Recent content by Orwein

1. Orwein

Warband Veda Turnuvası - ŞAMPİYON CREED! TEBRİKLER

Evet bugünde geldi, her ne kadar üzülsem de bir yandan seviniyorum. Turnuvaya katılacak takımlara, oyunculara herkese şimdiden başarılar.
  2. Orwein

Creasie Roleplay

Bu zamana kadar adam akıllı ayakta kalan Türk HRPG sunucusu pek olmadı. Peki, neden ? Elbette Hawkeye ve diğer komik olduğunu sanan varlıklar yüzünden. Bu tür canlıların en göze batan özellikleri her hangi bir sunucuda pek fazla hayatta kalamaması. Girdiği neredeyse her sunucuda yetkili kadrosunun insafını ve sabrını zorlayarak nasıl beceriyorsa ban yiyor.

Pekala, CreasieHRPG sunucusuna gelelim. Sunucuda gayet iyi rol yapan, karakterlerine çok iyi bürünmüş insanlar var. Sunucunun kemik kitlesine dahil olmuş, iyi rol yapan ve şu ortamda toxic kitleye karşı direniş gösteren tüm saygı değer adamlara saygılarımı sunuyorum ve teşekkür ediyorum. Yetkili kadrosuna laf atan kişiler ciddi anlamda mağara adamı. Yetkili kadrosu bir kişinin bile sıkıntısı olduğunda toplanıp, zamanlarının büyük bir kısmını hatayı çözmeye harcıyor. Bazı problemlerde haritadan bile kaynaklı sorun varsa haritayı bile değiştiriyorlar. Adamları tebrik ediyorum. Bu sunucunun kitlesine ve yetkili kadrosuna laf atan varlıkları aldırış etmeyin. Hepsi ama hepsi PK, PW aleminde 2 kuruş değeri olmayan varlıklar.
  3. Orwein

İptal Edilmiş Hikaye

Hikaye iptal edilmiştir.
  4. Orwein

[Türkçe Çeviri] Dickplomacy +18 | Yarıda kesilmeyecek

whitetree said:
    İlginç, çeviri yapanların çoğu oyun- mod fark etmiyor üstesinden gelemediklerinde "pc yandı,hdd çöktü,laptopum çaya düştü,format attım yedeklemeyi unuttum" gibi gibi bahane üretiyorlar hep. Arkadaş birinizde artık farklı bir bahane bulun hep aynı bahane olmaz bence. Yaratıcı olun biraz bahane konusunda

Dostum inanmak inanmamak sana kalmış, çeviride zorlayacak bir şeyde yok zaten, kolayca çevrilebilir lakin ben doğruyu söylüyorum format atmadan önce yedekleri aldım onu gözden kaçırmışım masaüstü karışıktı o dosyayı ne yazık ki fark etmedim. Bekleyenlerden özür diliyorum.
  5. Orwein

Selamlar, açık şekilde konuşacağım bilgisayara format attım. Yedeklere çeviri dosyasını koymayı unutmuşum kısacası çeviri yandı, neden çok geç kaldı derseniz sınavlar yüzünden.
  6. Orwein

Dostlar, yanıtlarınız için teşekkürler. Çeviriye tekrar başladım ilerlemede sıkıntı yok lakin daha hızlı ilerlemek için vereceğim 1 dosyanın belirli belirlediğim kısmına yardım edebilecek varsa dmden yazsın.
  7. Orwein

Sınavlar yarın yani 27 kasım bitiyor sınav haftasında olduğumdan dolayı çeviriye bakmadım, tekrar devam edeceğim.
  8. Orwein

Dickplomacy Türkçe Çeviri Çeviri 2 kez yapılmaya çalışıldı ve hepsi iptal edildi, artık iptal edilmemek şartıyla çevirmeye başlayacağım. İlerleme Yüzdelikleri Dialogs.csv | %83 Troops.csv | %100 Factions.csv | %100 Skins.csv | %100 Skills.csv | %100 Quick_strings.csv | %70 Quests.csv |...
  9. Orwein

[Çeviri Çalışması] Dickplomacy Mod 4.3.0.7B [+18]

Çeviri yapılmayacaksa ben ele alabilirim bilemedim şimdi, mod zevkliye benziyor.

