Recent content by Sanel

1. Sanel

[WAUL] Free Agents

Name: Sanel
    Nationality: Turkish
    Steam: https://steamcommunity.com/id/sanel34
    Main Class: Cav
    Secondary Class: Archer

im free nowadays but not that sure about next month
  2. Sanel

Need More Info Cant see servers

I cant see any server (first pic) or when i try to join matchmaking cant do it ( second one)
  3. Sanel

EU Native Battle Open Warband Winter League (signups thread)

Nationality: Turkish
    Steam: https://steamcommunity.com/id/sanel34/
    Preferred Class: Arch-Cav

best archer here as good as turkish baklava
  4. Sanel

[WT6T-4] Genel Tartışma, Şikayet ve Tavsiyeler

Yaptığı şeyler normal değil ve havaya fake atmak kadar saçma bir olay şakasına da olsa titreme hareketi yapmak. Özellikle 2.videoda o tab işaretine basarken bile aynı oranlarda aim koymak zor hatta imkansız bir şey,ayriyeten round ortasında yapılması da ayrı bir soru.Bu arkadaş son zamanlarda çok oynasada böyle hareketler yapabilmesi garip ama gelgelelim aimbot demek tamamen titremek değil ve bunu gidip 1,2 yıllık ortalama seviyedeki oyunculara sorman saçma adam ne bilsin ki ne söylesin.Tabii Gibby'i dahil etmiyorum ama o da pek net konuşmamış diğerleri gibi fark ettiysen.

Eriklituz vardı bir ara ve bu sorduklarının 5 katı yeteneğe ve tecrübeye sahip olan oyuncular(Samu,Toma,Airel,Charlini vs) adama hile demişlerdi ama Gameshero reelden gidip teyit etmişti hile olmadığını.

Bence hile olma olasılığı çok fazla ama başka yöntemlerle teyit edersen en adaletlisi olur
  5. Sanel

[WT6T-4] Takımlar, Kadrolar ve İletişim Bilgileri

Final maçı dışında sal kimi ekliyorlarsa eklesinler.Ortamda oyuncu kalmamış eski kitle var mı ki eski kafayla iş yapıyorsun? Bir şeyleri fazla ciddiye alıyorsun temelinde ölmüş bir oyun ve ne ödülü var ne bir şeyi herkes zevk için oynuyor.Eski muhabbetlere girip uzatacağını adım gibi biliyorum kurallar vs vs diye de hiç uzatma kimi istiyorlarsa eklesinler final maçına kadar kimsenin yarı finalde çeyrek finalde eksik takımla oynamak ya da eksik takıma karşı oynamak isteyeceğini sanmıyorum
  6. Sanel

[WT8T-2] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

Kayda geçen "Ghosting" olayı ile ilgili;
    Maçta bir oyuncumuzun interneti stabil değildi ve bir süre oyunun yüklenmemesinden kaynaklı sunucudan düştüğünü söyledi. Wolde'ye de set başlamak üzere olduğu için takıma girmesi söylendi. Oyuncumuz sunucudan düşmeyince tekrar izleyiciye geçmesini istedik. Bunları göz önünde bulundurarak ve Wolde'nin görüntüsünün kendi takım arkadaşında olduğu sürece hiçbir anlam ifade etmemesi de düşünülerek bu karara itiraz ediyoruz.
    Walla haklısınız ya da değilsiniz de bu ne knk buna inanan roblox oynuyordur
  7. Sanel

[WT8T-2] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

İşte bu yüzden Galya
  8. Sanel

EU Native Battle Open Fantasy Warband League

Player sign up

Nationality: Turk
    Steam: https://steamcommunity.com/id/sanel34/
    Preferred Class: Cav
    Activity: yeah
  9. Sanel

Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // Şampiyon BKP!

Şimdi agresif olmaya gerek yok ama katılanların yarısı gruplarda 2 maç kaybettikten sonra turnuvayı sallamayacaklar bile,onlarca örnek var.EU'daki gibi div a div b olmazsa yine 2,3 hafta free win alıp oynamayan takımlar olacak.Div sisteminin kaçarı yok ayriyeten herkes için daha adil eşleştirmeler olur.
  10. Sanel

Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // Şampiyon BKP!

Galyalılar yazsın galya takimi cikaralim
  11. Sanel

EU Native Battle Completed Plans for the future tournament

Im not sure about FL but if you wanna host a FL just dont do it like last one,sum players just want to see their price.I mean tiered randomised teams better than money ****.
  12. Sanel

[WLL] Play of the Tournament Submission Thread

Its not that good for best pov thats why i didnt want to post but after seeing there is only one,here is my pov

3xKill = First kill(Couch),Jump+hit kill,Killing archer after 3 hit
    Teamplay = Delaying them after first kill,couching one of their hose and hittin cav players two or three times.

13. Sanel

Warband Türkiye 2020-2022 Oyuncu Listesi

Çok da tartışmaya girip uzatmak istemiyorum çünkü buna değecek bir oyuncu değilsin. Yanlış anlaşılma olmasın diye düzelteyim. Konseptten kastım alınan kodlar ve listenin şekliydi. Tabi ki ben bu listeyi ilk düşünen ve yapan kişi değilim ama Tr de benden önce bunu yapan biri olduğunu zannetmiyorum. Konsept için Kiron'dan gerekli izin alınmıştır umarım. Çünkü bu tarz listeler çoğu zaman tartışma yarattığından dolayı Kiron özel olarak ilgileniyordu benim liste hazırladığım zaman.
    Liste hakkında görüşlerine diyecek bir şeyim yok ama ne listeyi ne kodları senden aldım.O kadar zor bir şey değil *table*tuşuna basıp basit bir tablo oluşturmak.Bu listeleme olayını *İlk ben getirdim* gibi şeyler söylemek saçma,yıllardır zaten gerek gerçek hayat olsun gerek oyunlar olsun her şeyde listeleme yapılıyor.İzin konusunda ise 2 gündür ulaşamadıktan sonra açmak istedim.Sonuç olarak yaptığımız şey kötü ya da zararlı bir şey değil kendi düşüncelerimizi düzgün ve kendimizce objektif bakarak listeledik.Senin dediğin dönemde insanlar sırf diğer insanları ezmek için bile liste yapıyordu,izinli olması normal ama artık şu dönemde oyunun spsi bile ölmüşken bu kadar ciddiyete gerek var mı emin değilim
  14. Sanel

Beyler öncelikle herkesin fikri kendine özgüdür.Bu listeyi de tek başıma yapmadım okumadan puanlara bakan arkadaşlar için söylüyorum.Yukarıda ismi yazan kişiler olarak boş zamanımız vardı,yaparken de bence eğlendik ve objektif bir liste ortaya çıkardık.Beğenmediğiniz kısımlar olabilir ya da listeyi baştan sona da beğenmeyebilirsiniz çok normal bir şey ki her ne kadar konuyu açan ben olsam bile benim gönlümün de el vermediği bazı noktalar var.
  15. Sanel

Warband Türkiye 2020-2022 Oyuncu Listesi Jüriler: Delfador,Blackmore,Sanel,Wolven,Hepreai,Nessa Bir oyuncu son dönemde çok daha iyi olabilir ya da eskiden çok daha iyi oynamış olabilir.Aynı şekilde bazı turnuvalarda üst düzey bir oyun da sergilemiş olabilir ama liste son 3 yılın genel bir...
Back
Top Bottom