Recent content by PunisHimenT

1. PunisHimenT

Dînî Tartışma

Lord Arthur said:
    dini tartışma var diye geldim sadece islam tartışmışsınız  :sad: başka şeyleri de tartışın biraz kuzum.
    Mesela Mısır mitindeki horusun hikayesinin isa ile  nerdeyse aynı olması bakire bir anne tanrı bir baba doğumu müjdeleyen yıldızlar vs.
  2. PunisHimenT

Anime/Manga

Hobeto's XIII. Felix said:
    golden kamuy
    goblin slayer
    drifters
    bakumatsu
    akira
    jormungand
    jin-rou
    black lagoon
    gangsta
    noragami
    d-gray man

driftersın ikinci sezonu geldi mi veya ne zaman gelicek biliyo musun ?
  3. PunisHimenT

Anime/Manga

Selam çukulatalarım şu aralar biraz boş zamanım var sizden isteğim ücreti mukabilinde varsa üç beş vurdulu kırdılı savaşlı bir güzel anime önerisi
  4. PunisHimenT

Forumla büyüyenler

Kararsiz_Atom said:
    Kayıt olurken lisedeydim, bu yaza düğünüm var hocam..

Hayırlı olsun  bir yastıkda kocarsınız inş  :iamamoron:
  5. PunisHimenT

Town of Salem-Roller ve LastWill hakkında kısa ipuçları eklenmiştir

Yok mu oynayan bi ara toplaşalım , iki gündür çılgınlar gibi eğleniyorum :lol:
  6. PunisHimenT

Okul Meseleleri

viva la bam said:

1.4

As+a+player+of+league+i+feel+your+pain+_bb8d0711e0aab9da79d9768150d81d6a.gif
  7. PunisHimenT

Uludere Olayı? 28 Aralık 2011

14 yaşındayken bisikletim çalınmıştı fetö'nün çalma oranı yüzde kaç acaba
  8. PunisHimenT

Dersim İsyanı

Khaaan said:
    İçimde ne hissettiğimi benden daha iyi bilen kendince 'zeki' biri var. :iamamoron:
    Oturup geceleri ağlıyor musun görmediğin  doğruluğundan emin olmadığın olaylar için :lol: kafanda türlü senaryolar felanda kuruyosundur
  9. PunisHimenT

Dersim İsyanı

Khaaan said:
    Edit: Boş vicdan kasmıyorum sadece olanlara üzülüyorum ama sen bunu hissedemeyecek kadar odunsun galiba. Çocuklar ölmüş dediğim de
    boşo vocdon kosmo diyen birisin sonuçta. belkide internet olduğu için öyle hissetmişsindir bilemiyorum.
    Öyle mi boş vicdan kasmıyosun demekki herhangi bir çocuğun öldüğünü gördün mü görmediğin şeyler üzerinden boş vicdan yapıyosun şimdilerde moda sosyal medyada felan insanlar görmediği şeyler hissetmediği şeyler için içi boş vicdan dolu sözler söylüyor.

İster odun de ister başka birşey ama  bu gerçeklik zeki bi çocuk olursan bir gün sende görürsün
  10. PunisHimenT

Dersim İsyanı

Şu ütopik bakış açınızdan kurtulup gerçeçekci bir bakış açısı yakalarsan kafanda herşey daha netleşir mesela "İnsanlar ölür" yani çocuklarda ölebilirler.TSK nın  başarılarından biridir sorunsuz bir şekilde isyanı bastırmıştır.

Öyle vicadan yapma boşuna kudaktaki bebe zart zurt diye

Edit : İnsanların boş vicdan kasması bi beni mi rahatsız ediyor acaba  :neutral:
  11. PunisHimenT

Dolar Tarihi Zirvesini Gördü!

Corneille de Witt said:
    Bu durum karşısında hükümet ne yapıyor?
    Anayasa değiştirip biraz daha güvensiz bir ortam yaratıyor galiba dolar stokları var 8 olmasını bekliyolar
  12. PunisHimenT

Forumla büyüyenler

M&B  ye mod indiriyoduk zamanında be güncellemeleri felan takip ediyoduk , Gökhan abi vardı Gen, warbandın multi betasında takılıyorduk clan muhabbetine kayıt ettirmişti beni. Vay be 7 yıl olmuş 13 yaşımda fenalardaymışım o zamanlar :lol: WTF ile rakipti o zamanlar ilk Türk clanı "WTF"  :lol:

Mandalorian said:
    Birde küfür serbestti.

Harbiden ya bi ara klei salmıştı galiba **** *** denir diye felan. O değilde bi ara klei arekolojik kazıya gittiydi forumda millet yolunu gözlüyordu  :lol:
  13. PunisHimenT

Counter-Strike: Global Offensive -

abi bence valve millet silverdan çıkamasın diye bütün slav veletlerine cs go dağıtmış abi ne zaman rank maçım olsa 4 tane slav velet geliyor bezdum da bezdum
  14. PunisHimenT

Stüdyo Armağan

Tatari_okan said:
    Sanki en son fotoraf attığında saçların o kadar açık değil di yanlış hatırlamıyosam :grin:
  15. PunisHimenT

Counter-Strike: Global Offensive -

Abi sunucular yine mi iptal oldu anlamadım oyundan bağlantı koptu attı tekrar bağlanmadı bi daha , internette herhangi bi sıkıntı da yok enteresan
Back
Top Bottom