Recent content by Player09

1. Player09

Wicked Tavern Fanatics

Selam WTF ailesi, hala burada oldugunuzu gormek ne guzel
  2. Player09

Stüdyo Armağan

Koyurtang said:
    Hoş geldin :smile:. Yarışma nasıldı bari?

Ayrıca kızın elindeki floor pod plus mu?

Hoşbulduk. :smile: Ege bölgesi elemelerini geçtik ama finalde ege'den hiçbir grup ödül alamadı.

Kızın elindeki Pod XT Live, prosesörüm. :smile:
  3. Player09

Wicked Tavern Fanatics

Ya ben geldim ama, artık M&B'de bloğun b'sini koyamam. :grin: Ama Fifa 12'de iyiyim Fırat Abi. :razz:
  4. Player09

Stüdyo Armağan

Ankara'da oturanlar belki bilir, Anıt Park'daki genç nota yarışmasından.

Ortadaki siyah gitarlı olan benim.

(2-3 sene sonra forumdaki ilk postum, özlemişim. :razz: )
  5. Player09

Wicked Tavern Fanatics

Doğum günün kutlu olsun Fırat Abi. :smile:
  6. Player09

Gitarda yardım

Bence yapamadığın kısmı Gp'den seçerek metronomu düşür, önce ona çaldır ve aynı hızda sürekli o bölümü çal. İşi aceleye getirmemeye özen göster ve artikülasyona önem ver. Yoksa bunlara önem vermeyenler ben şu soloyu çalıyorum deyip sadece gürültü çıkarıyorlar.
  7. Player09

Wicked Tavern Fanatics

PS3'de PES'de kaydettiğim bir replay'i usb'me attım ama pc'de nasıl çalıştırabilirim o replay'ı bilemiyorum. Eğer yardım ederseniz sizlere bir süprizim var. :smile:
  8. Player09

Wicked Tavern Fanatics

1970 yapımı türk filmini kastediyor Fırat Abi. :smile:
  9. Player09

Wicked Tavern Fanatics

Benim tişörtüme kaptan yarısı tarzı birşeyler yazdırmak mümkün mü? :razz: (Emre Abi beni en son kaptan yarısı ilan ettiydiydi de.)
  10. Player09

Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Bence oyunda geliştirilmesi gereken yapay zeka, grafikler ve karakterlerin sesli konuşması gibi temel öncelikler varken oyunun yan öğeleriyle oynanıp önümüze bir mod sunulmuş hissiyatı aldım bu iki gün içerisinde.

WFAS'yi Highlander'ın yaptığı modlarla karşılaştırıyorum aslında. Taleworlds forumu istese WFAS tarzında bir çalışma yapamaz mıydı sanki?..
  11. Player09

Wicked Tavern Fanatics

Doğum günümü kutlayan Vahdet ve Kemal Abi'ye teşekkür ederim. :smile:

Biri bu WTF'liye sahip çıksın: http://gundem.milliyet.com.tr/gizlice-bira-icti-annesi-de-antibiyotik-verince-hastanelik-oldu/gundem/gundemdetay/01.05.2011/1384788/default.htm
  12. Player09

Yetenekleriniz?

Ben gitar çalıyorum. Ayrıca sağ kolumu başımın etrafından çevirip sağ kulağımı tutabiliyorum. :smile: (İsterseniz msn'den de kanıtlayabilirim. :lol: Bu hareketi yapan kimseyi görmedim daha. :smile: )
  13. Player09

Age of empires 2...

Arkadaşlarınızla 3-3, 30 - 60 dk. gelişmeli multiplayer AoE2 oynayın, tüm stratejileriniz değişecektir. WTF'nin AoE2 kolu olsa çok iş yapardım aslında. :grin:
  14. Player09

Age of empires 2...

Ben her zaman Türk olmayı tercih ediyorum ve size de tek bir ülkede uzmanlaşmanızı öneriyorum. Ben türklerde askeri birim olarak sadece 2-3 tabur hand cannoner çıkartıyorum fakat arkadaki tonla workshop otomatik olarak yenilerini getiriyor. Fakat 3-4 saat sonra ekonomim çökerse önce eti altınla takas ediyorum, sonra bu çare de tükenince tamamen atlı birliğe yükleniyorum. Bu benim son durum çarem.
  15. Player09

Wicked Tavern Fanatics

Swordmaster said:
    Alayına CoR.

O lafı da ben bulmuştum sanırım Ahmet Abi. :lol:
Back
Top Bottom