Recent content by partizan

1. partizan

(sizce) En iyi Bilgisayar oyunu

worldofwarcraft
  2. partizan

Türkçe Forum Savaşları.Yeniden.../Yeni Birlik:Piyade Samuraylar...

bir tane daha dayak yiyecek ateist lazimsa ben de olabilirim. :lol: kara kergit,rodok ya da vagir tercihim,herkes svadya diye tutturmus ya. heraldic armor(bunun cevrilmis hali tabarli zirhmiydi) ve muhafiz migferi hos olur.silah olarak da morningstar ve ortalama bir kalkan,diger iki slot da senin insiyatifinde olsun. bi de hunter cek dadindan yinmez :razz: agi bazli karakterler oynarim genelde,onlara dokunuyorsan diye soyledim.

eskiden bi modda silahtardim galiba,anilarim depresti :razz:
  3. partizan

Mount Blade Ustasıuyım Dire Buraya ?

Alhedras said:
    bir krallığa bağlı olmadan (native'de) kale kuşatamıyoruz diye biliyorum ben (yanlış hatırlıyor da olabilirim) yani buna göre krallığa bağlı olmadan veya isyancı olmadan krallığı yok etmen imkansız oluyor.
    olabiliyor,once bir krallikla iliskini dusurmen gerekiyor 0'in altina,sonra o kralliktaki sehirlere kalelere saldirabilirsin. ben de ayni sekilde nordlarda bunu yaptim,hicbir nord topragi kalmamasina karsin "nord isyancilari"diye geciyordu topraklarim. zaten cok zor oluyor,kimse baris yapmiyor sizinle,gun gecirdikce butun kralliklarla dusman haline geliyorsunuz. hilesiz imkansiz kisacasi.
  4. partizan

Satın aldığınız oyunlar ?

Rome Total War,NeedForSpeed3,WorldOfWarcraft. bunlar disinda orjinal oyun almadim,hep cevremden birileri"bu oyunu oynasana bak getirdim sana"diye verdiler,onlar da MedivalTotalWar,Blood II:The Chosen,bikac fifa sanirim 2002ye kadar,NFS'den yine birkac tane daha.zaten benim icin baska oyun kalmadi :lol: bir de MTW2'yi kendi bilgisayarimda hic oynamadim,insanlar sasirir genelde bunu duyunca :razz:
  5. partizan

Forumda Online olma

hicbirsey bulamadim desem :mrgreen: senin denemenin sonucuna bakalim artik :lol:
    munazara gibi oldu bu konu,cok deneyen mi cok okuyan mi bilir hesabi,okuyan birsey bulamadi,deneyenin sonucuna bakip,cok soranlari oynayalim :mrgreen:
  6. partizan

Andımız Kaldırılsın

halit21 said:
    Bencede kilitleyin bu konuyu fazla uzadı...
    gerek yok bunlara,konunun uzamamasini istiyorsan,hicbirsey yazmazsin,2-3 tartisirlar,sonra cozemeyip kavga cikarirlar,2si banlanir,olay cozulur(bu kotumser cozum,ama konu kilitlemekten yine de daha iyi)iyimser olan da 2 gun icinde cozemeyeceklerini anlayinca birakirlar konuyu zaten.
    kapak vs. gerek yok bunlara :lol:
    edit:basladigim sozcuklerle bitirmisim yaziyi  :lol:
  7. partizan

Forumda Online olma

enes46 said:
    Arkadaşlar benim hesabımın online olma barının iki dakikada bir dakika oynadığını fark ettim.Yani gerçek zamana göre iki dakika geçince forumda bir dakika olarak algılanıyor.Bu sizde de var mı? Yoksa cözümü var mı?
    forumda bulundugun yere gore degisebilir. ben de bunu merak ediyordum bir arastirayim bari.
    simdilik aklima gelen,ornegin mod gelistirme bolumunde her 1 dk 1 dk olarak isleniyorsa turkce forum 2 dk 1 dk konu disi da her 10 dk 1 ya da hic islenmiyor olabilir. bulundugun yere gore degisebilir,cunku eskiden "turkce forum" kisminda her yazdigin 5 msj 1 msj olarak sayiliyordu galiba,,sayilardan emin degilim,zaten ornektekiler aciklayici olsun diye sallanan sayilar :wink:
  8. partizan

Üsttekinin Avatarını Değerlendir...[OYUN]

Dras Leona said:
    Kendi resmini koysan var ya süper eleştirilirsin ama...
    daha acik?
    kendi resmimi spoilerlayim bari:
    partizan said:
    benden de birkac tane resim geliyor :shock:
    bu farma(koloji) calistigimi dusunurken  :razz:

bu da sacma bisey iste trash dinlerken gaza gelmisim galiba  :lol:

bu da senliklerden cok komik fotograf bakin bakin gulun diye  :grin:

elimde top,basimda,dedemin deyimiyle "deli yaren sapkasi",carpisan arabaya binen gencleri bekliyoruz sagdaki arkadasimla. poz veren bir kisi var dikkat edilmistir sanirim  :lol: ben soldakiyim bu arada  :razz:

bu da gecen yillarda cekilmis ama benim 1 yil once elime gecen "leman" hatirasi.

