak olan veya racon kesecek olan gelsin dcden kessin raconunu.
  12. Theoden/Skeat

Azeroth Knights [Aktif]

15-2 oynadığım o maçı yazıyorsun ama 1 kere bile okçu geçmediğim maçı forum konusuna yazmıyorsun ilginç
    Her gün girip forum sayfasını takip ettiğine göre içine o kadar oturmuş ki İNCİNMİŞSİN belli. Belki aimbot yerine bileklerini kullanmaya başladığında adam yerine koyan olur seni.
  13. Theoden/Skeat

Azeroth Knights [Aktif]

Azeroth 12 - 0 KoPL yazısını sil o zaman dostum aşırı cringe gözüküyor yoksa :grin:
    Tek sıkıntın buysa eğer Cerci, tabii ki silebilirim. Gelip bana bunu düzgünce bu şekil anlatsaydın zaten silerdik. Ben bu ortamda kimse ile sıkıntım olmasın diye elimden geleni yapmaya çalışırken defalarca anneme, allahıma küfür edildi. Bence büyümenin vakti geldi artık.
  14. Theoden/Skeat

Azeroth Knights [Aktif]

Burası tartışma konusu değil bir klanın konusu. Tartışmanızı başka tarafta gidin yapın konuyu daha fazla uzatmayın.
  15. Theoden/Skeat

Azeroth Knights [Aktif]

2 aydır okçu oynayıp her el 15-2 oynayan pro gellert abim de gelmiş :grin:

Bu mapde cam0 diye giren bir arkadaş vardı hatırladın mı onu :d
    Ben o maçta hata yaptığımı, yapmamam gereken bir şeyi yaptığımı zaten kabul ettim. Bu olayla ilgisini anlayamadım?
    Ki o olay sonrasında Wisher'ın her yerden banlanması için en çok çalışan kişilerden birisi oldum bütün PK sunucu sahipleri de buna şahittir. Grynn, wolwen ile beraber bütün her yerde bunlara uğraştık onlara da sorabilirsiniz isterseniz.
Back
Top Bottom