Recent content by -Seher Akıncısı-

1. -Seher Akıncısı-

Anime/Manga

Mushoku Tensei geliyor arkadaşlar. Gelmiş geçmiş yazılmış en iyi isekai kitabının anime adaptasyonu geliyor. Yanında Re:Zero'nun, Danmachi'nin çocuk oyuncağı kalacağı, animenin Yüzüklerin Efendisi. Ölüydüm, bu trailerı izledikten sonra tekrar dirildim. Hayat yaşamaya değermiş meğersem.
  2. -Seher Akıncısı-

Konsol mu PC'mi?

Oyun oynamak için kasalara ve laptoplara 6000 lira civarında paralar vermek normal gelmeye başladı insanlara nedense. Cüzi bir miktara bir Playstation ya da Xbox hangisinin oyunları ilgini çekiyorsa alıp, oynayacağın oyunları durmadan yayımlanan indirimlerden cüzi bir fiyata alıp oynayabilirsin. Konsolun birinci avantajı ekonomik ve mantık çerçevesinde fiyatlarda olması.

İkinci avantajı da, konsola özel oyunlar PCde yok, ama PCye özel oyun diye bir şey de yok. Indie olmayan oyunların neredeyse hepsi var.
  3. -Seher Akıncısı-

MMORPG Oyun Önerisi [?]

Hakany said:
    Aradığım oyun toplu bir kitleyle oynamaya yatkın, kasılarak (level, item, para vesayre) karakter geliştirebileceğim,
    Bütün MMORPGler böyle yav.

Hakany said:
    Anime olmayan (bkz; Black Desert gibi tozpembe anime oyunlar)
    Ah. O zaman seçeneklerin baya azalıyor.

Aklıma direk FFXIV geldi. Biraz animemsi, WoW gibi çok para ister ama kısa süre de olsa hayatımda oynadığım en bağımlılık yapan oyundu. Aradığın tarzdaki en iyi oyun hatta. Blade&Soul olsun, Black Desert olsun kore yapımı artistik, pvp odaklı biraz amaçsız oyunlarla kıyaslanamaz bile çok ayrı bir seviyede. Raid, guild ve minmaxing/theorycrafting kültürünü seviyorsan özellikle.
  4. -Seher Akıncısı-

Anime/Manga

Hadi ya, hacklenmiş mi? Dediğin gibi şifreyi değiştirerek hesaba girebildim. Manga ve anime listelerini, profili göremiyorum yine de. Zamanla açılır onlar da herhalde.
  5. -Seher Akıncısı-

Anime/Manga

Myanimelist geri açıldığı zaman benim hesabım da yok oldu. Giriş yapamıyorum profile girmeye çalışınca da This page is currently unavailable. diyor.

İzlediğim bütün animeleri arşivlemiştim tarihlerle. Sonra manga listesinde milyon tane yarım kalmış bookmark vardı olmasa hiçbirine geri başlayamam. Hey allahım.
  6. -Seher Akıncısı-

The Elder Scrolls V: Skyrim

SE için SKSE tam çıkmış değil ama ve bir sürü modun yokluğunu özlersin. Eğer kendin oturup modları ayarlamak istemiyorsan ya da pek fazla mod yüklü değilse geç ama.
  7. -Seher Akıncısı-

Anime/Manga

Mangasını takip eden var mı jojo'nun? Part 7 ve 8 çok çok iyi ama animeleri bir 10 yıl içinde çıkmaz. Ki bence jojo anime halinde izlemek de o kadar zevkli olmuyor mangayı istediğin tempoda okuyabildiğinden.
  8. -Seher Akıncısı-

Anime/Manga

Tiger and Bunny o kadar iyi miydi ya

Allahim ne kadar yavaş ilerliyor. Hatta ilerlemiyor. Bölümler zaten kisa her hafta. Randevulari gelişmesiz biterse daha fazla okuyamam.
  9. -Seher Akıncısı-

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Merhaba ben geldim. Biraz uzun sürdü ama herkes iyidir umarım.
  10. -Seher Akıncısı-

Ağustos Lakırtısı

Benim de resmi oldu galiba, 7-8 ay kadar terk ediyorum buralari.
    Kendinize iyi bakin
  11. -Seher Akıncısı-

Bilgisayar Kasası Toplama ve Laptop Seçme Merkezi

Nikola Tesla said:
    Monster siparişleri geciktiriyormuş ve sorunlu laptop satıyormuş diye söylentilerden sonra almaktan vazgeçtim. Risk almak istemiyorum.
    Sorunlu laptop satma gibi bir olay yok. Ha yaparlar, genelde gittigidiyor gibi sitelerde memnuniyet kasmakla ilgilenmeyen satıcılar mağdur etmeye çalışıyor o durumda bile mevzuyu biraz kovalasan hemen ilgilenirler yahu. 2016dayız.
  12. -Seher Akıncısı-

Ağustos Lakırtısı

Abi 2 yil once de f9t ile ugrasiyordunuz hala :lol:
  13. -Seher Akıncısı-

Donanım, Yazılım ve Teknoloji Dünyası Hakkında Sorular&Öneriler&Haberler

explorer.exe'yi yeniden başlatınca düzeldi >.>
    Win10'un tuhaf tuhaf buglari var. Gonul ister hep 7'de kalayim, oyun performansi daha yuksek olsun, bir sure sonra destek kesilmesin..
  14. -Seher Akıncısı-

Donanım, Yazılım ve Teknoloji Dünyası Hakkında Sorular&Öneriler&Haberler

Taskbar'daki ses simgesini acamiyorum
    pk2lnT00
  15. -Seher Akıncısı-

Pomaklar Hakkındaki Düşünceleriniz

Slavlar lan iste neyi tartisiyorsunuz. Ya da Canakkale'deki koyde benim tanidigim pomak ailesi oyle, dillerini duydugumu hatirliyorum. Cocuklari turk koylusu tiplemesine uyuyordu pek farkli bir dusunce cikaramiyorum o yuzden.
Back
Top Bottom