Recent content by pitbul

  1. imi dati si mie un linck bun sa descarc mount and blade sa mearga sa fac pace

    doresc si eu un licnk bun sa descarc mount and blade sa mearga sa fac pace cu celelalta regate
  2. *** pot juca napoleonic wars campaning ca merge doar online am vazut ??

    si trebuie cumparat dupa steam asai ?? ca nu exista donwlaod
  3. *** pot juca napoleonic wars campaning ca merge doar online am vazut ??

    nu gasesc sa descarc napoleonic wars sa joc la campaning nu online va rog din suflet
  4. Doresc si eu modul in limba romana ca am vazut ca exista se poate ?

    am observat ca exista si varianta in limba romana cu daci si romani parca ma puteti ajuta ?
  5. cateva idei sau sfaturi despre cateva chestii minore

    si asta isneamna ca trebuie sa o iau de la capat nu
  6. cateva idei sau sfaturi despre cateva chestii minore

    si *** isntalez acel mod sa pot face pace

    eu eram in pace dinainte sa atac prostiile alea care care provizii  cu camila sau ce e eraem in pace da eram in mare criz de bani si de aia le atacam

    trebuie sa existe os solutie nu cred  nu exista
  7. cateva idei sau sfaturi despre cateva chestii minore

    salut tuturor am cateva intrebari  1- Eu mia-m creat un regat rosu si toate regatele sunt impotriva mea *** as putea sa dau la pace cu ei ca eu am incercat si imi spune ceva legat de regatul calardia ce to isneamna asta si mai e ceva cu sword voi stiti mai bine 2-  ce face prisoner tawor  si...
  8. Salut ma ajutati si pe mn cu un sfat micutz micutz

    Byzantin said:
    cifre said:
    Daca accepti un sfat prietenesc, scrie si tu corect si s-ar putea sa ai mai multe sanse sa fii ajutat.
    Scrisul corect e o forma de politete, in special pe forumuri unde oamenii nu au vizual sansa sa vada ca esti baiat de treaba! :smile:
      Cred ca i-ai explicat prea complicat ,nu cred ca o sa te inteleaga... Problema grava e ca de asta sunt cu milioanele !

    crezi ca toti is ca tn ma sa nu inteleaga -_- ce but
  9. Salut ma ajutati si pe mn cu un sfat micutz micutz

    salut miam facut un micut castel miam bagat 300 de soltadti full upgrade in el am strans multi bani etc .. dar problema este ca nu mai sunt la pace cu nici un fel de regat vreau sa o dau la pace cu un regat ca sa pot sa cuceresc alte castele sa pot recruta soldati aveti vreo idee va rog frumos
  10. *** pot sa tradez regatu la care mam aliat fara sa pierd castelul meu

    tilul spune tot deci mam aliat la king of nords si am un castel cu 200 si ceva de soldati full upgrade si daca daca dau sa es sa inchei juramantul cu king ragnar regele nordului imi ia castelul *** as putea sa fac sa scapi de ei fara sa imi pierd castelul
  11. Cateva Sfaturi va rog frumos

    cifre said:
    Ca sa poti juca jocul full si sa poti juca multiplayer, trebuie sa cumperi licenta jocului pt doar 81 de RON.
    Pe steam il poti gasi la reduceri daca esti pe faza.
    Ai grija sa citesti regulile forumului inainte sa postezi. :wink:

    Deexemplu *** imi refac reputatia fata de regate ca am -40 -30 -25 :smile:) aproape la toate ca mam batut cu aia care cara provizii ce trebuie sa fac sa imi recastig reputatia
  12. Bun Venit!

    salutare si bine vam gasit sunt nou abia mam apucat de joc as fi incantat sa impartasim impreuna acest sentiment ^_^ sper sa ma invatati si pe mine mai multe despre acest joc frumos
  13. Cateva Sfaturi va rog frumos

    salut ma bucur ca vad romani care joaca jocul asta ma poate ajuta si pe mine cineva va rog frumos cu cateva sfaturi eu joc moount and blade de cateva saptamani si mam apucat de modul native  si am reusit sa invat cateceva da nu in intregime multumesc anticipat  :) :D  :mrgreen: si nu pot sa joc...
Back
Top Bottom