Recent content by thewhitetree

1. TR turnuvası?

warbandda katıldıgım turnuvaları şöyle bi düşüncek olursak bazı kişiler turnuvaya dahil Olmassa düzenlenir
    57thTR'liler bilhassa
  2. Project Apocalypse Roleplay ( Project Zomboid)

Project Apocalypse Roleplay ( Project Zomboid) Project Apocalypse, Project Zomboid oyununu hedef alan bir Roleplay sunucusudur. Alternatif bir role play girişimi olan, Project Apocalypse Project Zomboid oyununda açılacak olan sunucumuz, oyunun kendi ve modlu hayatta kalma içeriklerini...
  3. House Mardyn [HM]

klan aktif
  4. 98° Gaming Community // Greztens [GRZ]

Bir yalanmış meğer okul yılları
  5. Sancakları düzeltme

Bazı klan sancaklarının modelleri iç içe girmiş durumda bir bozukluk sanıp vikiden kontrol ettim fakat genel olarak klan sancaklarının bazılarında görüntü problemleri var mod kullandım fixlemesi için fakat olmadı mod kullanmadan klan sancaklarını nasıl daha estetik yapabilirim?
  6. Kaplama hatası (buğday texture)

Shader ayarlarını yükseltim tüm kaplamaları yükseltim ama yine böyle oluyor ekstra birlikler bölümünde kalkanlar pembe kaplanıyor çözümü nedir?
  7. Team Rush Rush [RRush]

@Mia görseller uçmuş :xf-cry:
    Alfred amca sen gittin gideli sosisli yiyesimiz gelmiyor
  8. Bannerlord Steam Öğeleri

Bannerlord için steam öğeleri ne zaman gelecek arka plan, rozet, kartlar uzun zamandır beklediğim şeyler ama göremedim yoksa hiç gelmeyecek mi?
  9. TR_Battle [AKTİF]

Tartışmanızı başka yerde yapın beyler
  10. TR_Meydan [AKTİF]

YÖNETİCİ BAŞVURUSU
    Oyuncu Adınız: Fukhan
    Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561199031554611/
    Yaşınız: 17
    Mensubu Olduğunuz Klan: (Opsiyonel): KoR
    GUID: bilmiyorum :?:
    Neden Yönetici Olmalısınız?: Oyundaki çoğu kişinin aksine oyunu uzun zamandır oynamış ve artık sıkılmış değilim yani anlayacağınız günümün yarısından fazlasını bu oyunda geçiriyorum haftasonları bir aksilik çıkmassa bütün gün oyundayım (12:00-03:00) oyunda bu kadar çok aktif olunca sürekli küfür eden/toxic insanlarla karşılaşıyorum ve bu hem benim hemde server da bulunan diğer oyuncuların oyun zevkini büyük ölçüde düşürüyor.Bu tür kişilerin önüne geçmek için admin olmak istiyorum.
    Yönetici Tecrübeleriniz: Herşeyin bir ilki vardır :grin:
    Referans: Ya aga sözü geçen bir tanıdığımız yok ki bizim :sad:
    Yönetici alımları kapalı
  11. Yeni Forum

eski forumun temasına nasıl dönebilirim eski forumda gif desteği vardı şimdi kaldırılmış profil fotoğraflarında kullanamıyorum ve eski forum teması imzalara oturuyordu bu tema imza koyunca çok sırıtıyor
  12. Multiplayer Klanları Ne Durumda?

Ben Greztens üyesi olarak kendimce klanım adına şunu söyleyebilirim erken erişimden çıkması, dedicated sunucuların gelişine kadar bir süreliğine yokuz onun harici NW ortamında da hala Eu'da competitive turnuvalarda boy gösterip TR'nin sefirliğini yaptığımızdan dolayı bannerlord'a şuanlık sıcak değiliz ama yakın süre içerisinde dönüşler olabilir.
  13. 98° Gaming Community // Greztens [GRZ]

koku geliyor
  14. Napolyon Savaşları - Oyuncu ve Alay Sohbeti!

NW_TR'nin en iyi alayı?: 12thSS
    NW_TR'nin en iyi oyuncusu?: Creative
    NW_TR'de en sevdiğiniz alay?: 92nd
    NW_TR'de en sevdiğiniz oyuncu?: Leon
    NW_TR'nin en sevdiğiniz dönemi?: 12thSS'in 2 maç üst üste kazanması
    NW_TR'de en sevdiğiniz alay lideri?: HakanPasha
    NW_TR'de en başarılı bulduğunuz alay lideri?: Theoden
    NW_TR'nin en iyi-başarılı subayı?: Cafer (Subay Version)
    NW_TR'nin en iyi-başarılı astsubayı?: Luzika (Astsubay Version)
    Bu yorum mest etti
Back
Top Bottom