Recent content by Quantum Immortality

1. Quantum Immortality

Erken Erişimde TR Serverı

Galiba EA'de dedicated sunucu desteği olmayacak.
  2. Quantum Immortality

Warbandın en gücsüz piyade birliği

Arcturux said:
    Çapulcular :grin:

Hele o çıplak olanlarına at üzerinde kılıçla ne çakılıyor bea.  :fruity:
  3. Quantum Immortality

Anno Domini Modunda Sadece Gemi Savaşları mı var

Modu herhangi bir yama eklemeden kullanırsan sorun gidecektir.
  4. Quantum Immortality

Steam'dan Warband almak.

İstemez, isterse bile kütüphanende bulursun.
  5. Quantum Immortality

SWADYA HAKKINDA BİLİNENLER(SİNGLEPLAYER+MULTİPLAYER)

Harlaus'un giydiği zırhtan nefret ederim. Çok kaba :grin:
  6. Quantum Immortality

[1257AD] Tımar Hakkında Bilmeniz Gerekenler - 100% Saf TR Çeviri

Bill-Ray Sanguine said:
    Öncelikle belirteyim 1257AD oynamadım. Bu tımar sistemiyle köyün yanında yeni bir yer falan mı beliriyor ? Her inşa ettiğimiz binanın görsel karşılığı var mı? Sur çekince mesela sur gelecek, kuşatma falan mı olabilecek? Çok güzel bişeymiş ben ilk defa gördüm bu mevzuyu

Evet, inşa ettiğiniz tımar alanı köy ikonunun yanında beliriyor ancak her binanın görsel karşılığı yok. Spawnlanacak olan bina ve NPC'leri belirttim.
  7. Quantum Immortality

Yardım !

CD keyini Steam'a gir. Ordan en güncel sürümü indir. Veya Taleworlds'un kendi sitesinden indir en son sürümü, aktivasyon bölümünde de yazarsın serialini.
  8. Quantum Immortality

Mount&blade

'Karakterler' menüsünden Isolla'yı kontrol et, orda detayı görürsün.
  9. Quantum Immortality

Serverlar gözükmüyor

Oyunun orjinal mi?
  10. Quantum Immortality

Leydi Kayboldu

O derebeyi taraf değiştirmiş veya sürülmüş olabilir.
  11. Quantum Immortality

Askeri Liselerin KAPATILMASI

Kapanma konusu açıldı ama bizim kuzenin akrabasını çağırdılar mülakata İstanbul'a.
  12. Quantum Immortality

Out of video memory hatası!

Arkadaşlar eğer ki x86 (32-bit) sistem kullanıyorsanız böyle sorunlar olabilir. Ve BIOS'tan GPU detaylarını da bildirirseniz daha detaylı yardımcı olabilirim.
  13. Quantum Immortality

Tüm Npcleri Öldürme

Sanırsam Evlat Mod'da vardı böyle bir şey. Şehirdeki, handaki NPC'lere falan saldırınca dışarıdan askerler geliyor size dalıyor.
  14. Quantum Immortality

Şehirde Donma Sorunu

Sistemin mod için yeterli mi? Oyunun grafik ayarları ne düzeyde? Virüs taraması yaptırdın mı?

Ayrıca MSI Afterburner ile oyun içerisinde gerçek zamanlı olarak sistem monitörlemesi yap. Sıcaklık değerlerini, CPU ve GPU kullanımlarını at. Görev yöneticisinden disk kullanımını incele. Bazı virüsler 100%'e çıkarıyor ve bu gibi sorunlar oluşabiliyor. Ve eğer ki işletim sistemin Windows 10 ise hemen terket onu  :grin:.
  15. Quantum Immortality

Marketlerde Zırh, Silah vs. hiçbirşey yok.

Bir kere aynı bug benim oyunuma da olmuştu ama pazardaki malzemeler kaybolmamıştı. Sadece tüm lordlar kel, sakalsız ve suratları içe doğru büzülmüş bir haldeydi. Sonra save i sildim ve düzeldi :smile:
Back
Top Bottom