Recent content by Redstone Knight

1. Redstone Knight

Epica

Canlandırıldı.

2. Redstone Knight

Sovyetler Birliği

Copy paste yapsan bile bir spoiler içine al.
  3. Redstone Knight

Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Balex said:
    carrier said:
    Yeni nesil böyle maalesef. Sadece bu değil, emin ol.

Nesille alakası yok bu olayın. Sen 10-11 yaşındayken de kafa yapın, söylediklerin bundan farklı değildi.

Ben böyle değildim. Ortama ayak uydurmaya çalıştım her zaman. 4-5 yaşımda internetle tanıştım, asla böyle bir şey yazmadım. Zamanında bir çizgi film forumuna katıldığımda imla kurallarına uyacağım diye canım çıkardı. Kimse tahmin edemezdi 10-11 yaşımda olduğumu.
  4. Redstone Knight

2015 Aralık

Çözünürlük güzelmiş. Wallpaper yapılabilir iyice editlenirse.
  5. Redstone Knight

2015 Aralık

Emrehan said:
    Niye içinde Turkey geçen herhangi bir sayfada hep isis ve genocide sözcüklerine rastliyorum?  Komedi videosu izliyorum orada bile yazıyor bu ikisinden biri.  :lol:

Geçen rastladım bir videoda. Adam bot kurmuş, ne yazsan anında Turkey buys oil from Daesh falan yazıyor. İyi kasmışlar.
  6. Redstone Knight

Siyaset

Ülkeye gizli polis lazım. Teker teker devlet karşıtı herkesi imha edecek bir oluşum. Torosları saymıyorum tabii. Sesi çıkan herkesi kaybetmemeleri lazım. Tazyikli su, plastik mermi, boya ve gaz dışında ansızın bir sabah kaybedecek bir oluşum.

Ülkeye en başında idam lazım. Firing squadlar gelmeli, darağaçları kurulmalı.

C4 has been planted.
  7. Redstone Knight

SSCB Zamanında Orta Asya'da Hayat

Merkezden planlamanın kötü tarafı tam olarak nedir? Demeye çalıştığım, neden işe yaramadı?
  8. Redstone Knight

Askeri Marşlar ve Ulusal Marşlar

9. Redstone Knight

Rus Uçağı düşürdük!+IŞİD petrol ticareti belgeleri yayınlandı+RusTürkiye

İlk başlarda esip gürleyen ISIS şu an niye geri çekilmek zorunda bırakılıyor? Kobane meselesi anlaşılabilirdi (patlayıcı döşenerek ağır kayıplar verdirilmesi, yerel halkın silah altına girmesi, destek birliklerinin havadan vurulması v.b) ama bir anda özellikle YPG'ye karşı geri çekilişlerini algılayamıyorum.

Para mı bitti? Stinger ile uçak düşürecek para mı yok? Toyota'lara benzin mi yetmiyor?
  10. Redstone Knight

2015 Aralık

Tiags Luvianne Versorium said:
    Redstone Knight said:
    Teröristlere sınırda farklı muamele mi var?
    Aynen qeqe

Lütfen dalga geçmesen? Daha önce bir yerde ithalat ile uğraşan bir yakınınız varsa gizleyerek bıçak falan getirebilir diyordu. Ciddiydi sanırım. Bunu uygulayıp AR-15 getirmeyi planlıyorum.

Sorumu da alternatif yol öğrenebilmek için sormuştum.
  11. Redstone Knight

Antropoloji ve Fenotiplerle Türk Irkı

Verdiğiniz fenotiplere iyice göz gezdirdim. Diğer SSCB ile ilgili konuda Lenin için Jewish fenotip sahibi olduğunu ve bizden olamayacağını iddia ettiniz fakat bugün sokakta gördüğüm çoğu insan da bu fenotiplere uymuyor. Buna ben de dahilim. Peki biz neyiz? Büyük oranda ailemin Türk olduğunu düşünüyorum. Öyle mübadeleden kaçan Rum, sürgünden kurtulmak için İslâma geçen Ermeni de yok. Çevresel etmenler de bizi bu kadar değiştirmiş olamaz.
  12. Redstone Knight

2015 Aralık

Tiags Luvianne Versorium said:
    Redstone Knight said:
    Ülkedeki herhangi bir terörist oluşum nasıl sınırdan silah kaçırabiliyor bunu açıklayabilecek var mı? Ben kılıç getiremezken sınırdan nasıl DShK veya Dragunov SVD kaçırabiliyor? Airsoft'tan (AK serisi için konuşuyorum) döndürülmeleri dışında bir şey gelmiyor aklıma.
    Çünkü sen terörist değilsin.

Teröristlere sınırda farklı muamele mi var? DShK kaçırıyor adam. Gerçi nereye kullanıyorlar onu da anlamış değilim. Nedense hep vurulduklarında haberimiz oluyor. HMG ile uçaksavar mevzisi mi kurulurmuş artık?
  13. Redstone Knight

2015 Aralık

Ülkedeki herhangi bir terörist oluşum nasıl sınırdan silah kaçırabiliyor bunu açıklayabilecek var mı? Ben kılıç getiremezken sınırdan nasıl DShK veya Dragunov SVD kaçırabiliyor? Airsoft'tan (AK serisi için konuşuyorum) döndürülmeleri dışında bir şey gelmiyor aklıma.
  14. Redstone Knight

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Mağaralara modem çekenler var, ne diyorsun?
  15. Redstone Knight

SSCB Zamanında Orta Asya'da Hayat

carrier said:
    Redstone Knight said:
    Durumu biraz şöyle düşünün. Kaynakların, hizmetlerin, güzelleştirmelerin yağdırıldığı bir bölge var, bir de ara sıra vergi için uğranan bir bölge var. Sizden olmayanları güzel bir rüya ile topluyorsunuz ama o güzel rüya asla gerçekleşmeyecek. O yüzden yerel halkınızı oralara yerleştirip asimile etmeye çalışıyorsunuz. Halk şikayet ediyor, müdahalelere başlıyorsunuz.

Tanıdık geldi mi?
    I-ıh.

Rüyayı atın. Tekrar düşünün. Gelmezse yapabileceğim bir şey yoktur.
Back
Top Bottom