Recent content by Serıfsky

1. Serıfsky

Alttaki Sence Hangisi?

Subzero
    Joker mi , Allame mi ?
  2. Serıfsky

FİFA 15 için oy verir misiniz?

Resmi bir site değil ama yine de yararı olabilir sanki beyler bu arada gizli pencereden 20-30 kez oy verin , sayılıyor.
  3. Serıfsky

Bu Kelime Sana Ne Hatırlatıyor!

Yetenek
  4. Serıfsky

Siyasi Tartışma

kenterte said:
    O yüzden AKP tabanı dedim zaten. Gerisi çıkarı oldukça Amerika'ya da yaranır, Rusya'ya da yaranır, Kalradya'ya da yaranır.
    Gece gece :lol:
  5. Serıfsky

Siyasi Tartışma

Ama yalakalık yapan bizim ülke oluyor? Yalan mı beyler? Amerika ne derse onu yapıyoruz
  6. Serıfsky

[SP] Karahanlı Destanı İptal

Aradaki o tatil dilimi olmasaydı daha da iyi gelişirdi bence diye düşünüyorum ama yine de güzel.
  7. Serıfsky

Üsttekinin İmzasını Oyla v2

Fena değil ama ortalasa daha güzel olmaz mıydı? 6
  8. Serıfsky

Minecraft Tam Survival Oynamak İstiyenlere [Başvurular Açık!]

Giremedim. Neyse Hunger Games'e takmıştım kafayı ona yoruyorum birde Yogbox var gerçekten acayip bir şekilde zevk veriyor.
  9. Serıfsky

Siyasi Tartışma

Şu RTE'yi destekleyenlerin düşüncesi şu ; Yol yaptı , her şeyi düzeltmeye çalışıyor. Türkiye'yi savunuyor , Amerika'nın dostu oldu artık sağlamdayız. Bunu çoğu kişi düşünüyor. Eniştem, dedem ve çevremdeki AKP'li arkadaşlarım ; ama bilmiyorlar ki diğer partiler geçince başa onlarda aynısını yapacak. Sonuçta ülkeyi kalkındarmak , geliştirmek , tanıtmak için bir şeyleri eksiksiz yerine getirmek gerekiyor. Sanki başa MHP veya CHP geçince bütün sorunlar çıkacak , yollar yapılmayacak her gün sular kesilecek ve ABD ile savaşa gideceğiz. Peeeh :lol:
  10. Serıfsky

Kamyon arkası sözler.

Virajların ustasıyım , doğum günü pastasıyım.
  11. Serıfsky

Tüy Dökücü Sprey

Bende Profesyonel bir şekilde futbol oynuyorum ve 3 haftaya bir sprey veriyorlar kulüpten. Eğer sende bu işi profesyonel bir şekilde yapıyorsan sana da vermeleri lazım ya da hocana git danış sana önerir. Bu arada tüy dökücülerin değerleri , türleri falan farklıdır. Bende bacak için kullanıyordum şuan 2 güne alacağım yenisini aklımda yok ismi H ile başlıyordu ama :sad:
  12. Serıfsky

Üsttekinin Yazdığını Tamamla !

sap döner gün gelir hesap döner
    Mermerler çok olunca
  13. Serıfsky

İmza - Avatar istek konusu

Avatarlık demiştim ama sağol yine de
  14. Serıfsky

İmza - Avatar istek konusu

Arkadaşlar herkese iyi günler ;
    Kaliteli futbolcu resimleri varsa atabilir misiniz? Avatarlık olsun lütfen
Back