Recent content by Officer

1. Officer

[BETA] Bannerlord Online - 1000 Kişilik Deneyim!

Kritik bir sorun olmadığı sürece wipe gelmeyecek.
  2. Officer

Aslında pek lag problemi yok. Sadece çok fazla ordu ile az slotlu bir savaşa girdiğinizde lag olabiliyor.

Bunun dışında son gelen güncellemelerde Wildlands (PvP alanı), Grup sistemi, Depo sistemi v.b. içerikler bulunuyor. PvP alanında boss mantığı ile oluşturulan yapay zeka klanları var. Ek olarak bu alanda diğer oyuncular ile PvP savaşları yapabiliyorsunuz.

Çok yakında co-op görevler, klan sistemi ve kale savaşları da gelecek. Oyuna gelen ve gelecek güncellemeler için Discord kanalındaki announcements (EN) veya duyurular (TR) kanalını takip edebilirsiniz. Bu konuya modun tüm detaylarını yazmadım. Sadece başlangıç bir bilgilendirme ile açıp hala moddan haberi olmayan oyuncuları haberdar etmek istedim :smile:
  3. Officer

Resolved Ansiklopedi Hatası, son görülme bugün.

epic games üzerinden aldım hocam
    Bildiğim kadarıyla Epic Games de versiyon değiştirme özelliği bulunmuyor.
  4. Officer

Resolved Ansiklopedi Hatası, son görülme bugün.

benim oyunumun sürümü 1.5.9 nasıl güncelleyeceğim?
    Steam kütüphanesinde oyuna sağ tıklayarak "Özellikler > Betalar > Katılmak istediğiniz betayı seçin > e1.6.0 - beta" yolunu izleyerek oyunun versiyonunu 1.6.0'a alabilirsin.
  5. Officer

Yönetimde bulunan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Türk oyunculara yönelik saygısızlık ve haksızlık söz konusu değil. Yayıncı arkadaşın banlanması ise şikayeti inceleyen yetkilinin anlık yanlış anlamasından dolayı kaynaklandı. 5-10 dakika içerisinde sorunu çözdük ve hatalı işlemden dolayı oluşan zararları telafi edildi.
  6. Officer

• Hesap oluşturmak için tıklayın. • Discord kanalına katılmak için tıklayın. • Resmi site üzerinden indirmek için tıklayın. • ModDB üzerinden indirmek için tıklayın. Bannerlord Online modu her bölge sunucusunda (EU, CN, RU, NA) 1000 oyuncu kapasitesini destekleyen oynayış yapısıyla size...
  7. Officer

Server isn't responding Hatası

Modemi resetleyip denemeni tavsiye ederim. Eğer düzelmediyse son olarak VPN açıp girmeyi dene.

Aynı hatayı alan kullanıcıların çoğu VPN açıp girdiğinde düzelebiliyor.
  8. Officer

Bannerlord Co-op Modu!

Modun takipçisiyiz (y)(y)
  9. Officer

Artık ordu toplayıp yetiştirmek istemiyorum!!

Yoldaşa görev vereceksin git adam bul bana getir diye mis gibi olur
  10. Officer

Team Rush Rush [RRush]

@Mia görseller uçmuş :xf-cry:
  11. Officer

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Ya hadi artık bi pw mod gibi bi mod çıksın şu oyuna bir şeyler olsun.
  12. Officer

Krenn Roleplay [Yakında Aktif]

Teşekkürler, bir bakayım. Malum TR'de rol yapmak imkansız...
  13. Officer

Bannerlord Oynarken Dinlenen Müzikler

İlk playlist genel bir medieval listesi. İkincisi ise evet viking müziklerinden oluşuyor.
  14. Officer

Herkeste Olması Gereken "Bugsız" Modlar Listem (e1.1.2)

BannerPeasants | Sancaktar Modu ve LootLord | Vasalları Yağmalama Modu'nu kurdum. Teşekkürler
Back
Top Bottom