Recent content by s0yki

1. Çocuk doğmuyor yoldaş ölmüyor sizce bug olabilir mi ?

Başlarken ölmeyi ve doğmayı etkinlestir seçeneğini isaretlememen gerekiyor sanırım oradaydı çeviri hatası var o ayarda.
    O kutucuğu işaretlemedim,işaretlemem mı gerekiyordu acaba
  2. Çocuk doğmuyor yoldaş ölmüyor sizce bug olabilir mi ?

Savaşları şehir ele geçirmediğim sürece otomatik oynatıyorum yoldaşların ölmemesi bundan kaynaklanıyor olabilir mi ? 1089 yılındayım veya geçmişte olabilirim 26 27 yasındayım hatırladığım kadarıyla bu çocuk işi biraz zaman mı alıyor artık ? Bir kaç ay önce oynuyordum 2 hafta önce tekrardan...
  3. yardım

Tamamdır hepınıze tesekkur edıyorum.Bende ölüm ve doğum işaretli değil 1089 yılındayım ve yoldaşlarımdan hiç kim ölmedi,ilk andan itibaren neredeyse evli sayılırım kimse doğmadı.Bu bir sorun mu peki ? Yoksa denk mi gelmedi bilginiz var mı
  4. yardım

Ve her defasında steamden doğrulama yap dediğimde sürekli bir kaç dosya eksik çıkıyor şu kadar dosya doğrulanamadı dıyıp tekrardan ındırıyor vırus programım falan yok bu neden kaynaklanıyor anlamış değilim
  5. yardım

Şimdi oyunda bir bug var harita üzerinde bir düşmana veya dosta tıkladığımda onun üzerine doğru gidiyor lakin yanında yürüyor hiç bir şekilde iletişime geçemiyorum bununla ilgili problem yaşayan var mı ? Tekrar baştan başlamak zorunda kaldım bir ikinci problemim Oyuna başlarken doğum ve ölümü...
  6. Oyuna devam et dediğimde crash yiyorum

Sorun düzeldi.Oyuna her girdiğimde 2 dk oynayıp geri çıkıp deniyordum bu defa 20 dk üzeri oynadım ve yönetici olarak çalıştırıp girdim sorun düzeldi.Teşekkür ederim
  7. Oyuna devam et dediğimde crash yiyorum

Aynı sorun bendede var giremiyorum oyuna
  8. Resolved Eski sürüme dönünce hata veriyor

Benimde düzelmedi şuan sorun,kayıt edip çıktıktan sonra sefere devam diyorum crash verıyor ve OYNAYAMIYORUZ !!!!
  9. Sürekli baştan yüklüyor.

Oyunu eski sürüme geri yükledim oyunu başlat dedim bir daha yükleme yaptı.Oyunu komple sildim akşamdan yükledim sabah oyna dedim şimdi birdaha indirme yapıyor bu nasıl bir saçmalıktır böyle.
  10. Resolved Eski sürüme dönünce hata veriyor

Oyunu beta sürümüne yükledim sonra crash hatalarından dolayı geri yüklemek zorunda kaldım.Sefere devam et dediğim zaman crash hatası veriyor kesinlikle oyuna giremiyorum.Yeni oyun açıyorum oradada oyunu farklı kaydet dediğim zaman crash hatası veriyor.Yani yapılması gereken oyunu tekrar silip...
Back
Top Bottom