Recent content by RZERO

1. RZERO

Kingdom of Bohemia [BθH]

Başarılar :party:
  2. RZERO

Bannerlord skirmish rank sıkıntısı

Fatih rütbesine kadar çıktım sonrasında altın 3e kadar düştüm şimdi ise hemen hemen her maç mvp olmama rağmen 0 puan veriyor. Arkadaşlarıma sordum sizde de böyle bir sıkıntı var mı diye hayır dediler yardımcı olabilirseniz sevinirim

Prime dönemi biten oyunculara böyle oluyo :wink:

Bildiğim kadarıyla kimse takmıyor rütbeyi, hiç bir bağlayıcılığı yok. Stajyerler cs oynarken aa böyle bir şey de mi koysak diyerek eklediği feature xd.
  3. RZERO

Yoldaş atama sorunu

Dostum aynısını ben de yaşadım şu şekilde kendimce çözdüm:

Partiden yoldaşla konuştum sana yeni bir görev vericem dedikten sonra atamak istediğin görevi seçiyorsun. Klan sekmesinden görev haznesi boş gözükebiliyor ancak anladığım kadarıyla atadığın yoldaşların o görevi yapıyor. Bunun için ticket açtım ama henüz bi güncelleme notu görmedim bununla ilgili.
  4. RZERO

EU Native Duel In-progress European Duel Tournament Edition VI (87 players)

Your Nickname : PaRa
    Your Steam profile : https://steamcommunity.com/id/foreternity/
    I have read and agree to abide by the tournament rules.
  5. RZERO

Bannerlord Online Oynamaya çalışmak

Dostum aktif türk klanları hala var mı bilmiyorum ama şu discorddan türk topluluğuna veya adminlere yazarsan genel çetten bir çok kişi yardımcı olabilir. Klanlar kapışabilir bile :smile:

6. RZERO

I cant attent my companion as engineer

I moved this one to technical support, can you close this thread please.
  7. RZERO

In Progress I cant attent my companion as engineer

Hello guys, i have some problems in my campaing. As you can see i have 5 companion with me but i can only attend 2 of them as officer. I have one engineer compainon but i cant use him, any idea? I tried to leave him city and call it back, but didnt work
  8. RZERO

I cant attent my companion as engineer

Hello guys, i have some problems in my campaing. As you can see i have 5 companion with me but i can only attend 2 of them as officer. I have one engineer compainon but i cant use him, any idea? I tried to leave him city and call it back, but didnt work
  9. RZERO

YouTube modding tutorial series | 19 parts (mod setup, dialogs, game menu, GauntletUI, etc.)

Hello, thanks for the series. But episode 5, campaing behavior link is broken i guess , we are not able to watch it.
  10. RZERO

Çalışanlar nerede?

Oyunun multi kısmında hiç çalışanları görüyor musunuz arkadaşlar veya ulaşabiliyor musunuz? Oyunun bu halinden haberleri var mı? Hadi single tarafında şakşakçı çok? Multiden fikirleri var mı?

He bir de marda diye bi stajyer vardı ne oldu krala? Şov yaptıydı şunu türkçe yapçam bunu türkçe yapcam hatta normalde vazifesi değilken oyun localization felan yapıyordu şov yapıyordu. Ne oldu stajyerlere?
    özür diliyorum adam çalışıyormuş. sorun yaşayanlara, oyunu çökenlere "kapat aç düzelir", "modu kapa" gibi eggzantirik çözümler ile komüniti support veriyormuş.
  11. RZERO

Çalışanlar nerede?

Oyunun multi kısmında hiç çalışanları görüyor musunuz arkadaşlar veya ulaşabiliyor musunuz? Oyunun bu halinden haberleri var mı? Hadi single tarafında şakşakçı çok? Multiden fikirleri var mı? He bir de marda diye bi stajyer vardı ne oldu krala? Şov yaptıydı şunu türkçe yapçam bunu türkçe...
  12. RZERO

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Şu mesajın üzerinden biraz geçmiş ama katılıyorum SP'yi salma konusuna. İnanın gram oynayasım yoktu Bannerlord'u. Geçen günlerde Bannerlord Online modu sayesinde ilk defa bu kadar gömüldüm oyuna çıktığından beri.

İnsanlar kısır multiplayer modları yerine, daha oyun çıkmadan Coop tarzı oynanış istiyordu. Yapımcılar her zamanki gibi dinlemedi. Online modu da bunu sağlıyor. İnsanlar belki de sırf bu mod yüzünden oyunu satın alıyor. Ben Taleworlds'ün yerinde olsam, bu modu geliştiren ekibe anında resmi destekte bulunurdum. Yapımcıların uğraşmaktan kaçtığı şeyi 2-3 kişilik mod ekibi başarmış günün sonunda.

Steam'de Bannerlord Soundtrack diye ek içerik yayınlanmış geçenlerde. Yorumları okudum ve Taleworlds adına utandım.İnsanlar "Oyuncuları sağııyorsunuz ve bunun karşılığında düzgün hiçbir şey vermiyorsunuz" diye suçlamış. Haklılar da.
    Bannerlord Online'ın çıkışında ana fikirleri o muydu bilmiyorum ama oyun daha çok mmorpg ve bana göre bu oyuna mmorpg olmaz. Beni sarmadı son hali. Bana düz haliyle arkadaşlarımla oynamak yeter. Daha çok saatini gömen kazanır tarzı oyunlar bana göre değil. Bannerlord Coop adında başka bir mod geliştirmesi var yakın zamanda tester alımı yaptılar ben daha çok onu bekliyorum. 8 kişilik arkadaş grubuyla herkes kendi krallığını lordlarını yöneticek bir oyun modu beni fixler.
  13. RZERO

Çok Güzel Tasarlanmış Büyük Bir Şehir

Omor du galiba burası, gerçekten bazı şehirler güzel bazıları da baştan savma. Şehrin güzel olmasınında hiç bir anlamı yok. Bence oyuncu şehri gezmeye, halkı tanımaya zorlanmalı. Kuşatmada da bir işe yaramıyor şehir, şehir içi savunma hattı olsa neyse o da yok
  14. RZERO

Eleştiriyor ve tekrar ederse ilişkiniz kötüleşiyor ama ilişkinin kötüleşmesinin bi dezavantajı var mı bilmiyorum.
  15. RZERO

Kuşatmaları, özellikle savunmaları daha kötü bir hale getirmişsiniz, tebrikler.Nerdeen nereye geldiklerini hatırlatalım:

dostum kusura bakma ama niye aynı şeyleri söylüyorsun sürekli :grin: her defasında 2016 da daha iyiydi saldım artık tw yi diyip yine gelip aynı şeyi söylüyorsun, hayır haksız değilsinde baydı beni aynı şeyleri atıp söyleyip durman. Hani gel şuraya deki oyun çıktığındaki durumdan daha kötü veya geçen yıl şu şu dahaiyiydi daha da kötü yapmışsınız ki denilecek çok şey var.

TW ye ticket açasım var 2016 daki versiyonu vardır sunucularında özel olarak sana versinler bunu rahatlayalım xd
Back
Top Bottom