Recent content by ProofTechTR

1. ProofTechTR

[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

Dostum bir çıkış tarihi verebilir misin?
  2. ProofTechTR

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Wolf's Roar said:
    .... ya üç kere yeni ileti geldi diyo  :evil:

Bu konu farklı bi yere gidecek gibi :grin: uzatmayın ...

Bide dostlarım bişey soracam şimdi geçen yıl tatile 3 ay falan kala (ayın ne olduğunu tam bilmiyom) bi ara o gün sınıfta sırada yanım boştu , tek oturuyodum , genelde yaptığım gibi derste de uyuyordum . sonra zil çaldı bi iki dakka falan yine uyuyordum sonra bi kız yanıma oturdu (çantasını falan da getirip) ben ona bi baktım sonra bişey demedim kafamı sıranın üstüne koydum , sonra o sınıftan çıktı , zil yine çaldı geri kız geldi . sonra dürtmeye falan başladı  :meh: tepki vermedim sonra baktım sıraya (spoiler içinde vermem gerektiğini düşünyorum  :mrgreen: )
    bazı organlar :grin: ve sperm falan

yine pek bi şey demedim . sonraki zilde (zil yazmaktan sıkıldım  :iamamoron: ) gitmiş tüm sınıfı çağırmış çizdiklerini gösteriyo bende sonunda bas git başımdan dedim , sınıftan çıktı (galiba simit almıştı) dedim kendi sırana geç , yok dedi eşyalarını yere attım :grin: sonra gittim peçete ile sırayı sildim ,

Merak ediyom sırf beni deli etmek için falan mı gelmiş ?
      Bi görüşü olan varsa yazabilr mi  :lol:

Kerhaneci.exe çalışmayı durdurdu. Discorda gel konuşcaz senle.
  3. ProofTechTR

[WB][SP] HardCode

Yaparsın sen be. Başarılar!  :mrgreen:
  4. ProofTechTR

[OSP][Texture] M&B Warband Texture Paketi

Arkadaşlar hepinize merhaba. Bu gün size warband için yaptığım Texture'ları paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz. Biraz acemice oldu kusura bakmayın. Bunun gibi var bir kaç tane daha. İndirme Linki (Dosya.tc) İndirme Linki (MediaFire)
  5. ProofTechTR

30 Ağustos Zafer Bayramı!

Seninde kutlu olsun. :smile:
  6. ProofTechTR

Üsttekinin Müziğini Değerlendir

9\10 hiç fena değil
    https://www.youtube.com/watch?v=OfUCjsb6UXk
Back
Top Bottom