Recent content by nomad23

1. Warband Co-op mod varmı

çalışan arkadaşlar türkmü?
  2. Warband Co-op mod varmı

Merhaba arkadaşlar warband için coop modu varmı veya diğer oyunlar (mb, fire sword) için? Mesela minecraftta nasıl bir harita kurup 10-20 kişi oynuyoruz buradada bir oyun açıp arkadaşlarımız ile birlikte kalradya haritası üzerinde oynayabilecceğimiz, beraber savaşıp kale alabileceğimiz veya...
  3. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Sgt.Glothis e katılıyorum acaba serbestmi ki konuları saptırmak bunu yapanlar böyle saptırıyorlar. Bu arada arkadaşlar çıkış tarihi tahmini olarak sizce ne zaman olur?
  4. WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

Ya Arkadaşlar bende çok aradım ama bir türlü bulamadım kendi sorunuma çözüm. Şimdi ben sarranid derebeyiyim, oyundaki tüm yerleri sarranid adına ele geçiridm ve sadece sarranid var artık taraf olarak başka taraf yok ve Sultan Hakim de vatan hainliğinden ben ve bir tane daha derebey hariç diğerlerini kovdu. Hatta öyleki sultan hakimin bile karısı gitti yani oyunda ben, sultan hakim, emir kramuk, leydi arjis ve leydi zenur hariç kont leydi kalmadı hepsi sürgün gittiler klardya dışına. Şimdi Sultan hakim ile aram 100 ve haritanın yarısından fazlasıda benim mülkümde emir kramukta biraz var birazda Sultan hakimde aynı zamanda benide mareşal seçti zaten sultan. Şimdi ben ne yapabilirimki elimdeki toprakları kaybetmeden kendime bir krallık kurayım? İdare hakkımda 36 bu arada Nam 1568 Onurda 21. Evet arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Bu arada Leydi arjis ilede evlendim(Zaten koca klardyada bi o kalmıştı evlenmeye müsait)
Back
Top Bottom