Recent content by Redfox Pasha

1. Redfox Pasha

Elimde key var , ancak warband yok.

Aeglos said:
    Emrehan said:
    mod yapımında hiç çekilmiyor Steam.
    Aynen. Her seferinde elle açmak zorunda kalıyorum dosya konumunu.
    Elle açmaya gerek olmasada tabiki non-steam da dosya konumu açmak hemen hemen biraz daha kolay :???:
  2. Redfox Pasha

Mount&Blade Kutulu Versiyonu

Emin misin olayını anlayıpta espri yapmıştım :smile: Hayır yok Warband'a yeni bir DLC çıkmadığı sürece koleksiyon paketi stoklarıda yenilenmez.Oyunlar belki bizim için eskimedi ama piyasa için eskidi ayrıca bu dijital ortam TW'ninde işine geldi sanırım ki piyasada bir tane satılık kutulu versiyon yokken çıkartmamasının sebebi olabilir.Dediğim gibi beklemeye ve 40-30 lira kargo paraları ödemeye hazırsan yurtdışından getirmeler seni bekler.
  3. Redfox Pasha

Krala |Lord'a Suikast

Milhalovic ölürse Romanov hanedanı ne yapacak?Tabi Warband'a olabilir aslında.
  4. Redfox Pasha

Lord Problemi

oyunu o kadar oynamama rağmen unuttum ama (en son warband oynadım) sistem warband'daki gibiyse isveç kralllığı derebeyleri mutlaka başka krallıklara dağılmıştır düşman krallıkta olaan bir isveç beyi bul vur kır yakala getir jan'a tabi bu biraz atma bir cevap oldu %100 çalışacağı garantisi yok ama şansını deneyebilirsin
  5. Redfox Pasha

kesin benim dediğim gibi oluyor kutu açılımlarına bakmıştım.bu arada aral'da ne koleksiyon paketi ne tek tek stoklarda var.oyunun kutulu versiyonları nerdeyse satıştan çekilmiş durumda gittidiyor gibi sitelerde belki warband bulursun. bu arada emin değilim adım Emir
  6. Redfox Pasha

Elimde key var , ancak warband yok.

erennuman_mb said:
    Saptor said:
    Ne gibi  :shock:
  7. Redfox Pasha

Hani nasıl 2 dvd oyunlarda dvd lerden biri sağda biri solda olur ya öyle olacak oyunlardan biri sağda biri solda umarım bu yardımcı olmuştur
  8. Redfox Pasha

[table][tr][td] ActiveX said:
    Redfox Pasha said:
    Emrehan said:
    İlk oyun Türkiye'de kutulu satılmadı.

Aral'da var?
    mount & blade'in ilk oyununa hiç rastlamadım kutulu olarak (bende bir arşiv yapmayı seven birisi olarak) aral'da varsa da stokta yoktur.amazon'dan gibi sitelerde olabilir şahsen ben wfas'ın kutulusunu ebay'den almış bulunmaktayım (wfas <3 )[/td][/tr][/table]

Aral'da var stoklarda da var. Ama onu alınca ne gibi değişiklikler olacak? Hepsi aynı kutuda mı gelecek? Kutuları değişik mi olacak? Bunları merak ediyorum :smile:
    [/td][/tr][/table]
    hepsi aynı kutu içinde gelicek içinde 1 adet de kalradya haritası olacak (koleksiyon paketinin en güzel tarafı kendim almadım ama var biliyorum) içinde 2 yada 3 cd olacak (mb wfas ve mb (ilk oyun) bir cd'de yada en azından ben öyle zannediyorum)bu kadar öyle hepsinin ayrı ayrı kutusu olmayacak
  9. Redfox Pasha

WFaS HD Grafik Mod

bulursan buraya da yazar mısın lütfen? Edit: forum ölmüşmü ya hepsi eski konu gene tarihe bakmadan yorum attım -_-
  10. Redfox Pasha

SMS İle Mount Blade Ateş ve Kılıç Oyununu Almak..

cidden 2011 açılmış fark etmedim :d bu arada hortlatmışım çok mutlu oldum (hortlatmak özel ilgi alanım)
  11. Redfox Pasha

Emrehan said:
    İlk oyun Türkiye'de kutulu satılmadı.

Aral'da var?
    mount & blade'in ilk oyununa hiç rastlamadım kutulu olarak (bende bir arşiv yapmayı seven birisi olarak) aral'da varsa da stokta yoktur.amazon'dan gibi sitelerde olabilir şahsen ben wfas'ın kutulusunu ebay'den almış bulunmaktayım (wfas <3 )[/td][/tr][/table]
  12. Redfox Pasha

SMS İle Mount Blade Ateş ve Kılıç Oyununu Almak..

Şaka mı bu yahu?Sadece Mb olması?Yoksa koleksiyon paketi falan mı diyeceğim (kutulusu 30'du dijitali 25 olsun 30 olsun) ayrıca tek mb oyunu wfas'da değil sen ise ateş ve kılıç almak diye konu açmışsın çok kafam karıştı şimdi benim.
  13. Redfox Pasha

BİRİSİNİ TUTUKLATMA YARDIMM

boş süs olsun diye bir seçenek hiç bir şey olmuyor :smile:
  14. Redfox Pasha

M&B'le nasıl tanıştınız?

Bir oyun manyağı olarak ilk başta WFaS ile karşılaştım demosunu indirdim oynadım baktım çok tatlı,hemen satın aldım.Derken yüzlerce saatler geçirdim (non-steam olarak) fakat aynı yazda başka bir şehire taşındık ve kutulu oyunlarımın yarısını kaybettim buna wfas da dahildi,sonra playstore'den wfas steam key alıyım dedim ve orda warband'ı gördüm ikisinide aldım (warband bundle) derken saatler oldu geçti lehleri sürdüm kazaklarla ruslara kuyu kazdık falan fıstık.Şimdi ise bannerlord'u beklerken caribbean!'da yelkenler fora!
  15. Redfox Pasha

Oyun Sizce Nasıl?

içine girdin mi çıkılmıyor o kadar zevkli.Tabi klan seçimini iyi yap (eğer katılacaksan tabi)
Back
Top Bottom