Recent content by Raddus

1. Raddus

Doctor Who - 10x12

Ya şu Bill'in sonu aynı Clara gibi olmadı mı? İlk bölümdeki kızın kurtarması da çok zorlama geldi ve bölümden aldığım zevki baltaladı gerçekten. Master ve Missy'nin sonu da çok sönük kaldı bence, daha iyi şeyler çıkardı oradan. Yine de Bill'in sonu kadar rahatsız edici değildi. İlk Doktor'un sonda gelişi ise diğer bölüm için meraklandırdı. Yanlış bilmiyorsam ilk Doktor Güney Kutbunda rejenerasyon geçirmişti galiba belki ona değinirler.
  2. Raddus

Doctor Who - 10x12

Nisan'da başlayacak diye biliyorum ben.

Çok umutlu değildim bu bölümden, yine de kötü değildi ama çok ısınamadım bu bölümün konseptine.
  3. Raddus

Forumla büyüyenler

Ben de Temmuz 2012'de üye olmuşum. Muhabbetlere dahil olmadan bakınıyorum gerçi :iamamoron: 13 yaşındaydım ben de üye olduğumda.
  4. Raddus

Okul Meseleleri

colombos said:
    Beyler YGS sınavının başvuruları ne zaman?

Ocak'ta başlayacak diye biliyorum.
  5. Raddus

Saxxy Awards İçin Oylama

Oyladım, başarılar  :smile:
  6. Raddus

Pokemon Go!

FizbanL said:
    Airami said:
    Oyun çıkınca bi bakarım diyordum da. Şimdi apksını indirsem oyun Türkiye'de aktif olunca bi eksiklik, sıkıntı yaşar mıyım?

Yaşamazsın çünkü google hesabınla bağlanıyorsun. Ben android'e indirmiştim. Şimdi iOS'a geçtim ama hala aynı hesaptayım.

Bi' kaç yerde riskli falan diye okumuştum o yüzden sordum. Teşekkürler :smile:

NarutoTR said:
    Sorunu gayet iyi anladım, hışırdayan yapraklar, ayak izleri vs. Pttcell sağolsun internet hızı o kadar düşük ki pokemonları yükleyemiyor oyun wifi dışında oynarken :lol:

Ben de Pttcell kullanıyorum, hayırlısı  :neutral:
  7. Raddus

Venom Film İncelemesi| Fizban

Ben de geçen eski kanalını görüp merak etmiştim neden aktif olmadığını. İyi oldu döndüğün kolay gelsin  :smile:
  8. Raddus

Pokemon Go!

Oyun çıkınca bi bakarım diyordum da. Şimdi apksını indirsem oyun Türkiye'de aktif olunca bi eksiklik, sıkıntı yaşar mıyım?
  9. Raddus

DC-Marvel

http://www.atv.com.tr/webtv/diger/ozelvideo/shield-ajanlari-yakinda-atvde?id=5457f770-dbec-4e88-a00d-e881734a88bc
  10. Raddus

Rocket League

Benim de aldığım fps arttı oyunda. 1v1 ve 3v3'te 10 maçı ardı ardına tamamlamaya çalıştım, kötü de oynadım biraz gümüşten başladım ben de.
  11. Raddus

DC-Marvel

Reverse Flash said:
    J2p1P5.jpg
    SON 10 YILIN EN SAÇMA ÇİZGİ ROMAN OLAYI

13254487_716660948476472_7515996545698782251_n.jpg
  12. Raddus

Rocket League

~Mikail said:
    Bugün bir gol attım koyayım dedim. :grin:

Güzel atmışsın. Ben bicycle goal dışında şekilli gol atamıyorum. Ha bir de arada bir duvardan aerial goal atıyorum o kadar  :iamamoron:
  13. Raddus

DC-Marvel

Tatari_okan said:
    O değil de Agents of Shield bu sezon da bayağı iyiydi, yeni karakter Dr. Radcliffe de diziye ayrı bir enerji kattı, işler daha da ilginçleşecek kesin. Son bölümde Hive ile Lincoln'ün diyaloğu da güzeldi. :smile:

Yeni direktör kim acaba ya?
  14. Raddus

DC-Marvel

Elrohir Oronrá said:
    Sadece çizgi roman satan yerler var mı ? Varsa İzmir'de bildiklerinizi söyler misiniz ?

Alsancak'ta Arkabahçe yayınevinin kendi dükkanı var oraya bakabilirsin.

Edit: Yine Alsancak'ta Uçan Ada diye bir çizgi roman dükkanı var ama oraya gitmedim daha önce.
Back
Top Bottom