Recent content by pistpist99

1. Eksikler eksikler eksikler...

Su bu o yapmis ne fark eder.2 kez okudum diyorsun ama bisey anlamamissin anlasilan.benim anlatmak istediğim tamam bi yapi kuruyosun ortaya oyun şirketi oolarak peki neden daha sonra geliştirme yapmiyosun.üzerinde calismalar yapmiyorsun.Öğleye birakmislar ve gerçektende vasatin altında.emek yok çünkü emeğin olmadigi yerede yattigin yerden is yapmak olur.öyle olursa da iste ortaya boyle bisey cikar
  2. Eksikler eksikler eksikler...

Öncelikle sunu soylim warbanddan sonra gelen ateş ve kilic arasında pek bi fark olmamakla nerdeyse aynilar.Bi kaç seneryo eklenmiş vasatin altında onun haricinde ayni herşey.Şimdi 1905 nobel ödüllü Henry'un yazmis olduğu ateş ve kilic kitabini oyuna çevirmek istemişler.bi kaç senaryo...
  3. Yardım edermisiniz

Onlar seviye almaz.Son seviyeleri o çünkü.Bak ateş ve kılıç için en iyi mod Enhanced ' i oyna orda daha gelişmiş asker seçenekleri var hatta handan aldığın paralı askeride geliştirebilirsin
  4. Yaşadığınız en büyük zaferler ve en büyük yenilgiler

Arkamda 150 muhafız yeniçeri önümde 13 tane full ekipmanlı yoldaşlarım ortalarında ben yapılabilecek en iyi savunma savaşımı verdim.Karşımda 600 kişilik bi Rus ordusu. (N! : bu dönemde Osmanlı-Rus harpleri meselesi ve Rusların amansız bi şekilde sıcak denizlere inme politikası beni sadece ve sadece Rus kanı akıtmaya sevk etti.Oyunda olsa her biri öldürdüğümde içimde anlatılamaz bi mutluluk oluşuyor.Öyle hissediyorum ki sanki gerçekten dönemdeyim ve sanki gerçek dünyada Rusların önünü kesmişim ve Osmanlı'nın önünü açmışım gibi muazzam bi duygu içerisinde kendimi savaş meydanına atıyorum.Bu muazzam anlatılamaz duygu patlaması benim için oyunu daha oynanır bi hale getiriyor.Sıkılmadan Rus kanı akıtabilirim tabi o dönem için konuşuyorum.) Önümdeki yoldaşlarda isveçlilerden aldığım kalın parlak zırhlar giydirdim kafalarında Almanlardan aldığım hüssar kaskı suratı kapatan.Ellerinde Çift namlulu Hollanda piştovu ve tavlanmış iskoç palası ve kalkanlarıyla tam bi ölüm makinesi gibi düşmanın yaklaşmasını bekliyorlar.Arkamdaki yeniçerilerde ise hummalı bi çalışma devam ediyor adeta ruslara ölüm kusuyorlar.Önce atlılar saldırdı tabi yeniçeri ve çift namlulu hollanda piştovu altında atlıların 4/3 ya öldü yada atını kayıp etti.Geri kalanı ben temizledim rus kanı akıtmak bi harika.Geri kalan piyade zaten yoğun ateş altında fazla dayanamadı.Yoldaşların menziline giren herhangi birinin çok yaşaması arada bi rastlanan bişey.Yaklaşık 20 dk usanmadan savaştık.Formasyonu bozmayan ordum tepe noktaya yerleşmiş staratejik avantajları sayesinde yoğun ateş gücüyle 600 kişilik orduyu eritmeyi başardı.Buda benim için bi ilk oldu.Böyle büyük bi orduyu daha önce meydan savaşında yenememiştim...

5. Enhanced modu yoldaş sorunu

yok öyle bişey yapılamıyor galiba.ya gözüm gibi besledim hepsini 13 tanelerdi yoldaşlarım asker almıyorum yanıma onları giydirdim geliştirdim 200 300 kişilik orduları alt ediyorlar.1 tanesinin kaybı aşırı hissedildi çok lazım o adam bana yaa.napsam bilemedim .s
  6. Enhanced modu yoldaş sorunu

ama zaten toprağı kalmadı kuşattılar ve aldılar kalesini bu sefer benim baş şehrim Azak'a geldi öyle bekliyor orda.Acaba bi zaman sonra lordluğu filan düşer mi ? yada en son çare krallığımı yıksam sonuç ne olur acaba ?
  7. Enhanced modu yoldaş sorunu

Victor adlı yoldaşımı yanlışlıkla lord olarak atadım ama şimdi onu geri almak istiyorum öyle bi tuş veya seçenek karşıma çıkmıyor.Lord olarak atayan merkezdeki görevleri yoldaşın lordluktan alma işini üstlenmiyor.Bu sorunumun bi çözümü var mı acaba ? Fire and sword 1.143 mod : Enhanced
Back
Top Bottom