Recent content by RoadWarriror

1. RoadWarriror

Entrika, Evlilik ve Senato Sistemi

Burada TaleWorlds şirketini suçlamıyorum. Çünkü bu basit bir iş değil, ancak yapılmayacak bir şey de değil. Eminim ki birkaç haftalık uğraştan sonra ortaya güzel şeyler çıkar.
  2. RoadWarriror

İlkbahar Lakırtısı

Uzun aradan sonra bi' bakayım dedim. Kimse kalmamış neredeyse. :sad:
  3. RoadWarriror

Entrika, Evlilik ve Senato Sistemi

Oyun maalesef entrika yapmak isteyen birisi için pek işlevli olmuyor. Özelikle "Rol Yapma" oyunu olmasına rağmen NPC'ler ile doğru düzgün bir diyaloğumuz olamıyor. Önceki oyunda en azından seçeneklerimiz fazlaydı ve RP modlarına girmek isteyen biri için gayet tatmin ediciydi. Ancak şu an pek...
  4. RoadWarriror

Resolved Ağır Kasma ve Bazı Çökme Sorunları

Haklı olabilirsin. Teşekkür ederim.
  5. RoadWarriror

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Oyunda senato sistemi var mı? İmparatorluk lordlarıyla falan konuştuğum da bazı diyaloglarda senato geçiyordu.
  6. RoadWarriror

Resolved Ağır Kasma ve Bazı Çökme Sorunları

Oyunda herhangi bir sahneye girdiğimiz zaman bir anda crash hatası ile atıyor. Özellikle köy sahnelerinde ve hızlı savaş kısmında yaşıyorum bu sorunu. Bunun dışında sistemim orta seviye(Ram biraz yetersiz), buna rağmen kuşatma sahneleri çok saçma bir şekilde kasıyor. Öyle ki oyun oynanmayacak...
  7. RoadWarriror

SSD'nin Bannerlord Oynanışında Yarattığı Fark

Tamda SSD PC almıştım. Senin bu konunu görünce içime su serpildi.:xf-smile:
  8. RoadWarriror

Bilgisayar Kasası Toplama ve Laptop Seçme Merkezi

İkisi de kötü. Ryzen 5 3500U'lu bir notebook bakabilirsin bu fiyat aralığına. Dahili Vega 8 grafik işlemcisi ise oyun oynama şansın olur en azından. Bu fiyatın 2 katına falan çıkmadan oyun oynayabileceğin notebook zor alırsın zaten.

Bu geçen gün 3200 küsür liraya düşmüştü. İndirim beklersen bu fiyatlara güzel alet. Yine de notebook olduğu için pahalı oluyor masaüstüne göre ama başka yerde okuyacaksan kasayla uğraşmak istemiyorsun doğal olarak.
    Ama dahili bir ekran kartı olması performansını düşürmez mi?
    Mesela şu da var indirimde. İşlemcisi çok iyi üstelik.(Ghz olarak diyorum)
  9. RoadWarriror

Bilgisayar Kasası Toplama ve Laptop Seçme Merkezi

Arkadaşlar, 3000-4000 arası laptop bakıyorum. Daha doğrusu babam lisans için bakıyor, bu fiyata zor ikna ettim. Şimdi iki tür arasında da kararsız kaldım: 2 GB harici bir ekran kartı mı? Yoksa 3.00 Ghz işlemcili paylaşımlı ekran kartı bir pc mi?
    https://cimricebim.com/index.php?route=product/product&product_id=60721

https://www.hepsiburada.com/asus-x5...asinabilir-bilgisayar-pm-HB00000CQM4O#reviews

Şu iki seçenek arasında kaldım. Yardım edebilir misiniz?
  10. RoadWarriror

Kış Lakırtısı

Forum altyapısı değişince isimler de daha komik hale gelmiş
    İsimler baya değişmiş, tanımak zor.:confused:
  11. RoadWarriror

Yeni Forum

"Yeni Konu Aç" butonunun bu bölümde gözükmesi normal mi? Normalde bu bölüme konu açılamaz diye biliyordum.
  12. RoadWarriror

Yeni Forum

XenForo harika bir yazılım. Bu foruma uyarlanması çok iyi olmuş. Ellerinizle sağlık.
  13. RoadWarriror

Kış Lakırtısı

Wikipedia açılmış. Sonunda...
  14. RoadWarriror

Yeni Moderatör

Zaten moderatör değil miydi?
  15. RoadWarriror

House Of The Dragon

Olsun, atayım dedim. :smile:
Back
Top Bottom