Recent content by Reis-i Dogukan

1. Reis-i Dogukan

klan karakterleri arasında geçiş yapma

klanda karakterler arasında geçiş yapma gelse güzel olurdu gta 5 gibi mesela ben şuan esir düştüm hiçbirşey yapamıyorum mesela bir karakter ile esir düştüm asker toplayıp onu kurtmarmaya falan çalışırdım en azından.
  2. Reis-i Dogukan

1.5.6 oyuna dinlermi geliyor acaba

hocam spamdan mutelanabilirsin şu an istersen tek mesajda birleştir hepsini
    burayı normalde pek kullanmam neden spam olsun ki farklı kişilere 1er mesaj yazdım
  3. Reis-i Dogukan

Yapay zeka zaten rezalet. Üstüne yapay zeka din işlerine girerse dinden çıkarır adamı
    banada çok kolay geliyordu oyuna başlarken kolay modda oynuyormuşum meger.
  4. Reis-i Dogukan

kardeş oyun bozuk. düzeltmeye çalışıyorlar. şunu ekleyin bunu ekleyin hayallerini durdurun bi düzeltsinler sonra istersiniz. kuşatmada komut veremiyorsun, meydan savaşında dağdan taştan askerler düşüyor ordunun yarısı baygın başlıyorsun, ekonomi diye bişey yok şuan 3 yaverim ile 4 birliğim var 750 askeriz 33700 lira para tutuyor seviye atlatmak 8 savaş kazandım daha askerleri seviye atlatamadım para yok oyunda ekonomi bozuk. yani herşey bozuk kılıç var at var bi de adam var sallıyorsun şuan. bi düzeltsinler elleşme sonra eklenir baya bi özellik.
    öncelikle bir ai yapılsın bakam herkes hücum harici hiç bi taktik çalışmıyor. benim vurduğum ölüyor ya da onun vurduğu ölüyor combat başladığında ai (asker) 2 adım geri çekilem az bekliyip öle dalem, belki hemen saldırırsam ölürüm, gardımı koruyayım ok gelir kılıç gelir az yanımdaki ile aramı açayım düşmana bi vurayım bakayım ölmeden savaşayım ölürsem film kopuyo gibi bi olayı yok herkes geberene kadar kılıç sallıyor sıçtığı yere kadar kovalıyor. ai yapılsın mekanikler otursun bişeyler eklerler.
    benim envanterimde sanırsam bi 50m veya 100m lik item var savaştıgım sürece hiç para sıkıntısı yaşamıyorum.
  5. Reis-i Dogukan

Dinler gibi bir özellik planlanmıyor.
    haçlı seferlerinin dinden bagımsız olarak oyuna gelmesini gibi birşey varmı yani bir tehdit unsuruna karşı 2-3 krallıgın birleşip büyük sefer yapması
    veya en çok düşündügüm harita dışından başka istilacı güçlerin akın sefer benzeri gibi şeyler oyuna gelmeyi planlanıyor mu.
  6. Reis-i Dogukan

nasıl yaptın
    konsol komutlara bak bulursun
  7. Reis-i Dogukan

ilk asiler

1.5.6 da ilk asi klanı gördüm kendi tarafıma çekeyim dedim erkek karakter ile evlenme seçenegi çıktı aman aman :D https://resmim.net/i/xHksq
  8. Reis-i Dogukan

ölenler için cenaze töreni

savaşlarda iş yapmış tanınan komutanlar öldüğü zaman bence güzel bir cenaze töreni gibi ve mezar gibi birşey olursa bence oyuna renk katar.
  9. Reis-i Dogukan

oyunda kendimi güney imparatorlugu lideri yaptım Rhegeanın ismi "Archoness Rhagaea" oldu
  10. Reis-i Dogukan

Bannerlord Ekran Görüntüleri

poM6pI.jpg

gerçekçi modda ne varsa alıp gelmişler
  11. Reis-i Dogukan

askerler nasıl seviye atlıyor

sıfırdan gerçekçi modda oyun oynamak istiyorum herşey okey ama askerler nasıl seviye atlıyor savaşmak dışında talimci gibi birşey yok mu
  12. Reis-i Dogukan

Ordu Kapasitesi arttırma rehberi

krallık kurmadan önce 800 900 askerim oluyor krallık kurduktan sonra sayı 300 e falan düşüyo
    hiçbir mod kullanmıyorum 1.5.2
  13. Reis-i Dogukan

1.5.1 oyundan atıyor giremiyorum kaç gündür oyuna

clint bile açılmıyor.
  14. Reis-i Dogukan

bahçeler seviye 2 üç yapıyorum ama açlık bitmiyor

garnizonda 0 asker olmasına ragmen savaş falanda yok hala hep gıda -30 larda
Back
Top Bottom