Recent content by Schizophren

1. Schizophren

Different breeds and species Mod

Merhaba. Çok oyunculu modda farklı ırklarla bir mod yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? cüceler veya devler gibi.
  2. Schizophren

Bedava Map / Power of Dezing Mapleri

Kale Kuşatma mapleri: https://www.dosya.tc/server32/anlqm5/POWER_OF_DEZING_SW_MAPLERI.zip.html YILLARIN BİRİKİMİ KALİTELİ MAPLER İSTEYEN İSTEDİĞİNİ YAPSIN
  3. Schizophren

TR Siege KİMİN ?

Steam adı direl Ecel mi ?  Tanıyorsanız görüşmek istediğimi bildirebilirmisiniz? Kendisine ulaşamıyorumda.
  4. Schizophren

TR Siege KİMİN ?

Kendisini tanımıyorum benim steam adresim Schizophren resmimde Türk Bayrağı var. Beni eklersen çok sevinirim. Map tasarımcısıyım bayada oynayan var veriyim mapleri oynayım iyi haritalarım var. 20 tane profesyonel tasarımlar.
  5. Schizophren

TR Siege KİMİN ?

TR Siege KİMİN ? LÜTFEN BİRİ BANA GERİ DÖNÜŞ YAPSIN. SAHİBİNİN STEAM ADRESİNİ VEREDE BİLİRSİNİZ.
  6. Schizophren

YENİ NESİL PW

Fox Mulder said:
    Mapi gezdirdiğin zaman da demiştim tutar bu map ama ilgilenecek adam lazım her yiğidin harcı değil böyle maplerde rol yapabilmek.

Calradian scriptleri çok sağlam ama o kadar hard-rp'yi yapacak Türk oluşumu pek yok. Yani sen koyarsın scriptleri yine öyle botlar falan olur ama ben sana diyim ikinci hafta millet sıkıntıdan gider botlara falan sataşır öyle değişik saçma sapan davranışlar görürsün.

Evet malesef öğle.
  7. Schizophren

3D Tasarım Platformu

:facepalm: anladim kusura bakma oyaladim.
  8. Schizophren

3D Tasarım Platformu

Butun derslerin oldugu yerde var.
  9. Schizophren

3D Tasarım Platformu

Sp genel haritami yoksa normal oyun haritasimi ?
  10. Schizophren

YENİ NESİL PW

Neyse konunun disina cikmayalim. Sonuc olarak ben bole bir calusma yapiyorum ve bu konuda oyun zevkinin articagini dudunuyorum. Sizlerinde destegini bekliyorum bu projeye iyi oyunlar. ( telefondan )
  11. Schizophren

YENİ NESİL PW

Sabit botlar isleri cok kolaylastirabilir aslinda. Veleki banka velaki kercansaray velaki silah zirh velaki talimci gibi sabit
  12. Schizophren

YENİ NESİL PW

Bot konusunda kodlama yapabilen arkadaslariniz varsa lutfen iletiniz.
  13. Schizophren

YENİ NESİL PW

Hayır artık tek kalen yok bir ülken var bot da yok. ama Türkiye deki değerli kodcu arkadaşlarımız destek verirse neden olmasın. :grin:
Back
Top Bottom