Recent content by prophep

1. prophep

About 1.8.0 update

When will update 1.8.0 be released publicly? I'm waiting for this update to start the game all over again. It's been a long time, do you have any ideas?
  2. prophep

Beta Patch Notes e1.8.0

I have 168 hours until now i want to start over but i'm waiting for 1.8.0 release for public when will it be?
  3. prophep

Beta Patch Notes e1.8.0

when out of beta?
  4. prophep

Bu Oyunda Late Game Yok!

Tam sürümde bomba gibi gelmeyecekse hiç tam sürüme çıkmasın bence
  5. prophep

GeForceNow ile bannerlord

İnsanları yanıltmayın 50 Mbps, ile “kablolu olarak” HITMAN, frostpunk vs gibi bir kaç oyundan başkasını TÜRKİYE sınırları içinde oynamak için 50 den de fazlası gerekli. Bannerlord da hem FPS hem görüntü çok kötü idi sadece full grafikle Quick battle atmama rağmen görüntüyü campaign oynanmaz diyerek tabir edebilirim. Ne yazik ki Game+ ın Türkiye serverlarını beta ya katılarak deneyen bir arkadaşım bu kadar küçük farklar için 20 TL daha pahalı olması çok gülünç dedi. GeForce now da internet harici oyunun port u da önemli ilk mesajım da yazdığım gibi bazıları çok güzel ken bazıları çok kötü, bannerlord da bu kötülerden biri optimize edilmemiş ki bunu tahmin etmek zor değil diye düşünüyorum.
    Ben kendi tecrübelerim adına konuştum, sabit kopmayan bir internetim var ve 35mbit ile sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyorum. Cyberpunk 2077 gibi bir oyunu bu internet hızıyla 2 kere bitirdim, 140 saatlik oynayış sürem var. İnsanları yanıltmak gibi bir niyetim yok, sadece kendi tecrübelerimi aktarıyorum. Teşekkürler. :smile:
  6. prophep

GeForceNow ile bannerlord

50 mbit hızla çok akıcı bir şekilde oynayabiliyorsun. Sabit bir internetin varsa hiç sıkıntı yaşamazsın, ben 35 mbit hızla şu an geforce now üzerinden oynuyorum ve sıfır sıkıntı yaşadım. Game+ serverları da geldiği zaman ms oranı düşeceği için daha kaliteli bir hizmet alacaksındır.
  7. prophep

GeforceNow'da Oynarken Hileleri Aktif Etme

Geforce now üzerinden oynayan arkadaşlar için güzel bilgilendirme oldu. Teşekkürler.
  8. prophep

Oyuna 4 ay aradan sonra giren birisi neler hisseder?

Çok detaylı ve güzel inceleme yapmışsın valla helal olsun :grin: Ben de 4 5 aydan sonra oynadım ve ilk günden bugüne farkı belli oluyor, zevk alarak oynadım. Tam sürüm için umudum hala tavan.
  9. prophep

Bannerlord'un gidişatı sizce nasıl ?

8 ay oldu pek bir şey değiştiğini düşünmüyorum. Tam güncellemeyi bekliyorum, sessizlik hakim şu an... :censored:
  10. prophep

Bannerlord downgrade

Erken erişim faktörünü unutmayalım, oyun tam performansında değil. Artı olarak ben tatminim.
  11. prophep

1.5.2 Beta Güncelleme Notları

Teşekkürler ya harikasın!
  12. prophep

23 gündür 1.4.3 gelmedi

Şu ana kadar şirket çalışanları evden çalışıyordu, normalleşme sürecinde ofis çalışmaları başladı sanırım. Sistemleri tekrar oturtuyor olabilirler, sonuçta bir çalışma ortamında düzen her şeydir. Sabırla bekleyelim.
  13. prophep

derebeylerini kontrol edicek onlara komut verebilecegim bir sistem varmı

Derebeyleri'nin umurlarında bile değil :grin:
  14. prophep

Yaşasın İmparatorluk! - İmparatorluğa Ölüm!

Var olan dengeyi korumak lazım, imparatorluk :grin:
  15. prophep

Bebe Ruhi'nin Maceraları.

Oradan almış buradan almış ne yani? Bir şeyi bir kişi yapıyor diye kimse yapamaz mı? Ben çok beğendim, Enis zaten bırakmıştı aynı tadı veren başka bir seri izlemek hoşuma gitti. Devam ?
Back
Top Bottom