Recent content by Radeyn

1. Radeyn

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Kadın karakterlerin yürüme animasyonlarını yapan ve bu animasyonları onaylayan insanlar hayatlarında yürüyen veya koşan normal bir kadın görmüşler mi acaba merak ettim.
  2. Radeyn

Üç Yıl ¯\_(ツ)_/¯

Oyunu düzgün bir hale getirmek önceliklerinde yok kısaca.
  3. Radeyn

Üç Yıl ¯\_(ツ)_/¯

Oyun çıkalı üç yıl oldu hâlâ alt tab atınca falan oyun çöküyor ne kadar tuhaf. Seneye bu tarz problemleri ve oyunun eksiklerini falan düzeltirsiniz herhalde, iki sene falan da sürebilir.. üç?
  4. Radeyn

Wicked Tavern Fanatics

yayına gelecek misin sen onu söyle boşver namusu falan
    Abi sen bi yayın aç da tabi gelirim yani.
  5. Radeyn

Wicked Tavern Fanatics

radeyn niye üzgün surat yaptın olum ya üzme beni...
    Abi gelmeyenlerin zorla namusunu lekeliyorsunuz diye yanlış okumuşum pardon :sad:
  6. Radeyn

Wicked Tavern Fanatics

arada discorda da gelin, discordda olanlar olarak uzun süredir gelmeyenleri sikmiyoruz arkadaşlar.
    :sad:
  7. Radeyn

Tarafımca görülen ve düzeltilmesi gereken şeyler.

Arkadaşlar niye söyleniyorsunuz adamlar yol yaptı köprü yapt... pardon o başkasıydı.
  8. Radeyn

ama oyunun multisi,singledan daha iyi durumda anlaşılan.
    Keşke öyle olsa :grin: Oyunun multiplayerını oynayan 500-600 (fazla bile söylemiş olabilirim) kişi falan vardır herhalde cRPG diye bir mod çıktı o modu oynayan insanları da dahil ederek söylüyorum. Zaten modsuz olan multiplayerda da millet hep team deathmatch, siege falan oynuyo kimse skirmish falan oynamıyo artık. Multiplayerın competitive yanı hiç kalmadı, ölü yani multiplayer diye bir şey yok. Oyunun singleplayer kısmını artık modculara bırakıp multiplayer serverlarını bir zahmet düzeltseler de multiplayera oyuncu çekmeye çalışsalar daha iyi olabilirdi. Beyefendiler dedicated serverları getirene kadar iki yılda insanlar oyunun multiplayerından soğudu sonra getirdiler onda da ne admin tool var ne bi şey var.
    İnsanları bomboş bekletmekten başka yaptıkları bi şey yok bunların. Oyunun multiplayerını betadan beri ara vererek oynuyorum, bana ''ne gelişme oldu multiplayerda'' diye sorsan cevap veremem, hatırlamıyo da olabilirim ama bi gelişme olmuş olsaydı hatırlardım herhalde.
  9. Radeyn

anlık olarak ortalama sürekli 10-20k oynanan oyun artık 35-45 arasında geziyor
    Modlar sağ olsun.
  10. Radeyn

release yada beta?

Oyunun 1.9 versiyonuyla release versiyonu aynı diye biliyorum. 1.0.0 versiyonunda bi şey getirmediler galiba sadece bug fix tarzı şeyler yaptılar.
  11. Radeyn

Bannerlord için Warband Arenası v2

arena geldi mi geldiyse nasıl giriyoz
    Gelmedi daha insanlar kendi serverlarını kurabilince gelicek büyük ihtimalle
  12. Radeyn

LAG problemi SW sıkıntısı artık yetmedi mi?

Bugün de aynı problem vardı hatta 12 kişi toplanıp aramızda oynuyoduk ama serverlar laglı olduğu için oynayamadık
  13. Radeyn

LAG problemi SW sıkıntısı artık yetmedi mi?

Gereksiz yükselmişsin dostum! Türkiye'de server açsalardı eğer, senin yaptığın bu isyanı, asıl para kazandıkları Avrupa'lı müşteriler yapacaktı.
    Ki oynayan her türlü 70 pingle de oynuyor. Bazen duelde bir oyuncu görüyorum. 80 pingle milleti delik deşik ediyor. Yani tabi ki ben de isterim Türkiye'de de bir server olsun, ama nafile. Hem bir server açmak ucuz ve kolay bir şey de değil. Zannetmiyorum yakın zamanda açacaklarını. En azından birçoğumuzun isteği, Dedicated serverlara izin verilmesi, ve CS:GO'daki gibi arkadaşlarımızı lobiye davet edip kendi açtığımız oyunlara girebilmemiz.
    1.'si mümkün olsa da 2.'si biraz daha zor olacaktır.
    Adamın asıl derdi Türkiye serverları değil asıl derdi 3 gündür serverların laglanması
  14. Radeyn

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Aynı mod Bannerlord için de yapılcak mı
Back
Top Bottom