Recent content by Red_Fighter

1. Red_Fighter

Oyundan En Büyük Beklentileriniz Neler?

Sağ salim çıksın da başka bir beklentim yok
  2. Red_Fighter

Eski Oyunlardaki Özellikler

Nüfuzun oyunun diğer mekaniklerindeki önemi arttırılmalı, geniş çaplı ordular ancak kralların atadığı mareşal tarafından kurulabilmeli, lordların ufak sayıdaki ordu kurmasında nüfuz dışında ilişkide gözetilmeli düşük ilişkilerde daha fazla nüfuz gerektirmeli , ayrıca klanların bir savaş...
  3. Red_Fighter

"perf_test - Bannerlord Performance Test" Nedir ?

Oyuncunun karşılaştığı sorunlar mı oyuncunun karşılaştığı performans sorunları mı ikisi arasında fark var, ismi performance test olduğuna göre hepsini kapsamıyor dostum
  4. Red_Fighter

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Yama notlarında göremedim ama şimdi denedim , Krallık oluştururken crash düzeltilmiş.
  5. Red_Fighter

Unsolved 3 Adet UI Sorunu

Yeni hikayeye başlarken "Eğitimi geç" ' tıkladıktan hemen sonra eğitime başlamış gibi şu ekran geliyor ve ardından yükleme ekranına geçiyor. Yeni hikaye de henüz kontrolleri öğretmemişken bir lordla konuşup ayrıldıktan sonra şu pencereyi yakalıyorum. Bildirim penceresindeki yazı taşıyor...
  6. Red_Fighter

Bannerlord'un haritasını yeniden tasarladım(v2 ama legal olanı).

Anket seçenekleri hoşuma gitti yaratıcı, ilk seçenekteki emoji tam uymamış ama
  7. Red_Fighter

Sizce 1 Yıl sonra sorunsuz ve içeriği zengin bir Bannerlord görebilir miyiz?

Orada devreye TW'nin deyimiyle "istediğimiz düzey de değil bu yüzden kaldırdık" giriyor. Bazı modlar oyuna cuk oturuyor. Bazı modlar oyuna adapte olabilse de yetersiz programlama nedeniyle hoş gözükmüyor. Bazıları başta iyi gözükse de oyunun ilerleyen safhalarında sorun çıkarıyor ve bütünün...
  8. Red_Fighter

Modlu ve modsuz oyun arasındaki farkı Puzzle benzetmesi açıklayabilir. Oyun yapımcıları bir özelliği eklediklerinde bütüne bakarlar, resme uymuyorsa çıkarırlar, mod yapımcıları mod eklediğinde sadece parça oluyor mu olmuyor mu ona bakarlar oluyorsa ekle , bütün kimin umrunda ki ? 😂
  9. Red_Fighter

Unsolved Tüm lordların hepsi bir odada arka arkaya toplanmış

Yer : Galend. 14 tane lord la galenddeyiz. çoğu burada toplanmış (1.4.0)
  10. Red_Fighter

Resmi modlama aracı ne zaman paylaşılır?

Yeterli düzeyde olduklarını hissettiklerinde
  11. Red_Fighter

SSD'nin Bannerlord Oynanışında Yarattığı Fark

SSD'nin oynanışta yarattığı fark başlığı altında "dropsuz ve gayet akıcı bir şekilde oynayabildiğimi belirtmek istiyorum. " cümlesi birleşince bir ciddi fark beklemedim değil. Sizin olay biraz nokta atışı olmuş gibi, bir şansımı denedim hazır ssd varken, neyse taş atıpta kolum yorulmadı yer...
  12. Red_Fighter

Anket oluşturamadan konu aç butona bastığımdan olmadı, hızlıca düzenleyip ekledim.
  13. Red_Fighter

Konunun esas sebebi insanların inancını ölçmek. Bu yüzden ankete herkes katılım gösterirse sonuçlar Türkçe forumun ne düşündüğünü ortaya koyabilir. Dipnot : Ankette seçtiğiniz cevabın sebeplerini konuda belirtirseniz hem konu güncel kalabileceği için daha fazla kişi ankete katılım gösterebilir...
  14. Red_Fighter

12 gb ram, gtx 870m , i7-4712MQ 2.3 ghz ssd yükledim yükleme ekranları oyuna ilk giriste item yükleme hızı vs. kısaldı, droplar biraz azaldı gibi fps de abartı bi degisim görmedim yine 300 vs 300 lerde min 20 max 40 , ayarlar medium-high. iyileşme var ama ciddi fark yaratacak cinsten değil...
  15. Red_Fighter

Bu kadar fark yaratıyorsa windowsu kurduğum ssd var , 120 gblik bos alan vardı ona atayım umarım dediğin gibi artış görebilirim yada şu droplardan kurtulabilirim.