• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Recent content by NordicEarl

1. NordicEarl

Taleworlds Geliştiricileri İle Söyleşi - Sorularınızı Bekliyoruz!

Merhabalar bir sorum var kılıçlarımıza kozmetik olarak daha fazla şey ekleyebilcek miyiz?Mesela ortasına rünik yazılar(sadece kozmetik) yazılması gibi.

2.Sorum ise sivil ekipmanlara el atmayı düşünüyorlar mı?Çünkü göze güzel gelen sadece imparatorluk cübbesi var,o da renklerinden dolayı.Krallara layık bir ipekten sivil kıyafet gibi.
  2. NordicEarl

Kendi Adımızın Oyun Evreninde De İsim Sayılması

Bence bu çok güzel bir özellik olmuş,nasıl dönemine damga vuran isimler o dönem doğan çocuklara veriliyorsa bizimde kalradyada saygın bir adam olduğumuzun göstergesi ama ünvan konusunda haklısın tabii
  3. NordicEarl

RPG Elementlerinin Artırılması

Yani oyunu oynadığım süre boyunca Warband'a kıyasla hiç şu zırha bu eldiven yakışmış mı gibi endişelerde bulunmadım. Çünkü oyundaki çoğu zırh görünüş bakımından ilgi çekici değil. Tek ilgimi çeken zırh değerleri. Oyun başında eşimizden romfalya alıp sağı solu da biçmek de eğlenceli ama bir o kadar da saçma. Aslında lordun kızından gelen eşyaların değerinden çok, daha dün ata binmiş adam nasıl lordun kızıyla evlenebilir konusunda yoğunlaşılması lazım.
    Gerçekten zırhların hiçbiri ilgi çekici değil.Tasarımları gerçekten kötü ayrıca sivil kıyafetlerde güzel olmaya yakın bile değil.Yani zırhta hadi diyelim gösterişten kaçıcaz ama kral olarak şehirde gezerken bizi halktan ayırıcak bir kıyafet olması gerek değil mi?Bulduğum ilk şehirden cüppe alıp tüm oyun onla geziyorum ve bu da çok saçma geliyor bana
  4. NordicEarl

Sound Design needs improvement

I disagree about sword clashing but agree in soldiers sound.It isn't realistic imo.
  5. NordicEarl

Bannerlord Ekran Görüntüleri

Rdr2den uyarladığım Native Paradise adlı çalışmam.
    Harika olmuş hocam elinize sağlık
  6. NordicEarl

Şehir değil. Arena girişi olarak tasarladıgım, sahne düzenleyicisindeki bir sahne. Beğendin mi?
    Harika olmuş eline sağlık yeni çalışmalarını bekliyorum o zaman :lol:
  7. NordicEarl

Ufak bir gece provası
    Hocam hangi şehir bu?
  8. NordicEarl

Karakteristik Oyun Biçimleri ve Bazı görüşler

Yeter ki casual oyuncular oyunu kolayca oynayabilsinler.
    Bu kafadaki şirketlerin yaptığı her oyun tutsaydı dark souls kendi oyun türünü yaratamazdı
  9. NordicEarl

Bana Göre Oyundaki En Büyük 3 Eksiklik

4- Savaşta kaçmaya başlayan düşman askerlerini keserken hiç tepki vermeden koşmaları. Çok can sıkıcı, en azından kaçarken bi blok koymaya çalışsalar keşke.
    Aynen bencede.Adam düz çizgi üzerinde yürüyor ekstra hiçbir şey yok abi sen canını kurtarmaya çalışıyorsun koşuşunu değiştir ne bileyim zigzag çizerek kaç
  10. NordicEarl

OYUNDAYKEN HASTALIK GELDI ORDUM U KAYBETTIM

O sefere başlarken ölmeyi kapatmalıydın şimdi geri alamazsın muhtemel
  11. NordicEarl

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Güzel görünüyor bir perk ile yedirilse oyuna nasıl olur diye düşündüm ama emin olamadım pek
    Bence perkten ziyade özellik olarak gelse daha iyi olur perk olarak bir şey vaadetmiyor sonuçta
  12. NordicEarl

Happy Birthday mexxico!

Happy birthday to our forum legend 🥳🥳🥳
  13. NordicEarl

ölenler için cenaze töreni

Mümkün gelmiyor bana nedenine gelirsek, mesela kale kuşatması oluyor veya köy yağmalanıyor diyelim. Lordlardan biri öldü ve cenaze töreni olucak. Tüm lordlar savunmaya gitmek yerine o cenazeye giderse problemler olabilir. Zaten şu anki oyun kodlarına yeni bişi eklemek çok zor çünkü denge hemen bozulabiliyor. Benimde bir sürü hayalim vardı yatarken rüyamda falan görüyordum bazılarını mesela haydut kaleleri haydut orduları gibi ya da ne biliyim deniz savaşları gibi... Beklentilerimizi baştan yüksek tuttuk bence
    Kontrol bize verilse mümkün olabilir sağda çıkan bildirime tıklayarak ( X kalesinin sahibi için oy ver gibi) x kişisine uygun cenaze düzenle diye bir bildirim gelse ve tıkladığımızda hazırlık başlasa bu sayede kuşatmamızı yapar sonra o kişinin cenazesine gideriz
  14. NordicEarl

Mesela 70 yaşında ölüyoruz ve varisimiz var,ölen karakterimiz adına oğlu/kızı olarak cenaze töreni düzenlesek,bir kalabalığın karşısına geçip babam/annem merhametliydi vs.vs. diyebilsek ve npc lerde hanlarda olduğu gibi kendilerine verilen hareket komutuyla başını eğse gözyaşını siler gibi yapsa çok iyi olur

Daldım yine hayallere
  15. NordicEarl

Daha warbandde olup bannerlordda olmayan düğün animasyonu yok ansiklopediden zırh bakıp eş alıyoruz :smile: Ama cenaze töreni çok iyi olur her kültürün farklı şekilde gerçekleşse falan
Top Bottom