Recent content by Playnoel

1. Playnoel

Imperium Legorium | Legion XCVI

Başarılar
  2. Playnoel

98° Gaming Community // Greztens [GRZ]

Başarılar
  3. Playnoel

Napolyon savaşları klanlar arası maçlarda kurallara riayet edilmemesi

General Shepherd said:
    Photogenez said:
    Hala nw hayatta mı ?

What are you talking about boy ?  :roll:

spik türkiş pilis
  4. Playnoel

Napolyon savaşları klanlar arası maçlarda kurallara riayet edilmemesi

Hadrianus said:
    bu sıkıntıların çözülmesi için tek çözüm: NWdeki bütün klanların kapanması

Buda bi bakış açısı tabi :grin:
  5. Playnoel

Napoleon Savaşları Anılar Galerisi

GuvenPoPe said:
    7DQ3Om.jpg

-2017 yılının haziran aylarında 96. Alayda Humbaracı olarak hizmet verirken Rumil ve Playnoelin bulunduğu bir antrenmanda ilginç bir olaya şahit olmuştuk. Topun başına geçtiğimde sektirme atmak için topun namlusunu aşşağıya doğru eğdiğimde bu ilginç olay gerçekleşmişti. Eğer sizin de bunun gibi ilginç anlık fotoğraflarınız yada anılarınız varsa paylaşırsanız sevinirim..

Kanka 2017 ye girmemiştik ama sen biliyon :grin:
  6. Playnoel

96th Regiment of Foot "Queen's Own Germans" | [Kapandı]

Adilhann said:
    Bugün, belki çoğu kişin için üzücü, çoğu kişi için mutlu haber veriyorum. 96ncı Alayın Kurucusu ve Albayı, Ben deniz Adilhan Olarak konuşmama başlıyorum.

Napolyon Ortamına ilk önce 82de başlayıp kısa bir süre sonra ayrılıp, 40ncı alaya katılıp orada subaylığa kadar yükselerek 40ncı alayı en iyi şekilde temsil ettiğimi düşünüyorum. 40ncı Alayda bulunduğum süre boyunca iyi insanlar tanıdım. 40ncı alayda 1-1bucuk yıllık hizmetimden sonra alayda çıkan bir olaydan dolayı alaydan ayrılıp, 96ncı alayın eski ismi olan 84ncü alayı kurdum. İlk başlarda kimseyi tanımıyordum benimle olan insanların yavaş yavaş gittiklerini gördüm, gidenlerin yerinede yeni kişilerin geldiğinide gördüm. Kısa bir süre sonra 84ncü alay Global ortamda çok tanınmış bir alay haline geldi. Ve ismimizin değiştirilmesi konusunda Global ortamdaki 84ncü alay lideri konuştu. Bunun üzerine 84ncü Alay 96ncı Alay olarak Türkiye Napolyon camiasında ve Global ortamda yerini hakkıyla aldı. Tabi 84ncü alayda sayısız zaferler ve sayısız yenilgilerimiz oldu. 96ncı alay olarak Sağlam bir kadro ve sistemimiz vardı. Lakin alayı bölmeye çalışan hep birileri oldu ya da yerli yersiz hakaretler ve casusluk olayları. Buna Rağmen sizinle birlikte alay hep ayakta kaldı. Lakin şuan 84ncü alayın açılışından beri 2.5 yıl oluyor. Ve eskilerden tanıdığım çok az kişi kaldı. Sizleri de çok seviyorum merak etmeyin, çok samimi konuşuyorum ailemden çok sizinle takılıyor, sizinle her şeyi yapıyorduk. Ama her şeyin bir sonu var. Şuana kadar çok arkadaş edinsem de bi o kadarda düşmanım oldu ve bunu ben hiç istememiştim. 10.08.2018 Tarihinde 96ncı Alayın Kurucusu ve Albayı olarak Kapatma kararı aldım. Bana şuana kadar yaşattığınız eşsiz duygular için çok teşekkür ederim ve hepinizi çok sevdiğimi tekrar belirtmek isterim. Belki Bu ortamda olmasa da sizi başka bir ortamda tekrar görmek çok isterim. Ve tehlikeli ailemi açıyorum, hiçbir zorlukla çağırmıyorum buraya. Ama o zamana kadar ben deniz Adilhan Napolyon Ortamını Bırakıyorum.

Beni NW'a başlattın, Alayında neredeyse 2,5 yıl aktif kaldım ve pişman değilim. Oyun hayatımda geçirdiğim en sağlam 2,5 yıldı. 96.Alaya hizmet etmek benim için bir onurdur. Tekrar görüşmek üzere :smile:  96 UNUTMAZ !
  7. Playnoel

70y Revolyutsiya Armiya [PASİF]

Başarılar
  8. Playnoel

♞ Cavalry Napoleonic Wars League - Turkey [FİKSTÜR & MAÇ BAŞVURU | CNWL_TR] ♞

Playnoel said:
    HyperCharge said:
    Tarih: 19/07/2018
    Zaman: 21.00
    İstediğiniz Hakem: Playnoel
    Faction: 82nd [Rheinbund] Vs  88th [Prusya]

Snow bakamayacağını söyledi.

Onaylanmıştır.

82nd 6 - 4 88th Çok çekişmeli bi maçtı :grin:  1 Saat 13 dk sürdü ! GG
  9. Playnoel

♞ Cavalry Napoleonic Wars League - Turkey [FİKSTÜR & MAÇ BAŞVURU | CNWL_TR] ♞

HyperCharge said:
    Tarih: 19/07/2018
    Zaman: 21.00
    İstediğiniz Hakem: Playnoel
    Faction: 82nd [Rheinbund] Vs  88th [Prusya]

Snow bakamayacağını söyledi.

Onaylanmıştır.
  10. Playnoel

Napolyon savaşları nişan rehberi ( acemiler için )

*Ts deyiz* Bu üst düzey bi konu kesinlikle -Muratov
                  Tabi olum ben açtım -Photo
  11. Playnoel

18th (Royal Irish) Regiment of Foot (Aktif)

Rumil said:
    Hangi klan o , 28'o ahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KaRdEsSim Coğğ kOMiĞĞ
  12. Playnoel

18th (Royal Irish) Regiment of Foot (Aktif)

Konu güzel olmuş. Başarılar  :grin:
  13. Playnoel

♞ Cavalry Napoleonic Wars League - Turkey [Ana Konu | CNWL_TR] ♞

96th olarak Lig'ten çekilme kararı aldık, bu kararın hiç bir şekilde Lig ile memnuniyetsizliğimizle ilgisi yoktur, sadece 96th yönetimi olarak alınmış bir karardır. Alayımızın iç işleriyle ilgili ve kişisel işlerimizden dolayı pek fazla vakit ayıramıyoruz o yüzden Ligten çekilme kararı aldık, bütün alaylara başarılar diliyoruz.
Back
Top Bottom