Recent content by ocak2000

1. ocak2000

Warband'ın Başarısı

Arkadaşlar fazla söze gerek yok bilmiyorum bu haberi okudunuzmu ama okumayanlar için koyuyorum ve yorumlarınızı bekliorum http://www.milliyet.com.tr/turk-oyunu-rekora-kosuyor/yasam/sondakika/09.07.2010/1261353/default.htm ..SAYGILARIMLA..
  2. ocak2000

Warband

Forumda warbandla ilgili ve ilgisiz birçok konu var bi gözat istersen istediğini bulana kadar öğrendiklerin daha sonralarda çok işine yarar.
  3. ocak2000

En sevdiğiniz öldürme şekli

warband oynamadım ama normal oyunda işime yarıyan kolay ve etkili bi yöntemim var.Atla giden adamı vurmak zor olduğu için (arkasından giderken) önce atını okla indireceğiz daha sonrada o attan düştüğü için önce bi sendeliyecektir kalkmasına izin vermeden kılıç , balta , mızrak vs yardımıyla öldüreceğiz.
  4. ocak2000

Mount&Blade'de Yaşadığımız En Güzel Savaşı Hikaye Gibi Yazalım

KemalistDevrim said:
    Atvekılıç said:
    Kalemdeydim adımda Köroğlu idi.Kalede beklerken bir anda 200 kişilik bir ordu gördüm kaleye geliyorlardı kalede sadece kendi adamlarım vardı çünkü kaleye adam bırakmamıştım aklımda şu dizeler geçti.
    Benden selam olsun Sultan Hakim'e

Çıkıp şu dağlara yaslanmalıdır
    OK gıcırtısından kalkan sesinden
    Dağlar Seda Verip Seslenmelidir
    Eğri Kılıç Kında Paslanmalıdır
    Düşman geldi,tabur tabur dizildi
    Alnımıza kara yazı yazıldı
    Düşer mi Köroğlu hele şanından
    Çoğunu ayırır er meydanından
    Kırat Köpüğünden Düşman Kanından
    Çevrem Dolup Şalvar Islanmalıdır

kardeş geniş çaplı bir kaldirya öyküsü yazmayı düşnüyorum karakterini ve şiirini kullanabilirmiyim öykümde hoşuma gitti
    aha tam da bu yazdığın şiir dün edebiyat sınavında vardı ama o Sultan Hakim değil Bolu Beyi'ydi.:grin: :grin: yapamadım o soruyu :S
  5. ocak2000

şehrimde karakterimin aynısı var

:grin: :grin: güzelmiş ama ''Ben değiştiriyorum o da değiştiriyor'' gece gece yarıldım gülmekten
  6. ocak2000

En İyi Kale ?

Scipii said:
    Hepi topu 4 adet kale modeli var zaten. Konumu bakımından hangisi iyi dersen ben Veluca derim. Çünkü çok önemli bir nokta. Güneyden bir krallık Veluca'yı ele geçirirse Nord Krallığı, Svadya Krallığı ve Vaegir Krallığına açılıyor bu nokta. Kuzey'den biri ele geçirirse, doğrudan Rodok Krallığına, Kergit Hanlığına, Sarranid Sultanlığına açılıyor bu nokta. Yani çok önemli :!:
    Veluca şehir ama, ayrıca bu konuya şehirlerde dahilse başkenler en iyisi  olur Yalen, Tulga fln hep çevreleri krallığın kale ve şehirleriyle dolu ve adam sayısı baya yüksek
  7. ocak2000

Mifer!

birader görmemişim warband oynadığını umarım onun içinde aynısı vardır
  8. ocak2000

Ganimet alamıyorum

söyle anlatayım o ekranı biliyorum şimdiyee kadar hep karşıma çıktı ama nedense belli bir süre sonra çıkmamaya başladı bide bn yarım saat 360 kişilik ordumla 540 kişilik nord birliğine daldım birsürü lord birleşmişti ama yine bişey olmadı.
  9. ocak2000

Mifer!

kardeşim sen en iyisi Native Expansion modunu indir orjinal modun genişlemiş hali ve türkçe yamasıda var.Bu modda bırak miğferi gergitler adına yığınla zırh miğfer fln var
  10. ocak2000

Mifer!

hangi modda oynuyorsun kardeşim.
  11. ocak2000

Ganimet alamıyorum

bazen kalabalık bazen değil ama yinede çok az kişiyle dalmayıda denerim bu arada sabırsız davrandığım için özür dilerim.
  12. ocak2000

En İyi Kale ?

Bence bu sorunun net bir yanıtı olamaz.Çünkü savaş halinde olduğun bir krallığın herhangi bir kalesine salıdırıyorsunuz diyelim o sırada devrive olarak gezen bir lord kale savunmasına katılabilir yada korkup kaçar , birde bi kalede 50 adam varken kalenin sahibi onu 150 adama çıkartabiliyor onunda belli bir zamanı yeri yok bildiğim kadarıyla herşey o lordun gücüne dolayısıyla kaledeki asker sayısına dayanıyor.
  13. ocak2000

Ganimet alamıyorum

Ya yokmu yardım edecek birisi
  14. ocak2000

Ganimet alamıyorum

Başlıktada belirttiğim gibi arkadaşlar savaş sonrası alınan ganimetler yok bnde, daha önceden alabiliyordum ama şimdi o ekran bile gelmiyor yağmacılık gücüm 6 ayrıca Marnıd ve Katrın'nin de 10 yinede son 10-15 savaştır alamıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum
  15. ocak2000

Rise and Fall - Osmanlı Modu [(Yeni lider, Ulubatlı - LOCKED!)]

Antiquarian said:
    Warband için.Modellerin çoğunu yaptım ve yapmaya devam ediyorum.Ama Daha yapacak çok iş var.
    Ne diyim kardeşim kolay gelsin hepinize çok uğraştığınız belli zaten.Warbandın yeni versiyonları fln ne zaman çıkar bir bilginiz varmı çünkü forumda okuyorum bir sürü bug var soğudum valla şimdilik almayı düşünmüyorum
Back
Top Bottom