Recent content by samurayahmet

1. samurayahmet

Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Úlfhéðnar said:
    Roffron said:

Cidden artık bunların cast oluduğunu düşünüyorum.

Seyircide de sıkıntı var.  :facepalm:

Seyirci troll :smile:
  2. samurayahmet

League Of Legends | 6. Sezon

Yeni politikaları her çıkan şampiyonun kırık olması ve oyun mekaniklerine aykırı şeyler yapabilmesi diye okumuştum bir yerde. Bir ara çıkardıkları şampiyonlar oynanmıyordu ilah edene kadar buffluyorlardı. Şimdi daha pbeden nerfe başlıyorlar çünkü şampiyonlara her şeyi veriyorlar.
  3. samurayahmet

Elder Scrolls Online

Steamden ekleyin oynayalım. Bende Daggerfall'dayım galiba. Breton mageim var bi tane. 20 level olacağım az kaldı.
  4. samurayahmet

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

murhorse said:
    fortnite free to play
    "Ucuz" bir oyun olduğu için yazılmasında sakınca yok :razz:
  5. samurayahmet

Stüdyo Armağan

https://www.instagram.com/p/BknpHT5HleL/?taken-by=ahmetaktas6125

Şöyle bi foto atıp kaçayım instagram reklamı da yapmış olurum. :smile:
  6. samurayahmet

Europa Universalis

Bence tam tersi. Ck2'de arkadaş ortamında yapılan entrikaların şerefsizliklerin tadı yok başka yerde. Karakterler üzerinden oynandığından da güzel role play yapılabiliyor. Europa'yı arkadaşlarla oynarken uykum geliyor benim. :???:
  7. samurayahmet

Valla bir iki kere bıraktım da böyle sıklıkla oynadığım tek online oyun. Mecbur dönüyorum geri. Bide arkadaşlar olunca :???:
  8. samurayahmet

Normal renkıdı tek atarım zaten hep. Esneğin zevki arkadaşlarla çıkıyor. Trolleyince takım taşıyor yalnız garip bir şekilde.
  9. samurayahmet

Plata çıkmak çok kolay ya. Her sene çıkıyorum tekrardan. Arkadaşlarla trolüne falan esnek atıyorduk yanlışlıkla plat oldum bu sezon oynayamıyoruz daha :neutral: Her sene daha kötü olması konusunda haklısın ama :???:
  10. samurayahmet

Hacı elo uçmasın ya zaten kötüyüz  :smile:
  11. samurayahmet

Ben gelirim ya sup jung oynarım. Çok iyi değilim ama. Plat elo
  12. samurayahmet

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Şuan yeni bir kızla konuşuyorum. Aynı sınıfta olmamıza rağmen yalnızca iki haftadır konuşuyoruz. Ders çalışma bahanesiyle baş başa bir kafede oturmuştuk. Kız beni bana öyle bir anlattı ki annem babam beni bu kadar iyi tanımıyor. Oturduğumuz süre boyunca da sürekli bana iltifatlar yağdırdı, üstü kapalı laflar falan. Ertesi gün okulda arada gittik gene baş başa oturduk bir yerde. Orada da biraz muhabbet ettik. Sonra okula döndüğümüzde arkadaşla konuşacağım bana biraz zaman ver deyip bir tane çocukla gitti. Çocukta bunu seviyormuş epeydir.
    Sanırım kıskandırmaya çalıştı. O zamandan beri epey konuştuk. Konuşmada bir iki kere kanka dedi bana. Yarında buluşmam var bununla. Nasıl davranıp elde edebilirim bunu?

Edit: Kız fotomun altında başka bir kızın yorumunu görse hemen yazıp soruyor hayırdır tarzında. Bana ya aşık yada benimle fena oynuyor gibi. Hesabı da sürekli ödemeye çalışıyor hadi geçiniyor diyeceğim ama mantıksız geliyor. Anlamadım gitti.
  13. samurayahmet

Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Ben gayet güldüm eğlendim mesela. Bu kadar uzatmaya gerek yok eğer sıkıntılı bir şey varsa rapor edip geçin yani.
  14. samurayahmet

hobeto13 said:
    samurayahmet said:
    Ulan kız beni reddetti sonra geldi gene konuşmaya başladık, yakınlaştık falan. Yanımdan ayrılmaz oldu samimim olduk dertlerimizi falan açtık birbirimize tanımaya başladık falan birbirimizi. Zaten hazır değilim ilişkiye demişti, birbirimizi tanımıyoruz demişti. Dedim tamam şimdi tanıyoruz ilişkiye de yavaş yavaş hazırlanıyor. Gitmiş başka bir erkeği falan sormuş soruşturmuş ulan zalim benle niye yakınlaşıyorsun umut veriyorsun :???: İlk görüşte aşka inanmazsın, bir ay baya kısa dersin sonra daha tanımadığın görmediğin birinin peşinden koşarsın. Demezler mi adama wtf diye. Biri beni sertçe sevsin ya ben nasıl bu hale düştüm. :facepalm:
    Sen zaten elde varsın, ona aradığı ilgiyi gösteriyorsan neden senle yetinsin ki? Hani direkt yargılama olarak anlaşılmasın ama aynısı sana da olsa sen de aynı şekilde davranabilirsin. Doğrusu eğer sen bu durumdan kötü hissediyorsan ona bunu izah etmen. Öteki türlü niyeti bu değilse de seni umutlandırıp ilgi mastürbasyonu yapmasın senin üstünde.

Ha sen ilgi arıyorsan da işin zor. Kızlar genelde ilgi gören taraf. Eğer gerçekten ben biriyle bir şeyler yaşayacağım diyorsan seçici olmadan biriyle tanışma imkanın varsa tanışıp konuşacaksın. Başka türlü bekleyerek değirmen dönmüyor.
    Ben baya ilgi arıyorum galiba. :neutral:  Kızda sürekli yanıma oturuyor, aynı otobüsteyiz aralarda da hep yanıma geliyor konuşuyoruz. İyice best friende gidiyoruz sanırım. Ama birisiyle çıkarsa da affetmem. Kalp bu kızdan ayrı da duramıyorum işte. Arkadaşlığa da razıyım yedek durmaya da. Ama başka birisi girerse hayatına ben çıkarım.  İlk defa aşık oldum oda olmadı be. Bir daha olursa artık ona da temkinli yaklaşırım. Yok böyle konularda tecrübem :sad:
  15. samurayahmet

Ulan kız beni reddetti sonra geldi gene konuşmaya başladık, yakınlaştık falan. Yanımdan ayrılmaz oldu samimim olduk dertlerimizi falan açtık birbirimize tanımaya başladık falan birbirimizi. Zaten hazır değilim ilişkiye demişti, birbirimizi tanımıyoruz demişti. Dedim tamam şimdi tanıyoruz ilişkiye de yavaş yavaş hazırlanıyor. Gitmiş başka bir erkeği falan sormuş soruşturmuş ulan zalim benle niye yakınlaşıyorsun umut veriyorsun :???: İlk görüşte aşka inanmazsın, bir ay baya kısa dersin sonra daha tanımadığın görmediğin birinin peşinden koşarsın. Demezler mi adama wtf diye. Biri beni sertçe sevsin ya ben nasıl bu hale düştüm. :facepalm:
Back
Top Bottom