Recent content by OzelHarekat55

1. OzelHarekat55

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Agalar savaş alanında öldürdüğümüz birlikler savaş sonu yaralı olarak ele geçiyor ya onu değiştiren bir mod varmı.

Ben direk savaşta öldürdüklerimin savaş sonrası da skor tablosunda ölü olarak gözükmesini istiyorum. Savaşta 300 adam öldürüyoruz savaş sonu 250 si yaralı yav :grin:
  2. OzelHarekat55

Birlik Envanterini düzenlemek ve istatistikleriyle oynamak mümkün mü?

Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var Nexus üzerinden çok araştırdım ama bulamadım böyle bir şey umarım yardımcı olunacak bir konudur. Tıpkı yoldaşlarımıza envanter üzerinden item ekleme/değiştirme yaptığımız gibi aynısını birliklerimize de yapabileceğimiz bir mod veya yöntem varmı? Örneğin...
  3. OzelHarekat55

Mod Çakışma Sorunu!

pek mod kullanmadıgım için sıralama nasıl yapılıyor tam bi bilgim yok ama verdigi hataya bakılırsa,sorun çok büyük ihtimalle sıralama ile alakalı.native,sandbox gibi dosyalardan önce yüklenmesi gereken sonra yükleniyor filan diyor,yani sıralama hatalı demekki.
    Valla dediğiniz gibi olabilir. Olmadı tek tek denerim ama hataya rağmen oyun düzgün bir şekilde çalışıyor ve oynanıyor. Hata ekranın da hayıra basıp devam ediyorum görmezden gelir gibi oyun direk açılıyor hatasız. İnternetten baktığım kaynaklara göre dizilim yaptım aynı sadece tek bir moda hata veriyor ben onuda bi başa bi sona bir de ortalara falan koydum hala o modda hata vermeye devam ediyor.
  4. OzelHarekat55

Mod Çakışma Sorunu!

Valla oyunu bugün indirdim ve hep güncel 1.7.0 ile uyumlu modları indirdim. Ona rağmen bu hata ile karşılaşıyorum.

Birde mod sırasını neye göre nasıl düzenleyeceğiz yaklaşık 20 tane mod var. Yardımcı olabilir misiniz?
  5. OzelHarekat55

Mod Çakışma Sorunu!

Arkadaşlar oyunu başlatırken şöyle bir çakışma hatası veriyor bende ne olduğunu tam anlayamadım o yüzden foruma danışmak istedim. İşin garip tarafı Hayır'a basınca oyun başlıyor hatta sefere falan girebiliyorum, ancak hata verdiğine göre birşey vardır illa ki, ne yapmam gerekiyor bu hatayı...
  6. OzelHarekat55

Sınırsız ok ve Yay-Silah hasarını arttırabiliyor muyuz?

Valla hangisi bilmiyorum hocam dediğin konu, bilen arkadaşlar varsa burdan yol gösterirse sevinirim.
  7. OzelHarekat55

Sınırsız ok ve Yay-Silah hasarını arttırabiliyor muyuz?

Arkadaşlar oyunda Sınırsız ok nasıl yapabilirim? Birde İlk zamanlar oynadığım da Yay ve Silah hasarlarını İtem dosyalarını düzenleyerek ayarlayabiliyordum Hasarını istediğim şekilde ayarlıyordum, ancak şuan nasıl yapabileceğimi net hatırlamıyorum yardımcı olur musunuz ? Nexus'daki Kılıç...
  8. OzelHarekat55

Oyuna yeniden başlayacağım ancak hangi modlarla oynamam gerekir?

Selamlar, Ben en son oyunu 1 yıl önce oynamıştım gerek bug'lardan gerekte modlarda ki tutarsızlıklardan çakışmalardan dolayı isyan edip bırakmıştım Oyun biraz düzelene kadar ara veriyim demiştim, Şimdi geri dönmek istiyorum size bir kaç soru da sormak istiyorum.. 1- Oyuna sizce geri dönmeli...
  9. OzelHarekat55

HATALAR

Erken erişim oyunu bizde bıktık ama yapımcılara da yardımcı olmamız lazım.
    Sonuçta bu oyun bir Türk oyunu kendi oyunumuz, sinirlenerek değilde daha tatlı bir şekilde belirtelim sorunumuzu yapımcılar bizim geri dönüşlerimizle oyunu düzenlemeye çalışıyorlar.

Şu anda bir çok sorun var öncelikle oyunun optimizasyon sorunlarını çözmekle uğraşıyorlar ki bu önemli bir sorun zaten son gelen güncellemelerle çok da olmasa da oynayışa etki eden düzeltmeler vs. geldi bizim yapabileceğimiz bir şey yok şuanda yapımcılar eksikleri giderene kadar modlarla desteklememiz gerek, gene bulduğumuz kusurları sorunları vs. belirtelim ki listeye alsınlar gelecek güncellemelerle düzeltmeye çalışsınlar..

İyi oyunlar..
  10. OzelHarekat55

Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Arkadaşlar Kervan Saray modunun Türkçe Çevirisi. Yapımı devam eden ancak Şahsi yoğunluğundan dolayı vakit bulamayan @FLESHCER arkadaşımızın onayıyla tarafımca oluşturulmuştur. Uğraşı, Hoşgörü ve nezaketinden dolayı @FLESHCER 'a teşekkürlerimi iletiyorum...

Kervan Saray modu Türkçe'ye çevrilmiştir. İyi oyunlar...

11. OzelHarekat55

Eşimi öldürmek için doğum-ölüm oranını değiştiren bir mod var mı?

Banner tweak'ın son sürümü 1.2.1 le uyum sağlarmı ama?
    Valla ben şuan 1.3.0 Oyun sürümü kullanıyorum Modunda en son sürümünü kullanıyorum herhangi bir sıkıntı görmedim şuana kadar
  12. OzelHarekat55

Eşimi öldürmek için doğum-ölüm oranını değiştiren bir mod var mı?

Bannerlord tweaksın yeni sürümünde böyle bir ayar görmüştüm sanırsam bi kontrol et istersen
  13. OzelHarekat55

Hangi Şehirde Atölye Kurmalıyız ?

Hangi şehirler peki ? Şöyle bir mod buldum ki inanılmaz bir şey. Denemedim daha
    Dostum merak ediyorum bu modlar gerçekten işe yarıyor mu? "BestWorkshopType" modunu kullanıyodum şunu aç bu daha iyi para kazandırır dediği hiç bi atölyeden verim alamadım gerçekten işe yarıyor mu bu mod?
  14. OzelHarekat55

Eski Oyunlardaki Özellikler

Düğün olayı kesinlikle gelmeli, warband'da çokta telli duvaklı olmasa da güzel bi kısa organizasyonla alıyoduk hatunu ama Bannerlord'a öyle değil maalesef "noldu la evlendik mi anlamadım şimdi ehehehe" falan diyoruz olay bitiyo bi şekilde ve acayip bi eksiklik hissetiriyor oyunda. Umarım ilerleyen güncellemelerde eklenir bu özellik oyuna.
    Kesinlikle Devriyeler, Ziyafet, Düğün vb.
    Devriye için bir mod var zaten kardeşim. Ama ana oyunda modsuz şekilde olmasını isterim şahsen..
  15. OzelHarekat55

Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Eline sağlık. Bu battlefield refomation yeni save gerektirir mi ?
    Teşekkür ederim,hayır gerektirmez modu kendi save'm üzerinde denedim herhangi bir sıkıntı yapmadı.
Back
Top Bottom