-Hepimizin oynama isteği var sonuçta  :fruity:
  10. Orwein

Bannerlordda kız tavlama mekaniği ve diyaloglar

Bannerlord'da aslında sadece savaş yapmak veya savaşçı olmak istemiyorum hak adamı olmak sadece ticaretle felan uğraşmak istiyorum çok zevk alıyorum bu tür işlerden.
  11. Orwein

League Of Legends | 6. Sezon

Eğer başlayacak olan varsa başlamasın ilk oynayışım 2014de oldu hesaba bir çok emek verdim rp çektim neler neler yaptım. Ve sonuç perma ban tüm emekler harcanan vakit uğraşlar geri dönüşü olmayan bir çöp oldu. Ban sistemi aşırı berbat boşu boşuna hesap açıp uğraşmayın chate yazdığınız çoğu şey ban yeme riskini arttırıyor.

|  R.I.P            |
    |  Hesap          |
    |  2014 - 2018 |
  12. Orwein

Bannerlord'dan Beklentiler - İstekler

trhan12 said:
    Lotr modlarına da iyi gider şimdi ?

Lotr modunu cidden çok istiyorum. Grafiklerin güzel, çok fazla detayın olması ve o atmosferi tamamen yaşamak çok güzel olur umarım yaparlar.
  13. Orwein

Bannerlord'dan Beklentiler - İstekler

Savaş borusu olacak mı ? Olmazsa eklenirse çok iyi olur atmosfer çok güzel olur.
  14. Orwein

The Walknig Lahmacun's

§'ølitare ♠️♥️♣️♦️ said:
    Hikayeye hoj geldiniz . Umarım beğenirsiniz(?) ...

Yıl 2035 Ekim Ayı ...
    Nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü lahmacunlar canlanmaya başladı ! Yıllar boyu onları yiyen , katlayan ve içine marul dolduran insanlara karşıda büyük bir kinleri var . İlk olarak Adana'da başlayan bu lahmacun salgını gün geçtikçe yayıldı . Lahmacunlar insanları ısırıyor ısırdığı insan ise kıymaya dönüşüyordu . Lahmacunlarsa kıymaya dönüşen insanları fırında ekmeğin üzerine döküp pişiriyor ve yeni lahmacunlar elde ediyorlardı . Bu yüzden Hacı Abbas , Kütük İsmail ve Ayyaş Kemal kendilerini lahmacunlara karşı korumak için bir olmuşlardı . Hacı Abbas eski bir Kalaşnikof kullanıyordu . Kütük İsmail ise Thompson kullanıyordu . Ayyaş Kemal ise babasının Mosin-Nagant'ını kullanmaktaydı . Bu ekip salgın zamanı herkezin şehri terkettiği bir zamanda sokakta yürüyorlardı . Kütük İsmail bağırdı "Fındık Lahmacunlar geliyoorrrororror !" Ayyaş Kemal derin bir nefes çekti "Başlıyoruz ..." hemen elindeki Mosin-Nagant ile Hacı Abbas'ın bacağına ateş etti . Hacı Abbas acıyla "Senin ben babanı çaprazlayam vitaminsiz !" diye bağırdı . Bu telaşın içinde Kütük İsmai elinde Thompsonla rastgele ateş açmaya başladı . Mermiler yüzünden yanlışlıkla bir arabanın motorunu patlattı ve Ayyaş Kemalin ayağını parçaladı . Ayyaş Kemal ayağı patladığı anda tetiğe çekti ve Kütük İsmail'in kolunu vurdu . Ayyaş Kemal de Kütük İsmail de yere yattı . Acıyla indediler . Fındık Lahmacunlar yaklaşmıştı . Daha da yaklaşmışlardı . Ve daha da . Üçlüye iyice yaklaştılar . O sırada üç sokak ileride bile duyulan bir şekilde bağırdı Ayyaş Kemal "Haaayyyııııııııııııııııııııııııııır..."

Yanlış anlamanı istemiyorum, hikaye yazmak için yazmışsın. Hikaye pek komik değil bana hiç komik gelmedi, bölüm için ise çok kısa olmuş ve çok çocukça geldi lütfen yanlış anlama seni kırdıysam kusura bakma ama bence daha güzel hikaye yazmayı denemelisin, ayrıca forumdaki diğer özel değerli kullancıların yazdığı hikayelere bakarak özenebilirsin ve demek istediklerimi anlayabilirsin.
  15. Orwein

Bannerlord çıktıktan sonra ne yapılmalı?

Modcuları bekliyorum şimdiden, LOTR modunu çıkarırlarsa efsane olur.
Back
Top Bottom