Recent content by Shystalker

1. Oyun bize karşı hile mi kullanıyor?

Ben dahil bir çok oyuncu ara verdi oyuna. Arada foruma giriyorum kaç günlük konular. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur demişler. Bu gidişle oynayan oyuncu kalmayacak, ara verenlerin de çoğu dönmeyecek gibi
  2. Oyunun Son Durumu Nedir?

Neyiğh başaramadık a.... oğlim gel bura kirmizi şortli sen ya medyasın ya emniyet mensubu.
    Yazamadan duramadım ne zaman görsem acar izlerim tekrar.
    Gülme oglım şerrefsizzz :grin:
  3. Sizce 1 Yıl sonra sorunsuz ve içeriği zengin bir Bannerlord görebilir miyiz?

Gelişme olacaktır ancak 1 senede hala eksikleri olacaktır. Bana kalırsa 2 seneye tamamen oturur.
  4. (ÖNERİ)Savaş alanlarini seçebilmek hk.

Şimdi denk geldiğim mod orman savaşı ihtimalini azaltıyormuş
  5. Tharos diye bir lord var 1.4.0 beta da ışık hızında silah kullanıyor :D

Bana böyle bi yoldaş verin calradiayı rehin alayım
    Referans çok iyi hahaha

Bu arada bir bakımdan oyunda iyi savaşan(bu kadar da değil tabii) lordlar olması güzel olur :grin:
  6. Need More Info e1.3.0 TypeLoadException hatası

Tüm modları sildim ve dosyaların bütünlüğünü doğruladım. Oyun açılıyor ve yeni sefer başlatılıyor. Herhangi bir sorun yok. Sorun modlardan kaynaklanıyormuş, yeni sürüme güncellenmedi herhalde çoğu. Teşekkürler.
  7. Need More Info e1.3.0 TypeLoadException hatası

Kullandığım modlar: Oyun açılıyor ancak kayıtlı oyunumu ya da yeni sefer başlatacağım zaman aldığım hata:
  8. 2 FPS Kuşatma

Emeği geçen herkese teşekkürler!
  9. Birlik Kontrolü Hakkında

Katılıyorum. Şuan savaşlarda biraz da şans faktörü var. Aynı savaşı tekrar tekrar kayıt yükleyip yapıyorum ve çoğunda farklı sonuç çıkıyor. Örneğin süvariler okçuları öldürmezse o okçular savaş bitene kadar bütün askerleri eritiyor. Veyahut bizim okçularımız saçma yerlere ok atıyor vs. İstediğimiz yere saldırma emri verilmesi gerekir.
  10. Haritadaki küçük detay.

sicilya da olabilir :grin:
  11. (ÖNERİ)Savaş alanlarini seçebilmek hk.

Yalnız ben sefer haritasında ormanlık olmayan yerde de orman savaşına denk geldim. O yüzden (ben de uygulasam da) biraz kovala açık alanda yakala taktiği sürekli başarılı olmuyor. Ya da köprü savaşlarında nehrin daha derin olmasını beklerdim ki savaş köprüde geçsin...
  12. Öneri - Liderlerin savaş meydanında diyalog kurması

Eğer diyalog isteğe bağlı olursa hiç de baymaz. Eğer karşı taraftan çok üstün isek savaşmadan gitmelerine izin vermek için bir şeyler isteyebilmeliyiz. Şuan oyunda karşı taraf sadece "ama ben savaşmak istemiyorum" diyor. Madem savaşmak istemiyorsun ver 5k altın yoluna git :grin:
  13. Mod ile gelen crash

hataya sebep olan modu geliştiricisi güncelleyene kadar kullanma
  14. Yaralı sayısı çok fazla!

Sürümle uyumlu olmayan başka modlardan da kaynaklanıyor olabilir
Back
Top Bottom