Recent content by regeajedus

1. regeajedus

1.2.[4] Beta Güncel Çalışan Modlar

Benim şu an güncel kullandığım mod listesi bu. Şu ana kadar hiç crash yemedim o yüzden sizinle paylaşmak istedim. Şu ana kadar 2 kere crash yedim. İkiside lorda deve getirme görevinde oldu. - Steamden yüklemek isteyenler için koleksiyon linki -...
  2. regeajedus

Bannerlord'da kervan sorunu yardım.

İyi günler arkadaşlar. Bannerlord'da kervan oluşturdum başlarına yoldaşlarımdan verdim. Yoldaşlarımdan hiç biri geri dönmedi. Günlerdir şehir şehir geziyorlar. Yaklaşık 30 40 oyun günü oldu. Gelen giden yok. Ben yanlarına gittiğimde ise orduya katıl gibi bir seçenek yok. Asker limitim var daha. Bana pazardan bahset, klanda ki konumun hakkında falan seçenekleri var. Nasıl tekrar orduya alacağım acaba bilen arkadaşlar lütfen yardım edebilir mi ?
    Kervan kurduğun zaman zaten yoldaşların sürekli geziyorlar. Senin yanına gelmiyorlar hiç.
    Klan sekmesine girip ordan birliklere girdiğinde kervanlar kısmı olması lazım. Ordan yoldaşını seçip birliği dağıt dediğinde kervanı dağıtıyordu
  3. regeajedus

Mod Yükleme Temel Modlarını İndirdikten Sonra Oyunun Tepki Vermemesi

Arkadaşlar oyunda belki mod kurarım düşüncesi vardı. bende bundan dolayı mod kurmak için https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/güncel-mod-listesi.443136/ adresinde söylendiği gibi öncelikle bannerlord launcherı indirdim. sonrasında ise Harmony,Butterlib,UIExtenderEx,Mod Configuration Menu modlarını indirip modüles klasörüne attım.

sonrasında launcherdan aşağıdaki görsel gibi sıralamayı yaptım;

launcher ayarlarımda şu şekilde;

buna rağmen play tuşuna bastığımda giriş ekranı geliyor ve sonrasında oyun birden kapanıyor.

neden böyle oluyor?
    Bu arada siegetowerfix modu için harmony vs gerekmiyor. Sorunun bundan kaynaklandığını düşünmüyorum ama belki bundan olabilir. Oyunu kendi launcherından başlatmayı da dene.

Benim modlarım bunlar ve rahat şekilde calisiyor.

4. regeajedus

Bayrakları neden böyle oldu?

qbod7ax.png

Aklımı aldın sen ver geri nolur nolur. Yardım et yarab sen gözleri boncuk boncuk
    Savaş oyunu mu oynuyorum yoksa korku oyunu mu belli değil. Jump scare çıkıyor oyunda yav.
    Gece 12 de çıktı bir anda.
    Adminlerden yardım edecek yok mu? Böyle garip garip şeyler musallat oldu. Dua felan okuyun.
    Kodları Abdest alıp yazın. :grin:
    @MArdA TaleWorlds Bunun çözümü felan var mı?
    ahahahah çok iyi ya :grin:
  5. regeajedus

Kuşatma Aletleri

kusura bakma ama sorunla alakasını çözemedim.bu,hiç savaşmadan karşıdaki herkesi öldürmüyormuydu?
    Sanırım trollemeye çalışmış.
  6. regeajedus

Balkon Sahnesi Neden Yok?

Artık ben çok şey beklemiyorum açıkcası :c
    Evet her yerde aynı texture kullanıldığından bir çok defa şikayet ettim fakat pek takan olmadı tahmin edilebileceği üzre. Güya yeni tasarlanmış şehir şunlara bak
  7. regeajedus

Oyundaki Bildirim Sesleri

Dermanı yardadır sende(TW'de) bulunmaz.
    Kendim ses dosyalarından yaptım az önce ama teşekkürler tekrardan.
  8. regeajedus

Oyundaki Bildirim Sesleri

Oyunda birileriyle ilişkimiz arttığında hep bildirim çıkıyor ve ses çıkıyor. Artık oyunda bir süreden sonra sürekli sürekli bu ses geldiği için kafa ağrıtıyor. Şu bildirim sesleri için bir ayar ekleseler çok iyi olur bence.
  9. regeajedus

Resolved İnfaz edilen lordların aslında ölmemiş olması

Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Bu yüzden bu başlığı, şimdilik, resolved olarak işaretleyeceğiz. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.
    Sorun şu an devam etmiyor. Düzeldi.
  10. regeajedus

Çocuk Yapma

Ben şehirde yokken neden oluyor o zamanda bir ihtimal var sanırım :???:
    Dikkatli ol bu işte bir terslik var :grin:
  11. regeajedus

Kozmetik kısırlığı

Oyunda giyim kuşam/ zırh çeşitlerini kısır bulan bir ben miyim?
    Tek ben mi böyle düşünüyorum diye soruyordum kendime :grin:
  12. regeajedus

Çocuk Yapma

Ben şehirde yokken neden oluyor o zamanda bir ihtimal var sanırım :???:
    Eski sürümlerde oluyordu bu. Yeni sürümlerde hiç olmadı bende.
  13. regeajedus

Çocuk Yapma

Arkadaşlar çocuk olması için belirli bir şey yapmak lazım mı yoksa kendi kendine mi oluyor çözemedim hala yardımcı olur musunuz?
    Bir yerleşimde eşinle birlikte beklediğin zaman bir süre sonra oluyor.
  14. regeajedus

Düelloyu Kabul Eder Etmez Başlaması

Sığınakları ele geçirirken en sonunda haydutların liderleriyle yüzyüze geliyoruz biliyorsunuz ki. Düelloya davet ediyor ve düelloyu kabul eder etmez, çat! Ben kılıcımı dahi çekmeden saldırıya geçiyor. O süreyi daha iyi ayarlayabilirsiniz. Veya 3'ten geriye doğru sayıp öyle başlayabilir bu düellolar.
    Ben de bu duruma sinir oluyordum. Ayarlamaları lazım.
  15. regeajedus

[ÖNERİ] Envanter Sekmeleri

Şimdi İngilizce foruma baktım ve benden başka yazan birkaç kişi olduğunu da gördüm. Ayrıca yetkililerden biri loadout olayını görmüş ve cevap yazmış ''I'll bring this up internally. Thank you for the suggestion.''
Back
Top Bottom