Recent content by Royalus

1. Royalus

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

En sonunda dayanamıcam başlıcam am içimdeki ses yapma diyor inatla :grin:
  2. Royalus

Çalışanlar nerede?

özür diliyorum adam çalışıyormuş. sorun yaşayanlara, oyunu çökenlere "kapat aç düzelir", "modu kapa" gibi eggzantirik çözümler ile komüniti support veriyormuş.
    :grin:
  3. Royalus

[BETA] Bannerworld Online - Çok Oyunculu Açık Dünya Ortaçağ Deneyimi!

bannerlord online değil mi bu yoksa bannerworld yeni başka birşey mi
    başka birşey onun gibi değil daha çok single gibi.
  4. Royalus

[BETA] Bannerworld Online - Çok Oyunculu Açık Dünya Ortaçağ Deneyimi!

Single'da aradığı ruhu bulamayanlar gelsin beyler! :cool:
  5. Royalus

Bannerlord Oynarken Kullandığım Mod Paketi (1.8.0)

Benim mod listem konuma saldırıp 2 sene sonra kendisi açmış arkadaş ve müdahale edilmemiş. Forumun ne kadar liyakatlı olduğu da buradan belli olmuş oldu. Konumu o dönem kapattırdınız el birliğiyle şimdi aynısını siz yapıyorsunuz, hakkım haram zıkkım olsun sizlere moderatörler de dahil.
    Mod listen 3-5 bişey zaten çokta kasma bence.SP'yi saldım bende sağlam bir değişim olana kadarda pek ilgim olmayacak.
  6. Royalus

GÜNCELLEME GETİRİN ARTIK

Rezalet ya.
  7. Royalus

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bir önceki sayfada olduğu gibi sezondan sezona yapılabilecek işlevsel ve yapısal geliştirmelere dair şekerlemeler.
    - Oyunun aslında veya modlamasında bir seçenek olarak düşünülebilecek olan, oyuncunun tercihine göre zaman akışının kesilmemesi; İstenildiği zaman duraklatma olmakla beraber harita üzerinde ve savaş alanında olay akışının belli orantıda devam etmesi. Kaçtığımız güçlü bir ordunun bizim ordumuza yetişip yakalaması için önden saldırı yapan birlikler ile asker göndererek yaptığımız hızlı geçen (similatör yönetimi yeteneğimiz sipetinde) simüle çatışmalar esnasında, kovalayan ordunun harita üzerinde bize yaklaşmasını takip edebildiğimiz gibi, normal savaşa girdiğimizde her ne kadar gerçek zamanlıda olsa harita üzerinde yaklaşım hızının görülebildiği ve istenildiğinde oyun pause edilip icabında bir kısım asker bırakıp geri çekilme veya geriye oyalamak için birlik bırakma veya savaştan zarar görmesini istemediğimiz bir birliği özel bir komut ile (istediğimiz askeri birimleri naklederek mesela) önden gönderip geride kalma gibi seçeneklerimizin olması. Zaman akışı ile alakalı bu gibi çalışmalar multi oyun seçeneğine doğru bir kapı aralayabilir.
    - Oyun zorluğunun seviyesine göre klan seviyelerinin artış göstermesi (daha zor bir seviyede son klan seviyesinin 7 ye çıkması ve yeni perkler eklenmesi), klan seviyesi ile orantılı olarak yerleşke sınırı olması (*)
    - Yerleşim sayısı nisbetinde klan transferinin zorlaşması, idam edilen karakteri olan klanın yüksek kan bedeli (en düşük 1m, klan başkanı ise klan seviyesine göre 5. seviye 5m mesela) veya birinci dereceden bir akrabaya kısas şartı ile trasfer yapılabilmesi oyuna getirilebilir.

(*)=
    1. Seviye klanı; klan ve karakter gelişimi için , çapulcular ile savaşıp turnuvalara katılarak , ticaret ve demircilik yaparak ilerlemesi mümkün olabilir. Bir yerleşkeye sahip olamaz.

2. Seviye klanı; bir adet kale sahibi olabilir. (krallıklarda 2. seviye klanlara rastlanması, oyuncular için geçerli değil)

3. Seviye klan ; bir adet birlik yapmak. Yerleşke sahibi değil ise, paralı askerlik yapabilir. Bir şehir ve bir adet kale sahibi olabilir.

4. Seviye klanı; iki adet birlik yapmak. Bir krallığa vassal olarak katılabilir . İki Şehir , iki kale veya Bir şehir dört kale sahibi olabilir.

5. Seviye klanı; üç adet birlik yapabilir. İki paralı asker klan kiralayabilir . Üç şehir üç kale sahibi olabilir.

6. Seviye klanı; dört adet birlik yaparak. Klanına dört şehir dört kale olabilir.

7. Seviye klanı; 5 şehir 5 kale sahibi olabilir.

Umut bu topraklardan gitti...
  8. Royalus

3 sene sonra yağmur.
  9. Royalus

Buna benzer 3 mod official olsaydı oyun cıkışında metacritic puanı +5 alırdı
    Diyecek çok şey var dostum ama forum müsait değil.
  10. Royalus

uzun zaman sonra bu kadar iyi bir mod görmek nefes aldırttı. Eklenmiş olan mekanikler ve ara sahneler... keşke official game'de olsa dedirtti yani.

Şirkette gerçekten adamlık olsa diyicem yönetici kısım için bu adamı bünyesi için yalvarır.Bu kadar kör bir şirketten gerçekten bunları bekliyorduk ama yağmur'u bile maplere ekleyemeyen bir yapı.Gerçekten şaka gibi hergün oynuyorum Multiplayer'dayım çünkü Single diye ortada birşey yok.Herşeyi süper ve tek yapacak malzeme var ama sadece duruyor gibi.Şu modu yapan adam şirkette olsa hala Single oynardım.
  11. Royalus

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Multiplayer Vlandia klanımıza davetlisiniz değerli forum üyeleri.
  12. Royalus

SP'yi salın artık beyler bıkmadınızmı ümit etmekten hala..MP'de yapamıyorum beceremiyorum ama merak ediyorum diyen varsa bizim Vlandia klanımıza istediği zaman gelebilir.Roleplay-Aktif etkinlikler-Persistent Empires-Kendimize özel türk sunucumuz vs. herşey mevcuttur.Katılmak isteyen arkadaşlar istediği zaman gelebilir.Kral Derthert'in buyruğudur!
  13. Royalus

multiplayer girememe sorunu

Halledebildin mi?
Back
Top Bottom