Recent content by RobinVanPersie

1. RobinVanPersie

[WB] [SP] 19.Yuzyıl:Dawn of Disaster(Felaketin Şafağı)Yeni Resimler eklendi!

Değerli Kardeşim Öncellikle Başarılar Diliyorum,Amatörce Bir Yama Olmazsa,En İyi Türk Mod Olabilir,Konusu Bazıyla Yıllardır İstediğm Bir Konu Uzun Süredir Osmanlının Son Zamanlarını Anlatan Bir Mod Bekliyordum,Bu arada Abdülhamidin Yüzü nasıl ? En kısa zamanda uzatmadan yamayı cıkarmanızı diliyorum kolay gelsin
  2. RobinVanPersie

[WB] [SP] 19.Yuzyıl:Dawn of Disaster(Felaketin Şafağı)Yeni Resimler eklendi!

5 Yıldır Mount Blade sektöründeyim,ilk defa benim aradığım tip bir mod yapılıyor,lakin dönem uygun halk mimari ve mekan,silahlar yapmalsınız eğer gidi 13.yy modellemlerinin üzerine bu modu yaparsanız başarı elde edemessiniz.Aynı şekilde Tüm ülkelerin kendine özel mekan giysi ordu kıyafetleri yapmalısınz,isimlerde gerçekçi olmamlı KOLAY GELSİN ÇIKIS TARIHI BEKLIYORUZ !!! EĞER SAĞLAM BIR MOD CIKARIRSANIZ REKOR KIRACAKSINIZ GİBİ
  3. RobinVanPersie

BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Kısmen derken osmanlı haritası olmuyacak mı yani yada devlet, ülkeyi köprülünün yöneteceğini falan söylemiştin şahsen osmanlı için bekliyordum bu modu
  4. RobinVanPersie

http://media.moddb.com/images/mods/1/31/30487/trk.png
    http://media.moddb.com/images/mods/1/31/30487/intro2.png
    http://media.moddb.com/images/mods/1/31/30487/4.png
    Tüfekçi başı şu tip bişey bekliyorum senden bunu bi arkadaş yapmıştı bi ara ama devamı gelmedi işte
  5. RobinVanPersie

Dostum bayadır takipi bırakmıştım seni en son geçen yaz görüşmüştük senle geçen yaz çıkıyordu sözde ama hala çıkmamış,olsun geç olsun güzel olsun bi tarih verebilicenmi wfascıyız bu alemde seni her zaman destekliyoruz kardeşim.
    Bu arada osmanlı tam olarak olucak mı ? EN KISA ZAMANDA MODU OYNAMAK DİLEĞİYLE...
  6. RobinVanPersie

[WB][SP]Genç Osman Modu V2 [Facebook Grubu+21.07.2017]

İlk mod berbattı adam gibi bişeyler yap (şaka)
  7. RobinVanPersie

[SP] Kurtuluş Savaşı v4:İçlerindeki Hain (Senaryo)(Yapılıyor)YENİ VİDEO EKLENDİ

AtaAbiGG said:
    RobinVanPersie said:
    Öncelikle V1-V2-V3 yamalarını denemiş lakin sonra hemen silmiş biri olarak konuşuyorum.
    Öncelikle modun konusu son derece ilgi çekici,lakin birçok hata var bence şu hatları düzeltirsen çok başarlı olacağına inanıyorum
    1-Tüm ülkelerin askeri kıyafetlerini komutan isimlerini sancakları iyi şekilde ayarla
    2-Özellikle şehir kaplamları ortaçağdan kalma ama oyun 1900 lü yıllarda geçiyor kaplamları değiştirmelisin (yabancı modlarda 20 yy kaplamalarına bakabilirisn)
    3-Büyük şehirlere özellik koymalısın (Ankara Meclis)
    kardeşim öncelikle başarlı olmanı yürekten istiyorum ve yamanı gerçekten oynamak istiyorum ama üzerinde baya bir çalışma lazım v1-v2-v3 de oynanacak durumda değil umarım V4 eksiklerin en aza indiği kurtuluş savaşını iliklerimize kadar yaşayacağımız kaliteli mod olur KOLAY GELİSN...
    Çok güzel dille anlatmışsın bunun için ayrı teşekkür ederim, ayrıca bize verdiğin desteklerden ötürüde teşekkür ederim, lakin merak buyurmayınız, senaryolu bir şekilde geliyor, ve britanya tankından tut, Türk cepheleri bile var... modu yaparken örnek aldığımız modlar : Cihad ve Haçlılar ve The Parebellum modlarıdır...
    Dediğm gibi kardeşim gerçekten yürekten başarını istiyorum sana her türlü tarih bilgisi verebilirim zira osmanlının bütün tarihini iliklerine kadar biliyorum
  8. RobinVanPersie

[SP] Kurtuluş Savaşı v4:İçlerindeki Hain (Senaryo)(Yapılıyor)YENİ VİDEO EKLENDİ

Öncelikle V1-V2-V3 yamalarını denemiş lakin sonra hemen silmiş biri olarak konuşuyorum.
    Öncelikle modun konusu son derece ilgi çekici,lakin birçok hata var bence şu hatları düzeltirsen çok başarlı olacağına inanıyorum
    1-Tüm ülkelerin askeri kıyafetlerini komutan isimlerini sancakları iyi şekilde ayarla
    2-Özellikle şehir kaplamları ortaçağdan kalma ama oyun 1900 lü yıllarda geçiyor kaplamları değiştirmelisin (yabancı modlarda 20 yy kaplamalarına bakabilirisn)
    3-Büyük şehirlere özellik koymalısın (Ankara Meclis)
    kardeşim öncelikle başarlı olmanı yürekten istiyorum ve yamanı gerçekten oynamak istiyorum ama üzerinde baya bir çalışma lazım v1-v2-v3 de oynanacak durumda değil umarım V4 eksiklerin en aza indiği kurtuluş savaşını iliklerimize kadar yaşayacağımız kaliteli mod olur KOLAY GELİSN...
  9. RobinVanPersie

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

hocam öncellikle kolay gelsin basaralı bir yamacısın gerçekten bazı söyleceklerim var sana dostum
    1- 32 bit çalışmaz demişsin v2 de çalışıyor (2.1 ve 2.2 denemedim)
    2- Selçuklu lordlarının adı çok garip ve troops tan değişmiyor
    3- 1200 lü yıllar açıkçası çok ilgimizi çekmiyor dostum eğer Abdülhamid tarzı bir mod yaparsan gerçekten çok tutar piyasada çok osmanlı modu var ama hepsi boş bu kalitiye osmanlıya taşırsan cidden çok basarlıı olacaksın
    SAYGILARLA KG !
  10. RobinVanPersie

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

sa saygı değer yama yapımcıs win 7 32 bit gayet iyi çalışıyor sebebi nedir?
  11. RobinVanPersie

Önerileriniz

Deli Kurt said:
    Keşke bu da olsaydı dedikleriniz...
    Deli Kurt Kardeş senden ricam V3 ün kısa zamanda çıkması Safevi,Rusya ,Almanların oyunda olmasını rica ediyorum aynı şekilde silahlı tüfeklerde şart Fatih döneminde silahlı tüfekler kullanıldı.
Back
Top Bottom