eh yeter artik ben studyo armagan'a borcumu odedim  :wink:
    konuya donersek;***** hayko cepkinden hoslanmam,ama avatar olarak fena durmamis.
    edit:duzenlendi.
  9. partizan

Kürt Açılımı

Faruk said:
    Birincisi ben faşist değil Hitler sevdalısıyım bu bir. İkincisi eğer Türk'sen büyük bir gaflet içerisine düşmüşsün. Farkındaysan Türk kanı taşıyorsan demedim! Çünkü bilindiği üzere atalarımız çok çapkın erkeklermiş, herkes Türk kanı taşıyabilir ki zaten böyledir Dünyanın %87.3'ü Türk kanı taşır ancak farkında olmaz. Sen ise %12.7'lik Türk' kanı taşıyıp farkında olanlar grubuna giriyorsun. Görüşünü ise anlamadım uzaktan bir Lenin sevdalısı gibi duruyorsun yanılıyor muyum?
    merak ediyorum bu sayilari kim salliyor? :lol: tevrata dayanarak konussan nuhun 3uncu oglu yafesin 8inci oglunun isminin turk oldugunu bilirdin,demek ki bu degil.sadece cinlilerin 1,5milyarin ustunde oldugunu dusunursek dunya nufusunun4te 1inin cinli oldugu gercegini goruruz.cinlilerde de mi turk kani var?ne kadar yuzdesi? herneyse bunu gectim,hangi turk zamaninda gidip butun dunyayi dollemis,bence bu jigolo degil damizlik olmus :lol: lenin sevdalisi ne ya,anarsik de daha cok hosuma gider :grin:

yeter valla gulduk eglendik hadi sil bunlari ceza almadan hadi canim benim.
  10. partizan

Üsttekinin Avatarını Değerlendir...[OYUN]

ya eskiden 5 uzerinden bir not veriyorduk bu konuda noldu simdi :mrgreen:
    neyse ben yine oyle yapicam,amac degerlendirmek diye biliyorum cunku: *****

cok baydi bu sari renkli benim tikim olan sebzeye benzeyen avatarlar. cappy reklaminda da vardi hatta.
  11. partizan

Bu gün seni ne mutsuz etti?

forumdaki fasizan harekete uzuldum :razz:
  12. partizan

Kürt Açılımı

Faruk said:
    Ben Türk'üm diyen insanlar level atlamasa bile +1463 experience bonusu kazanıyor bu bir. Bre cehalet içine düşmüş Kürt dostu Türk düşmanı; big bang bizim atalarımız tarafından gerçekleştirildi, benimle tartışmaya girmeden önce İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük kitapları okumanı tavsiye ederim.
    noluyo ya ben de turk dusmani oldum :lol: o 1453 olmasin? :lol: ben ataturkculugun ya da o donemlerin ne oldugunu da iyi bilirim merak etme sen. bence sen bir tur daha bak ataturk'un soylediklerine,yazdiklarina. ben ataturkcu degilim ama senden iyi biliyorum,nedendir bilinmez.

benim turklugumu sorgula,arastirasin diye soyumu soyluyorum: sarikecili yorukleri. simdiden soyleyeyim,kanima laf edemeyeceksin,o yuzden bari gorusume laf etmeye basla simdiden.  :lol:

merak etme,o ozledigin fasizmin zaten cok yakinlarinda  :wink:
  13. partizan

sevdiğiniz ama acı çeken 1 kızın kalbi nasıl kazanılır

tuns16 said:
    kızlar dışa önem verirmi ?
    eger kalbi dedeigin gibi kiriksa bosver,seninle olursa da seni farkinda olmadan da olsa kullanacaktir,uzun surmez yani.(basima cok geldi :lol: )
  14. partizan

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

iste gunun sarkisi,herkese oneriyorum:
    bulutsuzluk ozlemi-acil demokrasi
  15. partizan

Kürt Açılımı

Faruk said:
    Türk'lük bir ırkı temsil etmez, bir yaşam biçimidir, felsefedir, doğru yolu bulmanın anahtarı, mutluluğun sırrıdır. Bre Kürt dostu Türk düşmanı eğer onlar bu topraklarda yaşayıp o güzel Andı okumayacaksa güzel ülkemizden defolup gitmelidir. 1 milyon yıllık gelenek bozulmaz, Andımıza el uzatmayın!
    bir saniye ben anlamadim,sizin asil kanlariniz nereden geldi?aciklayin bakalim nasil soylusunuz kimin ailesinden geliyorsunuz cok merak ettim. ben turkum diyen herkes turktu,ama asil kani da varmis nasil oluyor bu?ben turkum diyen insanlar level mi atliyor? :lol:

edit:ekleme
    PostalNikov said:
    bence de kaldırılsın.Ben Türk olabilirim ama hiç bir Kürt o andı okumak zorunda değil.
    ne bir kurt ne de bir turk ne de baska hicbir kimse okumak zorunda olmamali.
    + rep :lol:
Back
Top Bottom