Recent content by Segrek1234

1. Segrek1234

20 Milyon Dinarı Neremizde Taşıyoruz

iban no ile gerçekleşiyor işlemler
  2. Segrek1234

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

kalkanlar ile ilgili bir güncelleme yapılacak mı?
    sanırım birkaç tanesi üzerinde çalışmışlar oyun ilk çıktığında işte hız farkı falan koymuşlar ama ondan sonra kalan bütün kalkanlar hep aynı sadece dayanımları farklı. perklerde de kalkan üzerine ele avuca gelir birşey yok.
  3. Segrek1234

bence 1.0 diye başlarlar tekrardan
  4. Segrek1234

Bannerlord çıkmadan mod'a başlamak nasıl oluyor tam olarak?
    sanki top çizimlerini falan o zamanlarda başlamıştınız diye hatırımda
    olumsuz yorum yapmadım yanlış anlama bitmesini beklediğim için öyle dedim
    warband da en çok oynadığım mod napolyon idi hatta halen parmaklarım oraya gidiyor 300 vs 300 oluyor 15 vs 15 falan girdiği zamanlar çok heyecanlı idi :grin:

Ozamanlar güzeldi usta be valla çok iyidi insanlar gazlı gazlı oynuyodu şimdi kaç kişi oynıyan var bakmaya bile üşeniyorum :grin:
    ben halen oynuyorum single player. geçenlerde sika modunu oynadım bi 50 saat civarı, şimdi ce ve cek güncelleme geldi 1.8 main olunca onları oynuyorum bir ton mod ile çok zevkli...
    yeni kayıt açıp oyunu yaklaşık 10 yıl ileri sarıyorum, yaklaşık 300k para şifresi ile 10 yılda alabileceğim yoldaştır ekipmandır ( işte 1k 3k paralık malzemeler öle hard değil) kayıt başlayıp gidiyorum bi 30 yıl civarı :grin:

tabi şu da gelse bu da gelse şunu da yapabilsek bu da eklense diye söylendiklerimi oynarken bir defter tutsam herhalde kitap olur :razz:

o sebeple söylenmeyi bıraktım. aslında buradaki oyunun iyi olmasını isteyen tayfa aynı benim kafamdan. herkes ortaçağda yaşamak istiyor aslında yani bu oyuna kendisi dalıp söz ile el ile müdahalede bulunmak istiyor. her ne yaparlarsa yapsınlar forumu tatmin edemeyeceklerini farkettim, beklentilerimiz aslında oyunda yapılabilir şeyler değil bence...
  5. Segrek1234

20 Mayıs 2020 :grin:
    yaaa işte hayaller / hayatlar...
  6. Segrek1234

Selamlar arkadaşlar, gruba göz atın.

Ufak, tefek, güzel duyurular yaptık. Buradan siz kavgacı genç kardeşlerimize az biraz da olsa paylaşıyoruz. :wink:
    aga siz moda bannerlord çıkmadan başladınız daha bitmedi mi
  7. Segrek1234

Bannerlord Güncel Mod Listesi 1.8.0 ⚔️

Diğer modların olması eksi birşeye yol açmaz daha iyi olur modlarla.
    hangi modları yükleyeyim Land of Sika ile birlikte ? Önerin var mıdır?
  8. Segrek1234

Land of Sika oynamak için başka moda gerek var mı?
    yani diplomasi improved garrisons gibi yüklesek daha iyi mi olur? yoksa gerek yok kendi havası daha değişik mi?
  9. Segrek1234

Ülkece hepimiz gerginiz olur böyle şeyler.
    memleket meselesi yapma kardeş
  10. Segrek1234

1.8.0 için yok maalesef.
    versiyon sorduk mu bilader?
    hayırdır sen?
  11. Segrek1234

@Royalus bu calradia expanded benzeri daha fazla şehir, kale, köy ve krallık yani haritada genişleme içeren mod var mı bildiğin?
  12. Segrek1234

599,2 mb güncelleme gelmiş?
  13. Segrek1234

hayırlı bayramlar arkadaşlar
  14. Segrek1234

Klan üyeleri işte bütün klanlarım için diyorum :grin: Onlarada aynı komutları versek varya of itemlerine alacağı askerlere karışsak süper cidden.Abi bir savaşa giriyorum ordu toplayıp mülteci ordusu gibi ne ararsan var çok gıcık edici cidden.Sırf o yüzden kendi klan üyelerimle topluyorum orduyu.
    o zaman hiç lord toplama klan üye limitini kaldır kaoses tweak ile. bir krallık kur ve 20 tane üye yap 15 falan da çocuk :grin: öyle takıl
  15. Segrek1234

Böyle bir mod var ama klan üyerinede kullandırma yapmaması cidden çok acayip :grin:
    sanırım modu yapan Türk. çünkü nexus mod resimlerinde konuşmalar Türkçe :smile: oyunu Türkçe oynuyor eleman. görüş istersen bi ayar çekebilir?

Party Ai kullandığım modlardan bir tanesi. Çokta hoş. klan üyelerine kullandırma derken? Klan üyelerini yönetebiliyorsun zaten modda. Mesela eşine ordu verip kendi şehrin etrafında devriye attırabiliyorsun. Improved Garrisons modu ile de 70 kişilik falan bir birlik çıkarıyorsun köylerinde 0 yağma !

Neekio's Donate Food To Towns and Castles 1.8.0 bu mod ile de yiyecek üretmeyen şehir veya kale aldığında gıda sıkıntısını manuel olarak çözebiliyorsun. bunuda tavsiye ederim.

Improved Garrisons demişken o mod 1.8 e halen çıkmadı neden acaba? 1.8 ile oyun kendisi mi getirdi yoksa bu özelliği???
Top Bottom