Recent content by RZERO

1. RZERO

[TRPL-1] TR Pandemi Ligi #1 **Fikstür Duyuruldu!

arkadaşlar maç sslerini spoiler içine alamıyor musunuz?
  2. RZERO

[TRPL-1] TR Pandemi Ligi #1 **Fikstür Duyuruldu!

Çoğu takımın yarısına bile gelmeden turnuvalardan çekildiklerini biliyoruz. Lig mantığı bunlar yaşandığında etkilerini azaltması için en etkin yöntem. Üç gün kuralı da bir o kadar mantıklı. Tavsiyem önceki turnuvalarda takımlarını çeken takım liderlerinin tespit edilip bu turnuvada takım...
  3. RZERO

DLC

Arda'nın can sungurla konuştuğu yayını diyorsan, ardanın senin anlattığın kadar net konuşmadığını hatırlatmak isterim. Onu bende izledim ve arda tam olarak "üzerine çalıştık ama sonuç alamadık, şu an ve uzun bir süre gündemimizde böyle bir şey yok" tarzı konuştu. Ben de zaten böyle bi dlc yi 1...
  4. RZERO

DLC

Benim en epik dlc beklentim coop üzerine, total war serilerindeki gibi coop bire bir singleplayer daki gibi olmaz, ama bazı şeylerden ödün verilerek bir coop dlcsi çıkartılabilir. Böyle bir dlc çıksa ben oyunla aynı fiyata olsa bile alırım
  5. RZERO

Warband Türkiye 2020 Yaz Düello Turnuvası [KAZANAN: EDORAS!]

Oyun içi nick:arap Steam:https://steamcommunity.com/id/foreternity/ Irk:Sarranid GUID:1676648
  6. RZERO

[WT6T] Kapanış Konuşması & Ödüller - Şampiyon BLDG!

BLDG yi, sınıflarının en iyi oyuncularını ve MVP miz Kironu tebrik ediyorum. Bu sene trabzonun senesi kızlar!!!!
  7. RZERO

[WT6T] Genel tartışma, Şikayetler, Tavsiyeler

Fazla ateşlisin. Ben kimseye bir şey anlatmaya çalışmadım turnuva adminleriyle aramdaki bir mevzu bu eğer mevzu olacaksa. Thorin arkadaşım diye adam kayırma yapılacağı düşünüluyorsa wardodan rica edebilirsiniz, wardoya da kanıtlayabilirim.
  8. RZERO

Birincisi turnuva yöneticisi değilim, hakemim. İkincisi warriorofislam ss le kendisinin fake key olmadığını kanıtladı ki zaten vortexi kaptanı olduğum bi takımda oynatmam. Warriorofislam muhtemelen bir çoğunuzun pkdan bildiği 1k saati bulunan bir oyuncu. Feodrasın abarttığı gibi arkadaşın bizi...
  9. RZERO

Sen istedin diye arkadaşım gizliliğinden mahrum olmak zorunda değil. Wardo ve Thorin özel olarak ısrar ederse onlarla bu konu hakkında konuşurum.
  10. RZERO

Takım üyesi olarak belirtiyorum ki her takımda "bu kesin fake key" dediğim oyuncular bulunuyor ama malesef kanıtlayamıyorum. Arkadaşımız 1k küsür saati bulunan bir oyuncu ama yeni steam hesabı açtı. Ayriyetten maçların detaylarına bakıcak olursanız ortada bir "carryleme" de olmadığını...
  11. RZERO

[WT6T] Çeyrek Finaller // Başlangıç 25.05 // Bitiş 31.05

PDX 10-6 Veterans GG WP Teşekkürler Veterans!
  12. RZERO

[WT6T] Çeyrek Finaller // Başlangıç 25.05 // Bitiş 31.05

Rakip takım ve kendi takımınız: PDX v Veterans Tarih ve Saat: 21.00 31.05.2020
  13. RZERO

Warband Görsel Çalışmalarım

Güzel çalışmalar, güzel emek. Tebrik ederim kardeşim. Bu alanda ilerlersen çok güzel bi kariyer çıkarabilirsin bu alanda.