Recent content by RedMist66

1. RedMist66

Spore

Arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere bu lanet oyuna girdim ve istemsizce 10 saat oynadım ve sorunum şu oyunda uzay çağına geldim güzelce bi UFO yaptım gezegenden gezegene geziyorum ama artık amacım ne bilmiyorum yabancı dil de kıt baska empirelere gidiyorum adamın 10 tane uzay aracı var...
  2. RedMist66

Cihat ve Haçılar Modu Haritası

Mod ekibinden birine ulaşıp gereken mod dosyalarını alabilir ve kullanmak için izin alabilirsin.
  3. RedMist66

[WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

Warbandda çıkmış modların çoğunu oynadım  (gerçekten çok fazlasını) ama bu kadar amaçsız bir mod görmedim.

Özet:
    -Osmanlı senaryosu modu muzikleri
    -Tamamlanmamış, hatta hiç ugrasilmamis kale ve şehir sahneleri.
    -hiçbir senaryo yok (tamamen native üzerine ekleme)
    -Nativede varolan tarafların ismi değiştirilmiş başka değişim yok (osmanlı svadyaydi herhalde hatırladığım kadarıyla)
    -mod yapımı derslerinden görülmüş herhalde göz boyamak amaciyla eklenmeye çalışılmıs ve oda tam becerilememis Tuz madeni vs.
    -herhangi eklenen item yok yada göremedim tamamen native itemleri kullanilmis birlikler öyle düzenlenmiş
    -kral yuzleri bile degistirilmemis ayni onu geçtim bari osmanlı padisahininkiyle ugrassaydin be kardeş.

Kısaca soyleyebilecegim asla amacım mod yapımcısını kötülemek değil belliki bu çıraklık eseri ve amatörce benim amacım kötü olanları söyleyip yenisine yol açmak.Mod yapımı kolay birşey olsaydı herkes yapardı adam bunlarıda yapmışsa ona bile helal olsun derim.Yinede emeğine sağlık.
  4. RedMist66

[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Beklediğim modlardan birisi vadedilenler yapilabilecekmi emin olamadığım modlardanda birisi bu diğeri ise Kalradya 249
  5. RedMist66

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Efsane 9/10

Edit:adam oynadigim modlarda ismi geçen birisi puanimda az biraz primde var.
  6. RedMist66

2452 Haydut

Harlaus31 said:
    Ctrl L diye bir hile mi varmış bastım olmadı o nasıl bir hile  :grin:

Karakter ekranında ctrl+L yapınca oluyor 1 level atlatıyor
  7. RedMist66

Light&Darkness modunun görevi hakkında.

Bendede öyle bir hata olmuştu yanlış hatırlamıyorsam şu kadınlardan oluşan haydut gruplarını keseceksin
  8. RedMist66

Floris Mod hatası

Arkadaşlar floris modu sorunsuz calistiriyorum fakat background_recruit diye bisenin hatasını aliyorum birden ve arkaplana beyaz bir çarpı işareti geliyor ?
  9. RedMist66

Namaz Kılma Animasyonu?

Aslında YouTube kanalımda böyle bir çalışmam var ama şuan pasifteyim yani çalışma yapmıyorum. Şu video olacak

@Hz. Whitehead

azgad modumuydu hatırlamıyorum fakat en sonda herseyin basladigi yetde bittigi görev vardı adami idam etmemiz gerekirken darağacında vs atiyoduk :grin: umarım sen ve senin gibiler sayesinde bannerlorddan once bizi ilk warbanda doyuracak sağlam bir mod çıkar da rahatlariz :grin:
  10. RedMist66

Namaz Kılma Animasyonu?

Çok başarılı olmuş eline sağlık
    Infaz animasyonu gormek isterdim mesela idam edilecek kisinin eğilmiş , elleri arkada bekliyor olması ve cellatin baltayi vurması iyi olurdu.

Hz. Whitehead'da Kalradya'ya islamiueti yaysa tamamdır bu iş .
  11. RedMist66

WSE Nedir? Ne işe yarar ?

Gogıl amca berbat çeviriyor bende de ingilizce derdimi anlatacak kadar bile yok.
  12. RedMist66

WSE Nedir? Ne işe yarar ?

Teşekkür ederim cevabın için cevaplar arttikca izinlerinizi alip bir rehber yapmak isterim ben ve benim gibi bilmeyenler için...

13. RedMist66

Otomatik Garnizon

Teşekkür ederim ve moderatorlere soylemek istediğim buradaki konumu silemiyorum linkteki yerese konu açtım umarım spamdan ceza islenmez.
Back
Top Bottom