Recent content by salihbaba32

1. salihbaba32

[TO][SP] Kalradya 249

Neye üzüleceğimi bilmiyorum modun daha çıkmamış olmasınamı yoksa pcmin kaldırmıycak olmasınamı veya bunu yüklerken 2gün pcyi acık bırakmak zorunda kalacağımamı  :facepalm: :facepalm: :facepalm:
  2. salihbaba32

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

güzel hortlattın konuyu :grin:

Cevap:yeniden kayıt aç baştan oyna veya modu silip tekrar yükle ama saveni sakla yada en kötüsü handa 2 3 gün geçirirsin bakarsın düzelir :grin:
  3. salihbaba32

bana yardım et , lütfen

androlia said:
    Franz Joseph said:
    Böbreklerini vermeye hazırsan sıkıntı yok :smile:
    dalak da olur

Allahuekberrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin:
  4. salihbaba32

L'aigle %100 Türkçe Yama

Hayırlı Olsun Prophesy of Pendor Cevirebilirmisiniz Lütfen

Bu arada bir sorum olucak Bannerlord türkçe çıkmayacak hatırladığım kadarıyla

Onu çevirecekmisiniz  :?: :?: :?:
  5. salihbaba32

Mount And Blade Warband Kadeş Savaşı Modu

Bu Arada Ekipte Sadece Ben Varım Şuanda Bannerlerle Uğraşıyorum
  6. salihbaba32

Mount And Blade Warband Kadeş Savaşı Modu

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Taleworlds De Henüz Yeniyim Oyüzden Yanlış Yere Konuyu Açtıysam Kusura Bakmayın Herneyse Daha Önce Mod Yapmaya Uğraştım Lakin Hep Pes Ettim Bizim Türk Modlarının Çoğu Selçuklu Veya Osmanlı Temalı Olması Nedeniyle Bende Farklı Bir Mod Yapıyım Dedim Buda KADEŞ...
  7. salihbaba32

Prophesy of Pendor v3.8 %100 Türkçe yama [devr alındı]

şey eee öhöm öhöm yama öldü değilmi  :facepalm: :facepalm:

keşke rakun %90 ı yayınlasaydı  :cry: :cry: :cry:
  8. salihbaba32

En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

De Ngesiz said:
    Biz soylulara yakışmayan hareketler bunlar.  :lol:

Biz seni böyle tanımazdık  :ohdear: :ohdear:

Haykırdım
  9. salihbaba32

Bannerlord'da hangi ülke için savaşacaksınız?[Anket]

Sword of God said:
    Sturgia'yı alıp Khuzaitleri de Aseraiları da biçip, sonra da Odin nasip ederse Paganizmi tüm Kalradya'ya yayacağım!

Amen Kardeş :grin: İNŞ
  10. salihbaba32

Bannerlord'da hangi ülke için savaşacaksınız?[Anket]

Önüme Kim Çıkarsa Kesecem  :twisted: :twisted: :twisted:

Şakamaka Khuzait :grin:
  11. salihbaba32

Balanli Köyü Danışmanı (Hikaye) (SP)

Boneless said:
    Bir modu bitirmeden diğer bir moda başlaman saçma bence. Birini bitir sonra diyerine çalışmaya başla.

Bence senin söylediğin Cahillik Bende Mod cıkarmayı planlıyorum Ve Mod duraksamaya girdinde farklı bir modla devam edicem

Bir arkadaş mount and blade warband modu yapıyor Cami ekliycek diyelim adam camiyi eklemeyemedi mod duraksamaya girdi durdu

hiç birşey yapmıyor bu adam modu iptalmi etsin yoksa yeni mod cıkarmayamı başlasın  :evil: :evil: :evil: :evil:
  12. salihbaba32

Balanli Köyü Danışmanı (Hikaye) (SP)

link nerde bea gaza geldim biraz Svadya Keferesi Biçelim
  13. salihbaba32

Azura Mod [SP] & Mount Blade Warband

ben şahsen yüklemedim ama fazla değişiklik yok bence birazdaha yenilik ekle mancınıktı falandı tam bannerlorda benzer ama modun bu hali bence kötü çünkü dark nights e benzemişki dark nights daha fazla şey bünyesinde barındırıyor yeni zırhlar falan ekleyebilirsin yeni tarafsız şehirler vs benim yorumumbu mod eksik (bence)
  14. salihbaba32

Silinebilir.

Bu clash of kings varya deli etti beni yükliycem diyorum bişey oluyor yüklemiyorum başarılar eyer doktordan güzel bir reçete alırsam bittinde oynıycam inş DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN
  15. salihbaba32

En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

De Ngesiz said:
    Kont Devlian da öyleydi, sonra Leydi Johana yı da aldı ya. Şerefsiz sözde ilişkimiz 20-30 lu idi.

Kaçır kızı ozaman
Back
Top Bottom